Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OĞLAK 2016 YILLIK BURÇ YORUMLARI

Oğlak 2016 yıllık burç yorumları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.12.2015 - 16:49 | Son Güncelleme:

2016 yılında burcunuzu neler bekliyor? Bu yıl aşk ve iş hayatınızdaki gelişmeler neler? İşte, Astrolog Niobe Aslı Temel’den 2016 yılı Oğlak burcu yorumu...

2016 yılında başarınızın ön plana çıkmasını istediğiniz alanlarda önemli sınavlardan geçebilirsiniz sevgili Oğlak’lar. Fakat zorlanmanıza rağmen içten gelecek gücünüzü fark edecek ve başarıyı yakalayacaksınız. Endişelerinizle başa çıkabileceğiniz ve hepsini geride bırakabileceğiniz yıllar bunlar. Sizi mutlu eden şeylere yoğunlaşabilir ve artık ilginizi çekmeyen iş ve hedeflerden kurtulabilirsiniz.

YENİLİKLER, SEYAHATLER, FARKLI KÜLTÜRLER

2016 yılında, Eylül ayının ikinci haftasına kadar şans gezegeni Jüpiter seyahat, farklı kültürler, uluslararası ilişkiler ve işler konusunda size fırsat veriyor. Medya, iletişim, bilişim, yayıncılık, ulaştırma, dış ticaret, yurt dışı bağlantılı işler, yabancı dilde eğitim gibi olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Bu sektörlerde çalışanların şansı artacak, iş arayanlar da istediğini bulacak. İyi hissedeceğiniz yenilikler ve farklı kişiler için güzel bir sene. Kendinize ait bir internet sitesi oluşturabilir, kitap veya albüm çıkarabilirsiniz. Hayata bakışınız gelişecek ve yenilenecek. Teknoloji alanında başarılar elde edebilirsiniz. Medya ve hukuk konularında da şans sizden yana. Gayrimenkul sektörü de size finansal anlamda kazanç sağlayabilir. Ailenizden kişiler de size maddi destek olabilir veya evden çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

3 Ocak’tan itibaren, üç ay boyunca, istediğiniz konularda tecrübeli kişilerle tanışabilir, onlardan yardım alabilirsiniz. Grup çalışmaları için güzel bir dönem sevgili Oğlak’lar. Eylül ayının ikinci haftasından itibaren ve 3 ay boyunca ise Jüpiter, kariyeriniz ve itibarınız ile ilgili olarak sizi desteklemeye ve size fırsatlar sunmaya başlayacak. Fakat çalışmaya devam! Karşınıza zorluklar çıkarsa da Şans Kralı’nın yanınızda olduğunu hatırlayın ve emeklerinizin karşılığını alacağınızı unutmayın.

YENİ BİR SAYFA

17 Nisan - 27 Mayıs arasında zihninizi meşgul eden konulardan kurtulabilirsiniz. Altından kalkamadığınız ve toparlayamadığınız gizli projeleriniz için çalışmayı bırakmayın, her şeyi yoluna sokabilirsiniz. Eğitici ve zorlayıcı gezegen Satürn, 2014 Aralık ayından beri 12. evinizde ve iki yıl daha orada olacak. Bu sizi içsel anlamda etkileyecek. Henüz başlamadıysanız da önümüzdeki iki yıl boyunca hayatın anlamını keşfetmeye başlayacaksınız. Bu dönemde yakın çalıştığınız kişiler ve işiniz konusunda zorluklarla karşılaşabilir ve depresif hissedebilirsiniz. İki yıl boyunca yalnızlık hissedebilir ve yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Boşluk hissiyatı hakim olabilir. Kapalı mekanlarda zaman geçirmeniz gerekebilir. Fakat spiritüel konulara daha fazla ilgili gösterebilir, evrendeki neden sonuç ilişkilerini anlayabilir ve inançlarınız kuvvetlenebilir. Bu sebeple de olağanın dışına çıkmak ve eğlenmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Bu evin başka bir özelliği de gizli iş ve ilişkileri gündemde tutar. Sırlara dikkat etmek gerekir. Arkanızdan çevrilen işler konusunda da gözünüzü açık tutmalısınız.

YENİ BİR GÖRÜNÜŞ

Plüton, dış görünüş ve imajı ilgilendiren evde bulunur. Bu gezegen sizi de görünmek ve olmak istediğiniz kişiye dönüştürecek. Tamamen farklı bir kişi olacaksınız. Bugüne kadar kendi koyduğunuz kurallara göre yaşamış, rejim ve spor sizin için çok önemli olmuş olabilir. 2008 yılından beri belki de Plüton sizi zorlamıştır. Ama artık etkisi olumlu yönde olacak. 4 - 10 Ocak tarihleri arasında doğan Oğlak’lar aşağıdaki tarihlere dikkat ederlerse belli konularda önemli ilerlemeler yaşayabilirler.

AİLE VE EV HAYATI

Değişim ve ani olaylar gezegeni Uranüs, 2012 yılından bu yana eviniz ve aileniz ile ilgili konularda değişikliklere ve mücadelelere neden oluyor. Ev değiştirmeye veya dekoratif değişimlere neden olmuş olabilir ya da bu sene neden olacak. Günlük hayatınız ailenizdekilerin ruhsal veya fiziksel sorunlarıyla aksıyor olabilir veya bu yıl böyle durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sene de son birkaç senedir yaşadığınız, ani değişiklikler veya ailenizdekilerin düzensiz talepleri veya maddi beklentileri devam edecek. Bu konularda duygusal davranabilir, sorumluluk üstlenebilir veya değişiklik yoluna gidebilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda Aralık ve 3 Ocak arasında doğan Oğlak’lar bundan etkilenmişti. Bu sene de 6 - 16 Ocak arası doğan Oğlak’lar etkilenecek. Fakat bu sene, geçtiğimiz senelerdeki kadar sarsıcı geçişler yaşanmayacak. Sadece gerekli değişimler olacak. Aile büyükleri evlilik ile ilgili sorunlarla karşılaşabilir veya evlilik yaşındaki çocuklar ciddi ilişki veya evlilik yaşayabilir. Pişmanlık ve keşkeleri artık bırakma zamanı sevgili Oğlak’lar. Yaşadıklarınızdan ders çıkararak yeni bir siz yaratacak ve yeni bir yaşam kuracaksınız.

ÖNEMLİ TARİHLER

Sevgili Oğlak’lar aşağıdaki tarihleri dikkate alırken, +/- bir ay açıklamasını özellikle dikkate almanızı rica ediyorum.

Mart (+/- 1 ay) ayında iş hayatınızla ilgili önemli olaylara dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı haberler sebebiyle otorite sahibi kişilerle görüşmeniz gerekebilir. Bu görüşmelerde özellikle kelimelerinizi seçmeye dikkat edin. Sezgilerinize güvenin. Güzel gelişmelerin yanı sıra sizden faydalanılmasından hoşlanmayabilirsiniz.

Bilgisayar, telefon, internet, araba gibi teknolojik ve mekanik araçlarda bazı sorunlar çıkabilir.

Kardeş, kuzen, teyze, hala gibi akrabaların veya komşularınızın yaşayacağı zorluklar ve olaylardan etkilenebilirsiniz.

İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili yenilikler yaşayabilirsiniz. Mevcut konumunuzda farklı işler yapabilir veya tamamen farklı bir alana yönelebilirsiniz. Firmanızda veya sektörünüzde değişiklikler olabilir. Yöneticilerinizin yaşayacağı beklenmedik değişiklikler sizi de etkileyebilir.

Ağustos gibi maddi anlamda farklı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınıza yeni alternatifler çıkabilir. Maddi konularda ani kararlar verirseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sakin olanlar ise daha karlı çıkabilir.

Eylül (+/- 1 ay) dolaylarında Mart ayındakine benzer olaylar veya bağlı gelişmeler yaşanabilir.

Öğretim hayatı devam eden Oğlak’lar; okul, ders, öğretmen ve hatta farklı bir alanda eğitim gibi bazı değişiklikler yaşayabilir.

Uzun yolculuklarda ve özellikle yurt dışıyla bağlantılı işlerde sıkıntılar yaşanabilir.

Karşılaşacağınız olaylar ve gelişmeler hayata bakışınızı ve düşüncelerinizi değiştirebilir.

Komşularınız veya akrabalarınız eğer yalnızsanız, sizi biriyle tanıştırabilir.

Çevrenizde yaşanan önemli olaylar (aile, akraba, komşu) sizin de vaktinizi alabilir. Yaşanan yerle ilgili sorunlar çıkabilir (su borusu patlaması, sorun çıkartan komşular, kapanan yollar, ilaçlama faaliyetleri vb.).

Eylül’de bir partnerle çalışmaya başlamanız veya kendi işinizi yapıyorsanız ortaklık kurma ihtimaliniz var.

Sevgili Oğlak’lar hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

ÖNEMLİ NOT: Yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da mutlaka okumalısınız.

Yayın tarihi: 25.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.