Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

MARS BOĞA BURCUNDA

Mars Boğa Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Atılım gezegeni Mars 21 Haziran’a kadar Boğa burcunda kalacak!

9 Mayıs- 16 Mayıs tarihleri arasında yerinde durmayı sevmeyen Mars Boğa burcunda olacak ve 21 Hazirana kadar da Boğa burcunda kalacak. Mars'ın bu hafta burçlarımızı nasıl etkileyeceğini Astroloji Uzmanı Binnur Zaimler anlatıyor.

Koç burcunda yer alan gezegenler, zihinsel düzeyde hareketliliğin bu hafta da devam ettiğini gösteriyor. Aklımıza geleni hemen yapmak isteyeceğiz. Sonuçların harika olacağını şimdiden söylemek gerek. Çarşamba gününden sonra Mars burç değiştirip Boğa burcuna geçtiğinde, Neptün ile dost açı yapacak. Bu önemli etki, herşeyi olumlu yönde değiştirebilir. Saldırganlık yerini daha temkinli ve sakin hareket etmeye bırakıyor.

(Yükselen burcunuza göre de okuyun)

Koç: Özellikle burcun son günlerinde doğanlar için özel günlerdeyiz. Maddi birikim konusunda gelişmeler bu hafta da devam ediyor. Bu işten kazançlı çıkacağınızı bilin. Zihniniz dışarıdaki olaylar karşısında hemen yeni bir fikir üretiyor. Fikirlerinizi eyleme dönüştürmeye çalışın. İlişkilerde şanslı bir haftada olduğunuzu unutmayın. Önce sizin adım atarsanız, bir çok kişi ile tanışabilirsiniz. Özel ve iş hayatında girişimleriniz Jüpiter sayesinde oldukça olumlu sonuçlanacak.

Boğa: Sessiz ilerleyen haftalardan sonra geçen hafta hayatınızda kıpırtılar başladı. Yeni kişiler, ortamlar ve projeler devreye girdi. Haftabaşında, bu yeniliklerin daha doğru gitmesi için elinizden geleni yapın. Pes etmeyin. Bu hafta ortasından itibaren kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Güzel sanatlarla ilgilenmek için çok doğru bir dönemdesiniz. Bu haftasonuna doğru bir kaç sergi gezin, hatta beğendiğiniz bir tabloyu satın alın.

İkizler: Geleceğe dönük umut ve arzularınızın ne olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Mesleğinizden beklentileriniz ve bir ilişkiden ne beklediğiniz açıklığa kavuşmuş Kurumda. Eğer bir ilişkiniz varsa, daha çok arkadaş grupları içinde vakit geçirmeniz olası. Yalnızsanız pek çok fırsatın karşınıza çıktığı bir dönemde olduğunuzu hatırlayın. Balıklardan birini geçerken yakalamaya ne dersiniz? Varsa çocuklarınızla ilgili önemli ve güzel gelişmelerin olduğu bir dönem devam ediyor.

Yengeç: Kariyeriniz haftalardır gündeminizden düşmüyor. Herşeyin olumlu sonuç vereceğini hesaba katarak kendinize güvenebilirsiniz. Projeleriniz, bugüne kadar yaptıklarınız takdir görüyor. İtibarınızı yukarı çeken olaylar, iyicil gezegenlerin kariyer alanında bulunması sayesinde gerçekleşiyor. İş başurusu yapmak, bir müşteriye teklif götürmek için doğru zamanda bulunuyorsunuz. Hayata olan inancınızda büyük gelişmeler var. Teslimiyeti artırıp endişelenmediğinizde gücünüz artacak.

Aslan: Geçen hafta duyduğunuz, farkına vardığınız bilgileri fırsata dönüştürmek için gayret göstermenizde fayda var. Özellikle imajınızı artıracak projelerin peşini bırakmayın. Sizden varlık veya bilgelik olarak daha iyi konumda olduğunu düşündüğünüz kimselerden destek göremeye devam ediyorsunuz. Genel anlamda herkesin hakkınızda olumlu düşündüğü bir dönemdesiniz. Haftabaşında burcunuzda bulunan Ay görünürlülüğünüzü artıracak. Yeterki gururu bir tarafa bırakın ve çevrenize yardım elini önce siz uzatın.

Başak: Bu aralar kendi başınıza değil, hep ikili haldesiniz. Özel hayatınızda eşiniz ve sevgiliniz ile, iş hayatında ise işleri paylaştığınız arkadaşınız ile çok yakın temastasınız. Fikir alışverişi sonucunda önemli adımlar atarak üzerinizdeki yüklerden kurtulabilirsiniz. Olayların üstesinden tek başınıza gelmeye çalışmak yerine yardım istemeyi öğrenin. Destek almak ve vermek dengeli ve iki taraflı olmalı. Hatta bu dönemde sizin başkalarının kaynaklarından daha fazla faydalanma şansınız olduğunu hatırlayın.

Terazi: Burcunuzda geri hareketine devam eden Satürn bu hafta da size eskiden gelen konuları hatırlatıyor. Aslında geçmişteki işleri, bağlantılarınızı kullanarak doğru ilerlemeleri yapabilirsiniz. Yine de ayağınıza bağlanmış taşlar olarak gördüğünüz konuları artık bir bir temizlemenin en doğru vakti şimdi. Küçümsemek ve yok saymak yerine, endişelerinizin üstüne gidin. Bu hafta çözüme ulaşmak için daha önce hiç aklınıza gelmeyen yollardan gidin. Bir ilişkiniz varsa çok sevildiğinizi bilin.

Akrep: Karşınıza çıkan yeni insanlar hayatınızda yavaş yavaş yerlerini alıyorlar. Siz ne kadar sabırlıysanız, onlar da sizin kadar dayanıklılar. İşbirliği yapmak için tüm fırsatları değerlendirin ve farklı noktalarınıza takılmayın. Sizi harekete geçirecek yeni koşullar oluşuyor. Sosyalleşmek, gelen iş ve kazanç tekliflerini değerlendirmek için doğru günlerdesiniz. Çok sevdiğiniz işlerle uğraşıyorsunuz. Fiziksel olarak ofis ortamınızı güzelleştirmek için sıcak bir atmósfera yaratan kırmızı renkte objeler kullanabilirsiniz. Spora zaman ayırma fırsatlarını değerlendirin.

Yay: Eğer son haftalarda bir séllate çıkamadıysanız, bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Varsa çocuklarınızın gelişimini ve olumlu yönde haberlerini alacağınız bir haftadasınız. Spekülatif konular, şans oyunları sizi bekliyor. Aşk hayatınız ise size yaşama sevinci veriyor. Kendinizi ne kadar özgür ifade ederseniz, çevrenize o kadar yardımcı olacaksınız. İçinde bulunduğunuz mesleki gruplar ve otorite figürleri, ne kadar eleştirel olsalar da yaratıcılığınızı destekliyorlar. Bu durumu fırsat bilerek projelerinizi sunuşlarını gerçekleştirebilirsiniz. Evinizdeki karışıklığa son verip, herşeyi güvence altına almak, hatta sigortalatmak için haftaortasını bekleyin. 

Oğlak: Varsa çocuklarla ilgili yeni gelişmeler sözkonusu. Çocuklar için yeni bir okul, yeni ilgi alanları devreye girebilir. Çocuğunuz olsun olmasın, çocuklarla rahatça geçireceğiniz keyifli zamanlar, enerjinizi yükseltecektir. Size tanınan bu özel ayı, spekülatif konulara doğru yatırımı yaparak da kullanabilirsiniz. Finansal öngörülerinizin güçlü olduğu bir dönemdesiniz. Doğada vakit geçirmek ve toprağa basmak, huzurla doğru kararlar vermenizi sağlayacaktır.

Kova: Kısa yolculuklarınız hem içsel hem de dışsal olarak devam ediyor. Yazarlık, ticaret gibi konulara el atabilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevrenizle işbirliğiniz sonucu süpriz sonuçlar sizi sevindirebilir. Evinize yoğunlaşmanızda fayda var. Kariyerinizde yukarı doğru tırmandığınız, uzun soluklu bir yoldasınız. Sonuçlar Haziran sonrasında belirginleşebilir. Bu haftabaşında karşılaşacağınız bazı kimseler, kırıcı konuşmalara sebep olmasın. Unutmayın, kimse size karşı değil, herkes kendi tarafında.

Balık: İster özel, ister iş hayatınızda olsun iyileştirici yönünüzü farkedin. Tüm Balık burçlarının iyileştirmede kullandıkları enstrümanlar farklı olabilir. Müzik, konuşma, dinleme, sanat ve daha pek çok alan size ait şifa yolunu gösterebilir. Siz bunu farkettiğinizde karşıdakilere daha çok faydanız olabilir. Hiçbirşey için kendinizi feda etmenize gerek yok, aksine, değerinizi keşfettiğinizde kendinize ve herkese daha fazla güzellik verebilirsiniz. Yeni bir hayat kuruyorsunuz, iplerin sizin elinizde olduğunu unutmayın.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 09.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.