Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KOVA BURCU ANNE BEBEK UYUMU

Kova Burcu Anne Bebek Uyumu
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.01.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

Kova Burcu anne ve bebekleri birbirlerine ne kadar uyum sağlıyor?

Burçlar ve özellikleri hakkında verilen bilgilerin yanı sıra burç uyumları da büyük önem taşıyor. Peki, hep ilişkilerdeki uyum mu önemli? Tabii ki, hayır! O zaman gelin, 21 Ocak-19 Şubat Kova Burcu anne ve bebekleri birbirleri ile ne kadar uyuşuyor, onu öğrenelim.

Kova Burcu Anne

Çift yıldıza sahip Uranüs ve Satürn özgürlüğüne çok düşkün belli kalıpların dışında çocuklarını seven fakat hareketli bir hayat sürmekten de geri kalmayan kişilerdir. Çocuklarıyla iletişim kurmakta zaman zaman zorlansalar da kendilerine has taktiklerle onlarla kuvvetli bir şekilde iletişim kurmayı başarırlar. Bu burcun kadını çok moderndir ve çağı yakalayıp çocuğunun da onun ilgi alanlarına yönelmesini ister. Zaman zaman çocuklarının üzerinde baskıcı tutumlar sergilemesi de olasıdır.

Kova Burcu Çocuğu

Kova burcu çocuğu erken yaşlarda bilgisi ve farklı görüşleriyle şaşırtabilir. O diğer çocuklar gibi her gün okula gitmeyi istemeyebilir. Kendine uygun görmediği konular hakkında sizinle ciddi ciddi tartışabilir. Bu çocuk dünyayı, insanları çok seven bir tiptir. Ona ileride insanlara yardım edebilmesi için okuması, iyi bir eğitim görmesi gerektiğini anlatmalı ve ilgisini çekecek örnekler vermelisiniz. Onu daima desteklemeli ve cesaret vermelisiniz. Zamanla okulu arkadaşlarını çok sevecektir. Arkadaşlarıyla konuşmaktan oynamaktan çok zevk alacaktır. Kısa sürede de arkadaşları arasında çok sevilecektir. Erken çağda yapacağı iş ve seçeceği meslek hakkında karar belirtecek kadar da zekidir. Onu sevin, şefkat gösterin ama daha da önemlisi kendisine yaşıtınızmış gibi davranarak problemlerini halledin. Böylece çocuk, kendisine güvendiğinizi de anlayacak ve daima buna layık olmaya çalışacaktır.

Astrolog Şenay Yangel 

Yayın tarihi: 28.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

teşekkür ederim.devamlı takip ediyorum.torunuma davranışlarımda yorumlarınızı dikkate alıyorum.

04.10.2011 14:07:32 gülsen gedikli

Kesinlikle doğru Şenay hanım, Kova kadını çok sıradışı bir anne bazen oğlum annneee sen benim annemsin bunu yapmalısın dediği anları çok bilirim klasik anne görevleri kova anneleri için hiç geçerli değil:)))

28.01.2011 17:33:30 Canan KAHRİMAN
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER