Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KOÇ BURCU ANNE BEBEK UYUMU

Koç Burcu Anne Bebek Uyumu
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.04.2011 - 11:15 | Son Güncelleme:

Koç burcu anne ve bebek uyumunu merak ediyor musunuz?

Koç burcu bebekleri inatçı ve lider ruhludur. Koç anneleri de bebeklerinin üstüne titrer ve bebeklerini korkusuz yetiştirmek için ellerinden geleni yaparlar. 21 Mart- 20 Nisan tarihleri arasında doğan anne ve bebekler büyük bir uyum içinde lider olduklarını herkese ispatlamak için çabalarlar. Ancak kendi aralarında da küçük çatışmalar olabilir.

Koç Burcu Anne

Çocukları çok seven koç kadını kendi çocuğuyla anlaşmayı çok iyi bilir. Koç kadını çocuk sahibi olduktan sonra bir hayli değişir. En bencil olan kişi bile çocuğu için her türlü fedakarlığı gerçekleştirir. Yavrusu onda bir gaye halini alır. Kendisinin elde edemediği her şeyi çocuğuna vermek için gayret eder. Koç kadınları her konuda olduğu gibi çocuk bakımında da özel fikirlere sahiptir. Bunun için de başka annelerin uygun görmediği şekilde eğitirler çocuklarını. Koç kadını için önemli olan çocuğuna cesaret aşılamak ve onun korkusuz yetişmesini sağlamaktır. Daima genç bir ruha sahip olan koç anne, bir süre sonra çocuğuyla çok güçlü bir arkadaşlık kurar ve çocuğunun en yakın arkadaşı olur. Koç burcu bir anneye sahip olan çocuklar evlenme çağına geldiklerinde kolay kolay kimseyi beğenmez ve anneleri gibi mükemmel birini ararlar.

Koç Burcu Çocuğu

Koç burcu dünyaya gelir gelmez çığlığı basar ve doğduğu andan itibaren tüm dikkati üzerine çeker. Doğduğu ilk günden itibaren evin hakimi olduğunu anlatmaya çalışır. Biraz büyüyüp mama yiyecek duruma geldiğinde idareyi tamamen ele geçirmeye kalkar. Kısa bir süre onu yalnız bırakırsanız mama kaşığını tabağa vurarak avazı çıktığı kadar bağırır. Koç bebeği, ilk anlarından itibaren hareketleriyle zevklerini belirtmeyi başarır. Verdiğiniz mamayı beğenmediyse bunu yüzüne gözüne bulaştırması an meselesidir.

Aceleci sabırsız Mars’ın etkisindeki çocuk çok erken çağda ayağa kalkar ve yürür. Onda her şeyi kendi başına yapma arzusu çok yüksektir. Biraz büyüyünce annesine olan derin sevgisi ortaya çıkacaktır. Gelip size sıkı sıkı sarılacak ve bırakmak istemeyecektir. Tabii bu sevgisiyle birlikte sahip olduğu o müthiş inadı da kendini gösterecektir. Onun bu inatçı tavırlarını yumuşaklığınızla gidermeye çalışın. Koç burcu çocuğunun inadını gidermek hemen hemen imkansız gibidir. Onu cezalandırmaya kalkmayın. Çünkü ceza koç çocuğu için ne kadar küçük olursa olsun onun tarafından ağır bir darbe olarak algılanır. En iyisi onu yumuşak sözlerle ikna etmektir. Koç burcunda doğan çocuk öfkelenip ağladığında yüzü bir anda mosmor kesilir. Bu da gözünüzü korkutmasın kısa bir süre sonra sakinleşecek ve melek gibi olacaktır. Çocuğunuz erken çağda okuma ve yazmaya merak duymaya başlayacaktır. Onu destekleyin ve uygun eğitim alması için yönlendirin. Dahi çocukların en fazla çıktığı burçlardan biridir. Çok gururlu, inatçı, cesur, atılgan ve hayalperesttir.

Astrolog Şenay Yangel 

Yayın tarihi: 14.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.