Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KOÇ 2016 YILLIK BURÇ YORUMLARI

Koç 2016 yıllık burç yorumları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.12.2015 - 15:47 | Son Güncelleme:

2016 yılında burcunuzu neler bekliyor? Bu yıl aşk ve iş hayatınızdaki gelişmeler neler? İşte, Astrolog Niobe Aslı Temel’den 2016 yılı Koç burcu yorumu...

Kariyerinize ilişkin birtakım olumlu gelişmeler bu yıl da yüzünü gösteriyor Sevgili Koç’lar. Oğlak burcundaki Plüton sizi zorlasa bile bir yandan da önünüzü aydınlatacak yepyeni alanlara yönelmenize olanak sağlıyor. Farklı deneyimler, daha önce hiç denenmemiş yöntemler ya da planlar size büyük ölçüde ilerleme kaydedebileceğiniz kapılar açabilir. Önümüzdeki iki yıl süresince gerek duruşunuz gerekse kariyeriniz açısından yükselişe geçtiğiniz bir dönem. Kimi zaman çevreniz tarafından daha fazla dikkat çekecek kimi zamansa yetenekleriniz ve varlığınız hiç olmadığı kadar değerli ve anlamlı olacak.

İş hayatında istediğiniz başarıyı elde etmeniz için gereğinden fazla çalışmanız gerekebilir. Uzun mesailer, zorlu projeler, sunumlar derken epey yorulabilirsiniz. Ancak tüm bunların meyvelerini de toplayabileceksiniz. Zira şans gezegeni yine sizden yana…

İŞ HAYATINDA OLUMLU GELİŞMELER

Bu yıl kariyerinizdeki en belirleyici nokta sizin azminiz olacak. 2016’da iş hayatınıza ilişkin olumlu gelişmeler olduğunu söyleyebiliriz sevgili Koç’lar. Ancak Ekim ve Kasım aylarında biraz dikkatli olmalısınız. Ani tepkilerden kaçınmalı ve sakin hareket etmelisiniz.

Eylül ayı sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem olabilir. Öte yandan yeni bir görev ya da proje sebebiyle planda olmayan ani seyahatler söz konusu. Herhangi bir sıkıntı ya da aksaklık yaşamamak için sakinliğinizi korumanızda fayda var. Ancak sağlık, iş ve seyahat alanlarındaki tüm bu iniş çıkışlara rağmen, ilişkiniz ya da evliliğinizle ilgili güzel gelişmelerin de yaşanabileceği bir dönem olabilir sizin için.

Ocak, Şubat, Haziran ve Temmuz aylarında gereksiz birtakım harcamalar görünüyor. Alacak verecek, faturalar, taksitler büyük ölçüde vaktinizi alabilir. Tek yapmanız gereken; doğru planlama yaparak bütçenizi dengelemek. Size önerim, 27 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında borçlanmamalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

SEYAHATLER VE EĞİTİMLER BU YIL GÜNDEMDE

2016’nın Ağustos – Eylül dönemi sizin için epey hareketli geçebilir. Yurt dışı bağlantılı işler, seyahatler, eğitim öğretim gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir, yarım kalan eğitimlerinizi tamamlayabilir veya sık sık seyahat edebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için sizden daha deneyimli hatta yaşça büyük kişilerin fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sadece bunlar da değil, bu yıl spiritüel konulara da ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Diğer taraftan Mart ve Mayıs aylarında çıkacağınız seyahatleriniz biraz problemli olabilir. Eğer bu bir iş seyahatiyse ya da eğitim alıyorsanız istediğiniz ilerlemeyi sağlayabilmek için önemli bir fırsat olabilir. Herkesten uzaklaşarak kendinizi bu alana kanalize etmelisiniz.

SAĞLIĞINIZ GÜVENDE

2016 genel anlamda, her şeye daha bilgece ve olgunlukla bakacağınız bir yıl olacak. Ancak bu yıl hem kendi sağlığınızı hem de yakınlarınızın sağlığını düşünmeniz gerekebilir. Tabii bu arada siz de formunuzu korumak için bir spor salonuna yazılabilirsiniz. Fazla endişe edecek bir durum yok Sevgili Koç’lar çünkü Eylül ortalarına kadar şans gezegeni sayesinde sağlığınız güvende.

AİLE FERTLERİ İLE SICAK İLİŞKİLER

2016 yılının bir diğer önemli başlığı da ilgi bekleyen ya da size sitem eden yakın akrabalarınız. Bu kişilere karşı sorumluluklarınız artabilir. Beklentiler ve istekler çoğalabilir. Sırtınızı dönmeyin ve elinizden geldiği ölçüde destek olmaya gayret edin.

SOSYALLEŞME VE YENİ İŞ BİRLİKLERİ

2016 yılında, farklı ilişkiler ve yepyeni iş birlikleri kapıda sevgili Koç’lar fakat bu durum yalnız Koç burçlarının hayatını çeşitlendirmekle kalmadığı gibi çevresini de olumlu yönde etkileyebilir.

Mart ayında manevi yönünüz ya da ikili ilişkilerinizi kuvvetlenebilir. Açığa çıkmamış olaylar veya kafanızda soru işareti uyandırmış ne varsa netlik kazanabilir, bunun sonucunda da bir rahatlama yaşayabilirsiniz. İşiniz, öncelik verdiğiniz konular veya sağlığınız başlıca gündeminiz olabilir. Ay sonuna doğru ise ortaklıklar, evlilikler veya iş birlikleri testten geçebilir. Duygusal bir yaklaşım içinde olmamanızda yarar var. Yalnız olan Koç’lar, evlenebilir veya genel anlamda yeni ortaklıklar ya da iş birlikleri yaşanabilir. Mart, Haziran ve Temmuz ayları geçmiş ilişkilerin ya da hayallerin tekrar kendini hatırlatabileceği bir dönemin habercisi olabilir.

AŞK KAPIDA!

10 Eylül sonrası ve onu takip eden bir yıl boyunca, ikili ilişkilerinizi, iş birliklerinizi veya ortaklıklarınızı geliştirebileceğiniz fırsatlar yanı başınızda. Kırgınlıklar, küslükler varsa onarılabilir. Kasım ayı dışında, mevcut ilişkilerinizde duygusal bir boyut yakalayabilirsiniz. 16 Eylül ve 16 Ekim arası yeni ve özel kişilerle tanışmanız olası. Üstelik Jüpiter’in burç değiştirmesi ile birlikte 10 Eylül sonrası ikili ilişkilerde parlak bir döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. Uyum, sinerji ve yepyeni deneyimler kapıda!

ÖNEMLİ TARİHLER

Sevgili Koç’lar aşağıdaki tarihlerde, +/- bir ay açıklamasını özellikle dikkate almanızı rica ediyorum.

Mart ayı (+/- 1 ay) civarında, gizli kalmasını istediğiniz konularınız ortaya çıkabilir. Öte yandan bazı kişiler ve olaylar hakkında detaylı bilgi edinme arayışınızın sonuçlarını en geç Eylül sonuna kadar alabilirsiniz.

Özellikle burcun ilk günleri doğanlar için Mart ayı çatırdayan ya da sıkıntılı ilişkiler açısından oldukça hassas bir süreç olabilir.

Eylül ayı (+/- 1 ay) civarında, sağlığınızda veya imajınızda birtakım yenilikler ya da düzeltmeler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir diyete veya egzersiz programına başlamanız olası…

Bilinmesini ya da duyulmasını istemediğiniz konularınız varsa yapmanız gereken suskun ve sessiz kalmak…

ÖZGÜRLÜK ARAYIŞINIZ ARTIYOR

Sevgili Koç’lar hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

ÖNEMLİ NOT: Yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da mutlaka okumalısınız.

Yayın tarihi: 25.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.