Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

JÜPİTER KOÇ BURCUNDA

Jüpiter Koç Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Jüpiter’in Koç burcuna girmesi hareketlenmemizi sağlıyor.

Jüpiter’in Koç burcuna girmesi haraketlenmemizi sağlıyor. Hızımızı ve yaşama olan bağlılığımızı artıracak olan bu konum 6 Haziran’a kadar devam edecek.

Hafta sonuna doğru çok hareketli, iyimser ve enerjik bir havada neşemizi artıracağız. Pazar öğleden sonra hava bir anda değişip ciddileşmemizi sağlayabilir. Türkiye’nin haritasına baktığımızda kadersel olayların ortaya çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Koç: Birden içinizde bir çoşku ve kıpırtı hissedeceksiniz. Jüpiter "artık senin zamanın" diyor. Evdeki düzeni oturtup, huzuru sağladığınızda kariyerinizde ve tüm yaşantınızda güçlü çıkışlar yapabilmeniz olası. Bu hafta hazırlık yapıp, 3 Şubat’ta gerçekleşecek yeniay sonrası yeni çevrelere girmenizde fayda var.

Boğa: Dostlarınızdan gelen destek, azalsa da devam ediyor. Hafta ortasında karşınıza çıkan kişilerle aranızı iyi tutmaya özen gösterin. Tüm hafta boyunca kariyeriniz ve imajınıza dönük çalışmalar için koşullar son derece uygun. İş veya proje değişikliği düşünüyorsanız 3 Şubat’ta gerçekleşecek yeniay sonrasında harekete geçin.

İkizler: İdellerinize doğru büyük adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki günler, eğer biraz para harcamayı göze alırsanız, arkadaşlarınızla hobilerinize yönelik eğlenceli işler çıkarabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılarınızı güçlendirmeniz için koşullar uygun, öğrenim veya yabancılarla ortak iş düşünüyorsanız, 3 Şubat sonrası başlamanızda fayda var.

Yengeç: İçinizdeki güce inanmanızı tavsiye ediyoruz. Kendinize güvendiğinizde ve yakın geçmişte yaşananları artık geride bıraktığınızda kariyer adımlarını tırmanabilirsiniz. Sizden tarz olarak daha katı, ciddi kişilerin tavsiyelerini dinlerseniz kazanırsınız. Önünüzde, hiç de geçen aylara benzemeyecek güzel zamanlar var.

Aslan: Sizi koruyan, kollayan varlıklı kişilerin yardımı ile harekete geçmeniz mümkün. Olayları başlatabilirsiniz. Ancak hızlı gitmesi için biraz sabır gösterin. Mars ve Güneş’in karşıt burcunuzda yer alması, projelerinizin artık gözönüne çıktığını, yaptıklarınızın görünür hale geldiğini söylüyor. Çok çalışmak yerine biraz seyahat iyi gelecektir.

Başak: Eşiniz veya ortağınız ile ortaklaşa bazı yatırımlara girmeyi planlayabilirsiniz. Eskisinden daha hızlı bir araba, ya da çekici başka bir yatırım şansınız var. Varsa çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler, biraz para harcamanızı gerektirebilir. Bir kaç gündür çalışma temponuz arttı. Günlük işlerde başarılısınız. Merak etmeyin, yaptıklarınız 23 Şubat sonrası takdir görecektir.

Terazi: Jüpiter’in karşıt burcunuza girmesi, özel ve iş hayatınızda iyi, varlıklı, hızlı ve karizmatik kişilerle güzel ilişkiler kuracağınızı gösteriyor. Bu kişiler biraz bencil gibi görünseler de sizi neşelendirmeyi başaracaklar. Ancak siz bu sefer kendinizden çok fazla ödün vermemeyi öğrendiğiniz için mesafeli bir ilişki yürüteceksiniz. Pazar günü öğleden sonra eve biraz vakit harcamanızda fayda var.

Akrep: Evde tadilat yapıp, dekoratif objeler almanın tam zamanı. Günlük hayatınızda hızlı bir tempoya giriyorsunuz. Heyecanlı gelişmeler iş hayatında söz konusu olurken tansiyonunuzu kontrol etmeye çalışın. Kariyeriniz iyi gidiyor gibi görünüyor ama siz aslında daha farklı yollara girmek istiyorsunuz. Hedeflerinizi kafanızda netleştirmeniz biraz zaman alabilir.

Yay: Yalnızsanız çok beğeneceğiniz bir kişi aniden hayatınıza girebilir. 6 Haziran’a kadar sürecek dönemde, aşk hayatınızda önemli fırsatları göz ardı etmeyin. Varsa çocuklarla ilgili güzel bir döneme giriyorsunuz. Şanslı koşullar özellikle spor gibi alanlarda onlar için söz konusu. Bireyselliklerine eskisinden daha fazla önem verebilirler, onları destekleyin.

Oğlak: Maddi birikimleriniz konusunda harekete geçtiğiniz bir dönem. İstediğiniz miktar ve koşullarla kazancınızı artırmanız, olayları sizin yönlendirmeniz mümkün. Evinizde Haziran ayına değin sürecek güzel bir dönem başlıyor. Bu dönem içinde özellikle kırmızı tonlarını araya serpiştireceğiniz yeni bir dekorasyon yapmanız, ev değiştirmeniz, biriyle beraber yaşamaya başlamanız mümkün. Gelecek her şey size şans getirecek.

Kova: Çok daha hareketlisiniz. Özellikle konuşmalarınız ve yazılarınız herkesi etkiliyor. Bir süredir planladığınız her şey için harekete geçme dönemi. Bu hafta plan yapıp 3 Şubat sonrası başlatmanızı tavsiye ediyoruz. Müzik dersi almayı, nefes terapistine gitmeyi veya entelektüel gelişiminiz düşündüğünüz çalışmaları gelecek hafta başlatın. Yazmayı seviyorsanız hiç durmayın, projelerinizi etrafınızla paylaşın.

Balık: Jüpiter para evinize doğru yola çıkmış durumda. Haziran ayına kadar maddi birikimlerinizde büyük artışlar söz konusu olabilir. Kazancınızı mesleki ideallerinize yatırım olarak kullanabilirsiniz. 23 Şubat’a kadar büyük atılımlar yerine içe dönük çalışmalar, kendinizi biraz dinlemeniz faydalı olabilir. Hareketli bir dönem öncesindesiniz, iç dünyanızı sakinleştirip arındırın.

Binnur Zaimler

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 24.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.