Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İKİZLER 2016 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İkizler 2016 yıllık burç yorumları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.12.2015 - 16:32 | Son Güncelleme:

2016 yılında burcunuzu neler bekliyor? Bu yıl aşk ve iş hayatınızdaki gelişmeler neler? İşte, Astrolog Niobe Aslı Temel’den 2016 yılı İkizler burcu yorumu...

2016 yılında biraz çaba ve özveriyle sevdiklerinizin hayatına renk katabilir ve onları canlandırabilirsiniz. 2016’da, kendi işinizi kurabilir ya da kendi işinizi yapıyorsanız istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. İş hayatında yepyeni fırsatlar, kariyer olanakları ya da mal mülk satın alma gibi başlıklar bu yılın size sunacağı yenilikler arasında olabilir. Ancak siz de biliyorsunuz ki hayatta hiçbir şey kimseye gümüş bir tepside sunulmuyor. Çalışmaktan vazgeçmemelisiniz.

2016 SİZE İLİŞKİLER HAKKINDA ÇOK ŞEY ÖĞRETEBİLİR

Sevgili İkizler, bu yıl gerek iş ilişkilerinizde gerekse aşk hayatınızda teste tabii tutulmanız söz konusu. Bu durum sizin açınızdan yararlı gibi görünüyor. Zira yola kimlerle devam edeceğiniz konusunda enine boyuna düşünmelisiniz. Eleştiriler alabilirsiniz, kulak arkası etmemenizde yarar var. 2016 size ilişkiler hakkında çok şey öğretebilir. Kendinize bu anlamda önemli dersler çıkarabilirsiniz. Öte yandan tüm yıl boyunca sizden yaşça büyük kişilerin sağlık problemleriyle ilgilenmeniz gerekebilir.

AŞKTAN YANA ŞANSLISINIZ

Eylül ayının ikinci haftasından itibaren 13 ay boyunca aşk hayatınızda ve sosyal ilişkilerinizde yıldınız parlak. Mevcut ilişkilerinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilir, yeni aşklara kapılarınızı açabilir ya da yaratıcılığınız sayesinde muazzam işlere imza atabilirsiniz. Mart ayında zorlandığınız veya sonlandırdığınız ilişkiler olursa tüm bu ilişkileri onarma şansı bulabilirsiniz.

EVİM EVİM GÜZEL EVİM

Şans gezegeni Jüpiter’in konumu Eylül ortalarına kadar destekçinizé Ev alım satımı, kiralama, kiracı veya ev arkadaşı bulma konusunda farklı fırsatlara sahip olabilirsiniz. Ev almayı planlıyorsanız; krediler, borçlar alacaklar veya vergiler konusunda aracı kurumlarla iyi ilişkiler kurmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Mart ve Mayıs aylarında evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bu noktada size büyük görevler ve sorumluluklar düşüyor. Aile üyeleriniz arasında denge kurabilmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Ancak her koşulda mantığı daha ağır basan İkizler burçları bu durumun kolaylıkla üstesinden gelebilir.

İŞTE VE SAĞLIKTA YENİLİK

Ocak, Şubat, Haziran ve Temmuz aylarında, özellikle 29 Mayıs – 7 Haziran arası doğanlar sağlıklı bir yaşama adım atabilir. Eğer mevcut işinizden sıkıldıysanız veya iş arayışlarınız varsa, bazı seçenekler yüzünü gösterebilir. Yeni bir iş ortamı, yeni iş arkadaşları, yeni müşteriler ya da iş koşulları sizde pozitif etkiler yaratabilir.

Arkadaşlarınızın desteğini ve ilgisini yürekten hissedeceğiniz bir dönemin içerisindesiniz. Mesleğinizde daha hızlı ilerleyebilmek için yeni şeyler öğrenmek veya bazı yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Özellikle politik, sanatsal, medyatik, suyla bağlantılı ya da yazmaya veya konuşmaya bağlı işlerde çalışan İkizler, kariyerlerinde bir sıçrama yaşayabilir.

Mart ayında, kariyerinizle direkt bağlantılı kişilere karşı ani tepkiler vermekten sakınmalısınız. Sizi adeta bir sığınmacı veya rehine gibi gördüğünü düşündüğünüz kişilerle aranızda gerilim oluşabilir. Hatta eviniz ve kariyeriniz arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Olayları akışına bırakmanız en iyisi olacaktır. Özellikle Mart’ta ve Eylül’de aşk hayatınızdaki ya da evliliğinizdeki yüksek enerjiyi içinizde hissedebilirsiniz.

Eylül ayında yeniden yaşadığınız yeri ve kariyerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Anneniz veya bir aile büyüğünüz bazı tavırlarınızı eleştirebilir. Öfkeli tepkileriniz ya da agresif tavırlarınız ilişkilere zarar verebilir. Kariyerinizi ilgilendiren konularda ise ani gelişmelere bağlı ani kararlar almaktan özellikle kaçınmanız gerekiyor. Son 12 yılda yaptıklarınızın sorgulanabileceği, bu sürece bağlı övgü ve eleştirilerin gündeme gelebileceği bir ayda olacaksınız.

2016’nın son çeyreğinde, aşk hayatınızda aradığınızı bulmanız daha kolay olabilir. Romantik akşamlar, keyifli planlar ya da flörtler yılı güzel kapatmanızı sağlayabilir.

ÖNEMLİ TARİHLER

Sevgili İkizler aşağıdaki tarihleri dikkate alırken, +/- bir ay açıklamasını özellikle dikkate almanızı rica ediyorum.

Mart ayı (+/- 1 ay) civarında, iş hayatınızı ve imajınızı etkileyen hızlı ve ön görülemeyen gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı kararlar almanız ve hayatınıza yeniden şekil vermeniz durumunda, adımlarınızı zamana yaymanın faydasını görebilirsiniz. Kötü alışkanlıklar veya uygun olmayan davranışlara eğilim gösterebilirsiniz, uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Ağustos ayı civarında dış ticaret, eğitim, yabancılarla ilişkiler, ulaştırma, seyahatler, bilişim, hukuk, yurt dışı bağlantılı işler konularında hızlı gelişmeler veya sıkıntılı durumlar yaşanabilir.

Eylül ayı (+/- 1 ay) civarında, evinizi, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda yoğun gelişmeler yaşanabilir. Aile üyeleriyle ilgili problemler, yaşadığınız yerde değişiklikler, taşınma, tadilat, dekoratif alışverişler, bahar temizliği vb. konular ön plana çıkabilir.

Maddi başlıklı konularda evraklara sahip çıkmanız, ileride işinize yarayacak evrakları kaybetmemeye önem vermeniz gerekiyor. Tabii bu arada sözleşmelerinizi dikkatlice okumanızda yarar var.

Mart ayında işinize yönelik yaptığınız değişikliklerin olumlu neticelerini alabilirsiniz. Yaptıklarınızı takdir eden veya toplum içerisinde size hayranlığını dile getiren kişiler hoşunuza gidebilir. Ancak uzun ve yorucu mesailer işiniz ve eviniz arasındaki dengenin bozulmasına sebep olabilir.

Sevgili İkizler, hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

ÖNEMLİ NOT: Yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da mutlaka okumalısınız.

Yayın tarihi: 25.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.