Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÜNEŞ TUTULMASINA DOĞRU İLERLİYORUZ

Güneş Tutulmasına Doğru İlerliyoruz
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Mantığımıza mı öncelik vermeliyiz yoksa sezgilerimize mi?

Bir sonraki hafta ortasında oluşacak Güneş tutulmasına doğru ilerliyoruz. Tutulma öncesi, aslında kadersel olarak her şeyin bizi değişime götürdüğünü gözlemleyebiliriz. Saturn ve Pluto dışında geri giden gezegenin olmaması, işlerin geri dönülemez şekilde ilerleyeceğini de söylüyor.

Salı günü dalgın ve unutkan olabiliriz. Mantığımıza mı öncelik vermeliyiz yoksa sezgilerimize mi? İşte bu soru güne damgasını vurabilir.

Hafta ortasında güzel sanatlar, müzik ve para ön plana çıkıyor. Bir çok sanatçı ve finansçı, Boğa burcundaki gezegenle birikimini doğru şekilde kullanabilir.

(Yükselen burcunuza göre de okuyun)

Koç: Haftaya sosyal açıdan bir adım önde başlıyorsunuz. İş ve özel hayatınızda dostlarınızla işbirliği yaptığınızda yeni alanlara geçebilir, farklı kapıların aralandığını görebilirsiniz. Hafta ortasında sezgilerinizi dinlerseniz işlerin içinden sıyrılmanız mümkün. Cuma günü ise sizi biraz zorlayacak otorite figürlerine karşı, benliğinizden taviz vermeyin, ama onları anlamaya çalışın. Tempolu hareket etmenin en iyi yolu telaş etmemektir. 

Boğa: Duygusal anlamda rahatsınız. Bu hafta, etrafınızda gerçekleşen olayların barış içinde sürmesi için sizin devreye girmeniz önemli. Venüs, Mars ve Merkür, uyumlu ortamı sağlamak için size güç ve güzellik veriyor. Bundan yararlanın. Bu hafta çekiciliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz pek çok davete de katılabilirsiniz. Pazar günü katılacağınız bir davette çok konuşulacaksınız.

İkizler: Hayatınızda bir şeylerin çok hızlandığının farkındasınız. Tutulmaların etkisi ile yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Ama ondan önce bazı konuları çözümlemeniz, bitirmeniz gerekebilir. Salı ve Çarşamba günleri kariyerinizle ilgili yanılgılara dikkat etmenizde fayda var. Durum sandığınız gibi olmayabilir. Haftanın diğer günlerinde sosyal alanda fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yengeç: Hedeflerinizi çok doğru tanımlayıp somutlaştırabilirsiniz. Diğer bir deyimle hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz koşullar bu hafta sizinle. Bir ilişki arıyorsanız, dostlarınız aracılığı ile katıldığınız davetlerde yeni biriyle tanışmanız çok kolay olacak. Sizin beğenilerinize uygun kişiler bu aralar karşınıza çıkabilir. Hafta ortasında medya iletişim ve yüksek öğrenim alanlarında atılım içim Salı ve Çarşamba günlerini değerlendirin.

Aslan: Her geçen gün kariyer alanında daha da sağlam adımlarla ilerliyorsunuz. İstekli, heyecanlı ve aktif olmanız başkaları tarafından takdir görüyor. Hafta başında size yönelik eleştiriler, aslında gelişmenizi sağlayabilir. Salı günü günlük işlerinizde karışıklık yaşayabilme ihtimaliniz var, ancak sezgisel kararlarda güçlü bir duruş sergileyebilirsiniz. Alerjik ortamlardan korunun ve beslenmenize özen gösterin.

Başak: Salı günü çevrenizdekiler istemeden de olsa sizi yanıltabilir. İşinizi yaparken bir tarafta değişik fikirler havada uçuşabilir. Kararlarınızı almak için Pazar gününe kadar beklemek işlerinizi kolaylaştırabilir. Şimdiden evle ilgili bazı kararlar vermek üzeresiniz. Daha yeni ortaya çıkan olayların olgunlaşmasını ve sürecin ilerlemesini bekleyin.

Terazi: Haftaya aşk veya çocuklar konusunda rahat ve güzel gelişmelerle giriyorsunuz. Salı günü günlük işlerinizdeki ufak karışıklıkları olaylara geniş açıdan bakarak çözümleyebilirsiniz. Cuma günü eleştirel tavırların sizi etkilemesine izin vermeyin ve sıkı disiplininizi bozmayın. Partnerinizle ortaklaşa alanda yeni yatırımlara girebilirsiniz.

Akrep: Çok kişi ile yakın iletişimde olmak, sizi ilişkiler konusunda geliştiriyor. Eğer bir sevgiliniz varsa uzun dönemli bir beraberlik kararı alabilirsiniz. Evliyseniz, eşinizin iş veya özel hayatında çok aktif olduğu bir dönem. Onun dinamizmi ve yeni projeleri sizi de ilgilendiriyor. İlişkinizde değiştirmeniz gereken noktalar olabilir, onun tepkilerini doğru yorumlamaya çalışın.

Yay: Salı günü evle ilgili karışıklıklar ve aksaklıklar kısa bir süreliğine oraya odaklanmanızı gerektirebilir. Eşinize ve evdekilere tepki göstermek yerine önleminizi alın. Size doğrudan güzel gelişmeler getirecek Güneş tutulması yaklaşıyor. Bu hafta taze olaylar ve haberler hayatınıza girebilir. Gelişmelerin olgunlaşması için henüz erken. Yapmanız gereken sadece kutlamak, mutlu olmak ve şükretmek.

Oğlak: Aşk hayatınızda oldukça güzel bir dönemdesiniz. Hayattan keyif alıyor ve yeni eğlence alanları keşfediyorsunuz. Sanat yeni uğraşınız olabilir. Eğer bir sanatçı veya finansçıysanız bu hafta büyük başarılara doğru adım atabilirsiniz. Varsa çocuklarla daha fazla ilgilendiğiniz, güzel gelişmelerin de olduğu bir hafta sizi bekliyor. Cuma günü, uygun davranışlarda bulunmadığınız kişilere karşı gücünüzü yapıcı yönde kullanmayı deneyin.

Kova: Haftanın ilk günü gözler üzerinizde olacak. Aranan, danışılan kişi siz olacaksınız. Hafta ortasında maddi imkanlarınızla ilgili olumlu gelişmeleri kabul ederken, kararlarınızda yanılmamak için Perşembe gününü bekleyin. Cuma ve Cumartesi, dostlarınız desteğinize ihtiyaç duyabilir.

Balık: Kısa ve yorucu olmayan gezilere zaman ayırın. Kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeler bu hafta da devam ediyor. Hafta ortasında algılarınız çok açık, bir çok alanda esin perilerini kullanabilirsiniz. Salı günü kimseye söz vermemeye özen gösterin, elinizde olmayan nedenlerle tutamayabilirsiniz. Kendinizi bir sonraki hafta oluşacak kariyer sıçramasına hazırlasanız iyi olur.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 23.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

benim cocum olacak mi??????

28.05.2011 03:48:31 valentina mihaylova