Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖKYÜZÜNDE NELER OLUYOR?

Gökyüzünde Neler Oluyor?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.11.2010 - 10:00 | Son Güncelleme:

Bu haftanın burç yorumlarını okumadan güne başlamayın.

Bakalım 22 Kasım-28 Kasım tarihleri arasında gökyüzünde ne gibi değişiklikler yaşanıyor ve bizleri nasıl etkileyecek? İşte Binnur Zaimler'den bu haftanın burç yorumları.

(Yükselen burcunuza göre de okuyun)

Koç: Haftaya çok hareketli başlıyorsunuz. Kısa seyahatler, birden çok konu ile ilgilenmeniz size enerji verecek. Kardeşleriniz ve varsa eşinizin akrabaları ile ilgili bazı gelişmelere sevineceksiniz. Yabancılarla ilgili konularda iyimser fikirleriniz olayları çözecek. Hafta sonuna doğru artan yaratıcılığınızı iyi değerlendirin. Çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler var. Aşk hayatınız hareketli.

Boğa: Yorucu bir haftadan çıktınız. Bu hafta dikkatler sizden biraz olsun uzaklaşacak ve herkes kendi işine bakacak. Birkaç yerden gelen maddi kazancınızı çok fazla savurmadan değerlendirmeniz en doğrusu. Hafta ortasında yakın arkadaşlarınızla işbirliği içinde olacaksınız. Cuma gününden sonra evde vakit geçirmeniz size iyi gelecek.

İkizler: Projelerinizi herkese tanıtma zamanınız geldi. Hafta başında birçok kişiye açıklama yapmak ve onları ikna etmek gerekecek. İletişim yeteneğiniz sayesinde tüm olayların üstesinden geleceksiniz. Hafta ortasında maddi birikimlerinizi başkaları için yatırıma dönüştürmek isteyeceksiniz. Paraları ortak hesaplarda tutmak, çoğalmasını sağlıyor.

Yengeç: Pazartesi ve Salı günleri acele etmemeye, her şeye zaman tanımaya özen gösterin. Hafta ortasında olaylar sizin için daha fazla aydınlanıyor. Aile içindeki uzun zamandır süregelen sorumluluklarınızı engel olarak görmeyin. Olayları büyütmezseniz, kendiliğinden daha rahat çözülecekler.

Aslan: Geçen haftaki dolunay sizi biraz yormuş olmalı. Bu hafta aşk hayatınız çok hareketli. Aşk, flört, heyecanla sarıldığınız güzel bir proje, varsa çocuklarınız sizin yaratıcılığınızı tetikliyor. Bu hafta birden fazla heyecan verici konu sizi sürükleyecek. Hafta sonuna doğru sahnedesiniz, gözler üzerinizde olacak.

Başak: Haftanın ilk günleri birçok konu aktive olacak. ‘Her taraftan çekiştiriliyorum’ izlenimine kapılabilirsiniz. İşin içinden sıyrılmanın en uygun yolu plan ve programları esnetmek, kontrolcülüğü bir kenara bırakmak olabilir. Çarşamba gününden itibaren dostlarınızın varlığını hissederek değerlerini bir kez daha anlayacaksınız. İşyerinde maddi konular gündeme gelebilir.

Terazi: Kendinizi geliştirmek, çeşitli konularda eğitim almak, bir kursa yazılmak için güzel bir dönemdesiniz. Aslında merakınızın arttığı, aynı anda birçok konuya ilgi gösterdiğiniz bir dönemdesiniz. Hafta ortasında iş hayatında fazla duygusal kişilerin kaprisleri karşısında en kuvvetli yönünüz olan ikna yeteneğinizi kullanın.

Akrep: Spekülatif konularda şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Borsaya yatırım yapabilir, gelir hanenizi artırabilirsiniz. Hafta başında sizden borç isteyenlere karşı adil olmaya çalışın. Çocuklarınızla ilgili gelişmeler bu haftadan itibaren giderek daha güzel yönde ilerliyor.

Yay: Bir süredir attığınız tohumların meyvelerini bu hafta topluyorsunuz. Konuşmalarınızı atılıma dönüştürüyor ve geleceğe dönük kendi adınıza ve çevrenizdekiler için birçok yeniliğe imza atıyorsunuz. İyimser olun ve cesaretinizi koruyun. Beklediğiniz haberler hafta başında geliyor.

Oğlak: Hafta başında sağlığınız için nefes egzersizi ve kısa yürüyüşler yapmanızda fayda var. Nefes almayı öğrenmek en çok sizin işinize yarayacaktır. Kendinizi uzun zamandır daha kuvvetli hissediyorsunuz. İşyerinde ve özel hayatta kendinizi sağlama aldınız. Biraz iç dünyanızı rahatlatın. Hazırlık dönemindesiniz, esas büyük adımları atmaya birkaç hafta kaldı.

Kova: Hafta sonunun etkilerini hemen üzerinizden atın. Bu hafta rahatladığınız, öğrenmeye, konuşmaya ve özgürlüğe vakit ayırdığınız güzel bir zaman. Bekarsanız hafta başında aklınızı başınızdan alacak bir kişi ile iyi vakit geçiriyorsunuz. Evliyseniz hafta başında çocuklarınızla iletişime vakit ayırmanız size keyif verecektir.

Balık: Jüpiter ve Venüs gezegenlerinin düz harekete geçmeleri sayesinde balık burçları için önemli bir hafta kendini gösteriyor. Birçok açıdan şartlar kendinizi kariyer hayatında göstermeniz için çok uygun. Yapmanız gereken fırsatları kollamak, en önemlisi sadece düşünmeyip, adım atmak. Siz içinizden geldiği şekilde adım atıp niyetinizin arkasında durduğunuzda çevrenizden çok fazla destek geldiğini göreceksiniz.

Binnur Zaimler

Yayın tarihi: 22.11.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.