Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GÖKYÜZÜ YILDIRIM AŞKI VE SÜRPRİZ KARŞILAŞMALAR DİYOR!

Gökyüzü yıldırım aşkı ve sürpriz karşılaşmalar diyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.01.2016 - 11:39 | Son Güncelleme:

Keyifli ilişkiler kurabileceğimiz, mevcut ilişkilerimizde yenilikçi planlar yapabileceğimiz veya yeni aşklara ya da karşılaşmalara açık günlerdeyiz.

İlişkilerde sürpriz karşılaşmaları, türlü hoşlukları, ilk görüşte aşkları veya ani iş birliklerini ön plana çıkartan, dış görünüşümüzde veya estetik başlıklı konularda ani hoş değişiklileri destekleyen veya hayal gücümüzde çığır açabileceğimiz zemini hazırlayan ve son günlerde hayatımıza taşıdığı hoş ilişkilerle kendini gösteren Venüs'ün konumu sayesinde, ilişkilerimizde rutinin dışında şeyler deneyebiliriz.

MANEVİ AÇIDAN DERİNLİK KAZANACAĞIMIZ GÜNLERDEYİZ

Duygusal anlamda derin duygularımızın tetikleneceği veya manevi açıdan derinlik kazanacağımız günlerdeyiz. Ard arda gelen davetler veya teklifler türünde gelişmeler kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir hafta genelinde. Hayal gücümüz sınır tanımıyor ya da kendimizi şımartmak, imajımızı yenilemek veya keyfimizi yerine getirecek aktivitelerle (konserler, spa programları, güzelik salonu ziyaretleri, romantik yemekler v.b) geçirmek isteyebiliriz zamanımızı.

KENDİNİZİ ŞIMARTACAĞINIZ AKTİVİTELERE ZAMAN AYIRIN

Farklı fırsatlara veya yeni olanaklara açık, şanslı denebilecek günlerdeyiz. Jüpiter'in olumlu görünümünü de düşünürsek, maddi açıdan kazanımları yüksek olanlar da çıkacaktır bugünlerde aramızdan. Hiçbir şey olmasa bile, hayata pozitif bakabilir, kendimizi şımartacağımız aktivitelere zaman ayırabiliriz (masajlar, spa saatleri, konser tiyatro v.b davetleri, farklı yerlere ziyaretler v.b). Yabancılarla ilgili işler, turistik başlıklar, dış ticaret, kültürel başlıklı işler, eğitim, hukuk ve finansla ilgili konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

OLUMLU HAFTANIN OLUMLU OLANAKLARINI DEĞERLENDİRİN

Bugünlerde eski tanıdıklar yüzünü gösterebilir veya biz bu kişilerle iletişime geçebiliriz veya rafa kaldırılmış işler, planlar veya projeler tekrar gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü olarak kendimizi güzel ifade edebileceğimiz birkaç günün içerisindeyiz. Olumlu haftanın olumlu olanaklarını en iyi şekilde değerlendirebilmeniz umuduyla, hepinize mutlu günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
 

Yayın tarihi: 12.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.