Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

GEZEGENLER YERİNDE DURMUYOR

Gezegenler Yerinde Durmuyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.12.2010 - 10:02 | Son Güncelleme:

Merkür, Satürn ve Venüs yine hareketli ve birçok burcu etkisi altına alıyor.

Merkür, Satürn ve Venüs yine hareketli ve birçok burcu etkisi altına alıyor. 6-12 Aralık haftası hangi burçlara, nasıl yansıyacak? 

Koç: Yeniay sayesinde yabancılarla bağlantılı her şey aktifleşiyor. Seyahat edebilir, yeni bir dil öğrenmeye, yabancı kültürlere ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Birçok gezegenin kariyer alanınızda bulunması, itibarınıza odaklanmanızı sağlıyor. Büyük bir çalışkanlıkla hayata asılıyorsunuz. Buna rağmen iteklemeyle giden işler canınızı sıkmasın. Uygun zamanda her şey gerçekleşecek.

Boğa: Sevdiğinizle vakit geçirmek için her şeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Açık hava sporları, yurt dışı seyahat planları yapabilirsiniz. Otorite figürlerinden gelen projeleri severek ve isteyerek gerçekleştirebilirsiniz. Projelerin yurt dışı bacağı olabilir. Geçmişte beraber olduğunuz bir kişinin bu haftadan itibaren hayatınıza girmesi ve size büyük fayda getirmesi mümkün. Hafta sonu hem dostlarınız hem sevgilinizlesiniz. Sorunsuz günler sizi bekliyor.

İkizler: Yalnızsanız, bu hafta tanışacağınız birisi hayatınıza girebilir. Böyle bir durumda olayların hızla ilerleyeceğini hiç unutmayın. İş veya özel hayatınızda yeni kişiler, 21 Aralık tutulması ile üzerinizde kadersel etkiler görülebilir. Onlar sayesinde yeni ufuklara açılabilirsiniz. Karşınızdakilere bu hafta ve özellikle haftasonu fazlaca müdahale etmekten kaçının. Her şeyin uzmanı olamazsınız.

Yengeç: Gerçekçi ve biraz katı kimselerle beraber olmak, sizin duygusallığınızı bastırmanıza yol açıyor olabilir. Bu hafta sonundan itibaren, aslında sizin dediklerinizin daha doğru olduğu ortaya çıkacak. Kendi düşüncelerinize güvenin. Diğer yandan sağlık kontrolleri için uygun bir hafta. Yeni bir ofiste çalışmaya başlayabilirsiniz. Evinize hayvan almayı düşünüyorsanız en uygun haftadasınız.

Aslan: Çocuklarınız varsa çok yeni gelişmeler var. Daha rahat, mutlu bir konuma geçecekler. Seyahat planları yapmanız için çok uygun bir hafta. Üzerinde çalıştığınız projeleri sahneye koymaya başlıyorsunuz. Ne anlatırsanız anlatın, insanlar sizin eğlenceli tarafınızı seviyor. İyi bir lider olmak için çocuksuluğunuzu koruyun.

Başak: Ev ve aile, bizim dış dünyada güçlü olmamız için bize sevgi veren köklerimizdir. Yay burcunda yeniay, aileniz ve köklerinizle ilgili alanda gerçekleşti. Bu hafta, derinden bir tazelenme hissederek kariyerinizde daha iyimser ve mutlu ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda evinize giren yeni eşyalar, kişiler, olaylar var. Oğlak burcunda geri giden Merkür, bir süredir odaklandığınız çocuklarla ilgili konulara daha fazla yoğunlaşacağınızı söylüyor. Bu konuda olayları çözebilmek için eskiden kalma yöntemleri benimsemeniz faydalı olabilir.

Terazi: Yeni bir şey öğrenmeye ne dersiniz? Dans kursu, yabancı dil kursu veya outdoor faaliyetleri. Hangisini seçerseniz seçin arkadaşlarınızla olacaksınız. Kardeşlerinizle ilgili son derece hızlı ve olumlu gelişmeler var. Hafta ortasında ise Satürn’ün aldığı açılar, fikirlerinizin doğru şekilde kullanılmasını sağlayacak. Venüs, para birikimlerinizin ortaklı olarak artacağına işaret ediyor. Para kazanma konusunda hiç bu denli ısrarcı olmamıştınız.

Akrep: Burcunuzdan geçen Venüs, hoşluğunuzu ve seksiliğinizi ortaya çıkarıyor. İstediğinizi elde etmek için şartlar sizden yana. Yakın çevreniz, her konuda bu aralar size yardıma hazır. Kardeşlerinizin karar değişiklikleri sizi rahatsız etmesin. Müdahale etmek yerine, seçimlerine saygı duyun. Yeni kazanç kapıları açılıyor. Para birikimleriniz ile ilgili her şey yeni başlıyor.

Yay: Yılın en önemli haftalarından birindesiniz. Burcunuzda oluşan yeniay, isteklerinizi bir bir yerine getirebilmeniz için size destek veriyor. Kararlılıla birden fazla konuda ön plana çıkıyorsunuz. İştahınızın açık olma, kilo alma alternatifi yerine açıkhava sporlarına yönelmenizde fayda var. Para kazanma yönetiminizi gözden geçiriyorsunuz. Beklediğiniz miktar biraz geç de olsa mutlaka elinize geçecek.

Oğlak: Gözler üzerinizde. Yaptığınız yerinde hareketler, güzel bir dost çevresi kazanmanızı sağladı. Merkür’ün burcunuzda geri gitmesi sizi yorabilir. Ancak ana hedeften vazgeçmeyin. İsteklerinizi zaman içinde öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda daha gerçekçi hale getireceksiniz. Tüm olaylar kadersel yönde olumlu gelişiyor. Hayatınızda yıllarca süregelecek birçok olayın temelleri bu aralar atılıyor.

Kova: Soğuk, mesafeli ama son derece bilgili tavırlarınız, çevrenizdekilerin sözlerine dikkat etmelerine neden oluyor. Çok yeni bir arkadaş grubunun içine girme olasılığınız var. Özünüzü bulup, hayallerinize doğru ilerlemenizi sağlayabilirler. İç dünyanızdaki karamsarlık geçici. Dua etmek, meditasyon yapmak, sizi birçok şeyden koruyabilir. Büyük atılımlar için Ocak 2011’i beklemek doğru olabilir. Ancak hızınızı kesmeyin ve planlarınızı yapmaya devam.

Balık: Dinamik ve genç insanlarla tanışacağınız, hayatınızın hareketleneceği bir haftaya giriyoruz. Ne istiyorsanız, üzerinde çalışın ve zaman içinde nasıl elle tutulur hale geldiklerini görün. Yeniay kariyer alanınızda gerçekleşti. İtibarınızın çok artacağı yeni bir döneme giriyorsunuz. Haftasonu herkes sizi arayacak. Çok kişi ile bir arada olmaya hazır olun. 

Binnur Zaimler

Yayın tarihi: 06.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

teşekürler

17.03.2011 20:52:52 damla akdemir

Burç konusunu beğenerek takip ediyorum, teşekkürler

06.12.2010 12:18:32 serpil gök