Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEĞİNİZİN YÜKSELEN BURCUNU DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ!

Bebeğinizin yükselen burcunu değiştirebilirsiniz!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.02.2011 - 17:00 | Son Güncelleme:

Annelerin sıklıkla ilgilendiği konu bebeğinin astroloji haritasındaki değişimlerdir.

Astroloji haritası incelenerek yapılan analizler sayesinde anneler, çocuklarının karakterlerini önceden tespit edebiliyor. Gelin konunun ayrıntılarını, Astroloji Uzmanı Su Karakuş’tan öğrenelim.

Sezaryenle doğum yapmayı planlayan annelerin sıklıkla ilgilendiği konu bebeğinin astroloji haritasındaki değişimlerdir. Bazen bebeğin burcunu bazen de yükselen burcunu değiştirmek isteyen ebeveynler olabiliyor. Şanslı bir bebek olması için bir bebeğin yükselen burcunu dilediğiniz gibi ayarlamanız mümkün.

Nasıl Belirleniyor?

Annelerin özellikle dikkat ettiği şey anlaşabileceği burçtan bir bebeğe sahip olmaktır. Oysa astroloji haritası burçtan daha fazla bilgi içerir. Örneğin bebeğinin akrep burcu olmasını istemeyen bir anne adayı birkaç saat erken doğum yaparak bebeğinin terazi burcu olarak doğmasını sağlayabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayrıntılara hakim bir astrolog tarafından planlanmayan sezaryen saati bebeğin terazi burcu doğmasını sağlasa bile yükselen burcun akrep olmasına veya gezegenlerin akrep alanında toplanarak bebeğin aşırı akrep özellikleri göstermesine yol açabilir.

Bebeğin kaderini olumsuz etkilememek adına profesyonel bir astrolog tarafından bebeğin doğum günü ve saati titizlikle planlanmalıdır. Olumsuz açılar her gün gökyüzüne hakim olabilir. Olumsuzlukları kişiye en az zarar verecek bir alana taşımak için doğru doğum saatini tespit etmek gerekir.

Yayın tarihi: 23.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.