Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURÇLARA GÖRE TATİL AKTİVİTELERİ

Burçlara göre tatil aktiviteleri
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.08.2015 - 14:00 | Son Güncelleme:

Yazın son günlerinde tatil programını hala yapamayanlardansanız tatilde ne yapacağınızı burcunuzun özelliklerine göre belirleyebilirsiniz. İşte en keyifli aktiviteleri bulacağınız Gidello’dan burcunuza göre aktivite önerileri.

KOÇ

koç tatil

Tatilde gündelik hayattan uzaklaşmak ve yeni yerler görmek isteyen macera ve keşif odaklı koç burçları doğa gezileri, dağcılık, rafting gibi sporları yapabilecekleri tatilleri tercih etmeliler. Doğayla iç içe bir kamp tatili güç odaklı koçlar için ideal tatil seçeneklerinden.

BOĞA

Lüks ve konfora düşkün boğa burçlarına, bisiklete binme, yüzme, doğa yürüyüşü yapabilecekleri ve değişik lezzetleri deneyebilecekleri deniz ve doğa manzaralı şık otelleri ve tatil köylerini değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz.

İKİZLER

Hayatına heyecan ve değişiklik katmak isteyen ikizler, tatil için yeni şeyler deneyimleyebileceği ve yeni kültürlere tanık olabileceği mekanları tercih etmeliler. Müze ve tarihi mekân gezileri, bisiklete binme, yürüyüş, yüzme ve kitap okumak ise bol hareketli bir tatil arayan ikizlerin vazgeçemediği tatil aktivitelerinden.

YENGEÇ

yengeç tatil

Tatilde kendini evindeymiş gibi rahat ve güvende hissetmek isteyen yengeçler, kendilerini huzurlu hissettirecek, mistik mekan ziyaretleri, tekne turları ve deniz kenarında uzun yürüyüşler yapabilecekleri küçük sahil otellerini tercih edebilirler.

ASLAN

Aslan için tatil lüks ile eşdeğerdir. Gösteriş ve eğlenceye düşkün Aslan burçları, tatil programlarını yaparken, dans edebileceği, konser, tiyatro, festival gibi kalabalık ve eğlenceli mekânları tercih etmelidir. Maceracı ruhlu aslanlar yamaç paraşütü, rafting gibi sporlar ve yerel lezzetleri keşfetmeye konsantre olurlar.

BAŞAK

Başak

Uzun süren araştırmalar sonrasında tatil planlarını belirleyen başaklar için tatil yeni şeyler öğrenme, yenilenme ve rahatlama demektir. Doğa yürüyüşleri ve egzersizlerin yanı sıra, yoga, meditasyon, masaj, sauna, gibi bakımlarla zaman geçirebileceği kaplıca ve sağlık merkezleri başka burcu için ideal tatili ifade eder.

TERAZİ

Estetik ve sanat duygusu oldukça fazla olan terazi burçları tatilde Sanat galerilerini, müze ve kitapçıları gezmekten ve doğada spor yapmaktan hoşlanır. Alışveriş ş ve gece hayatına meraklı olan teraziler tatil planlarını kalabalık, eğlenceli ve hareketli tatil köylerinden yana kullanabilirler.

AKREP

Yalnızlığı ve sessizliği seven akrep burçları tatil için yalnız kalabilecekleri sessiz ve ıssız yerleri tercih ederler. Uzun yürüyüşler, kitap okuma, araba gezileri ve balık tutmak akreplerin tatil programları için en uygun aktivitelerdir.

YAY

Seyahat düşkünü ve sportif yayların doğa yürüyüşleri, teniz, yüzme, koşu, at binme ve egzersizi tatil programlarına dahil ederek sahip oldukları yüksek enerjiyi gösterebilirler.

OĞLAK

Tatilde dağ ve tepe yürüyüşleri yapmaktan ve tarihi yerleri gezmekten hoşlanan oğlak burçları için tatil planlarını yaparken eski ve tarihi otellere ve tarihi kültür turlara göz atmalarını öneriyoruz.

KOVA

Bağımsız ve özgür ruhlu kova burçları sürprizlerle dolu tatiller ararlar. Yeniliklere meraklı kovalar, tatil tercihlerini sıradanlıktan uzak modern müzeler, doğal harikalar ve teknolojik mekânları bulabilecekleri yerlerden yana kullanmalıdırlar.

BALIK

Balık burcu için, hiç kuşkusuz, deniz olmadan bir tatil düşünülemez. Tatilinin büyük bölümünü denizle ilgili sporlara geçiren balıklar yüzme, dalış, yelken, sahil yürüyüşleri ve denizaltı fotoğrafçılığı gibi aktiviteleri tercih ederler.

 

Gidello tarafından hazırlanmıştır.
Yayın tarihi: 20.08.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.