Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU HAFTA VENÜS İKİZLER BURCUNA GEÇİYOR

Bu Hafta Venüs İkizler Burcuna Geçiyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.06.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

İki tutulma arasındaki haftada bizi neler bekliyor?

Perşembe günü İkizler burcuna geçen Venüs; konuşma, yazma, anlatma ve kısa seyahatlerden, arkadaşlardan keyif alacağımız bir döneme girdiğimizi hatırlatıyor.  İki tutulma arasındaki önemli bir haftaya giriyoruz.  İşte bu haftanın burç yorumları...

Pazartesi ve salı günleri, sosyal dışa dönük ve eğlenceli bir hava dünya’ya hakim olacak. Çarşamba vepPerşembe ise birkaç gün önce doğan fikirler, ilk defa uygulamaya geçebilir. Bugünlerde, fikirlerimizin yeterince yere basıp basmadığını da test edebiliriz. Günlük işleri bitirmeye uğraşırken etrafımızdakilerin karışıklık yaratmasına aldırmayalım.

Cuma günü konsantre olup aceleci davranmaz ve tüm tarafların yararını düşünürsek önemli adımlar atabiliriz.

Saturn tüm hafta boyunca neredeyse duruyor, gelecek hafta düz hareketine dönecek ve büyük projeler ve ortaklık konuları hızlanmaya başlayacak.

(Öncelikle yükselen burcunuzu okuyunuz.)

Koç: Haftanın ilk günleri aşk, eğlence ve arkadaşlar, pazartesi sendromunu kolay atlatmanızı sağlayacaktır. Ortaya çıkan yaratıcılığınız sayesinde bir şeyler yazmaya çalışın. Bu aralar hem neşeli hem de ilgi çekici olmanız, yazılarınıza da yansıyacaktır. Uzun zamandır çözmeye çaba gösterdiğiniz ilişki pürüzler, yavaş yavaş kendiliğinden halloluyor. Sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz kişilerle, zamanla ummadığınız sağlam temelli dostluklar kurabilirsiniz.

Boğa: Burcunuzda bulunan Jupiter ve Mars, oldukça anlamlı, sizin için kalıcı olabilecek büyük atılımlara işaret ediyor. Cesaretle adım attığınızda ilişkiler konusunda kazançlı çıkabilirsiniz. Venüs, perşembe günü sonrasında para durumunuzda olumlu gelişmelere açık bir döneme girdiğinizi söylüyor. Birden çok projeden para kazanabilir, özellikle dil eğitimi ile bağlantılı yönde kendinize yatırım yapabilirsiniz.

İkizler: Gözler bu haftalarda sizin üzerinizde. Geçen haftadan beri hayatınızda ciddi kıpırdanmalar var. İçinizdeki sese kulak verin ve olacaklara karşı direnç göstermek yerine, rüzgarı arkanıza alın ve koşmaya başlayın. Venüs, perşembe günü sonrasında İkizler burcunda. Çekiciliğiniz ve uyumlu davranışlarınız sayesinde, ilişkilerde çok daha atılgan olabilirsiniz. Bu dönemi dostluk tohumları atmak için kullanabilirsiniz. Hafta ortalarındayken çok iyi bilmediğiniz konularda iddialaşmaya gerek yok.

Yengeç: Kendi dünyanıza yöneldiğiniz bir hafta sizin için. Maddi birikimleriniz, komşularınız, kardeşleriniz ve eviniz ön planda olacak. Cuma günü eviniz için bazı kararlar vermek isteseniz de son noktayı koymak için gelecek haftayı bekleyin. Saturn düzelirken evinizle ilgili olumlu gelişmeler geri gelecek. Venüs, perşembe günü sonrasında hayaller kurmanızı tavsiye ediyor.

Aslan: Haftaya gözler üzerinizde iken başlıyorsunuz. Pek çok kişi sizi arayıp sorabilir, oldukça memnun olacağınız bazı girişimlere katılmanızı bekleyebilirler. Hafta ortasında para durumunuzu detaylı şekilde ele almak, küçük ama kayda değer fırsatları değerlendirmenizi sağlayabilir. Cuma günü, kardeşler sizden yardım istiyor olabilir. Kısa geziler için cumartesi günü çok uygun.

Başak: Hafta başında olaylara müdahale etmek yerine biraz seyreden kişi olmaya çalışın. Çarşamba ve perşembe günleri etkiniz ve kontrol gücünüz artıyor. Etrafınızda boş konuştuğunu düşündüğünüz, aklı biraz havada kişiler temponuzu yavaşlatabilir. Ancak onlardan da bazı şeyler öprenip yolunuza devam edebilme imkanınız var. Cuma günü maddi birikimlerinize konsantre olun. İmzalar için gelecek haftayı bekleyin.

Terazi: Tüm gelişmeler çaba gösterdiğiniz takdirde ön plana çıkmanızı sağlayacak. Tutulmalar sayesinde oldukça destek almaya başladınız. Şimdi yapmanız gereken sorumluluklarınızı sevgiyle yerine getirmek. Perşembe günü sonrasında, Venüs yurt dışı ve yabancılarla temasta olacağınızı gösteriyor. Hem özel hem iş bağlantıları için fırsatlar var. Uzaklara bir geziye çıkmak için uygun bir dönem başladı.

Akrep: Oldukça yeni, varlıklı, cömert, iyi niyetli ve tutarlı kişilerle tanışma dönemine girdiniz. Evlilik bile söz konusu olabilir. Perşembe ve sonrasında sevdiğiniz ile daha fala vakit geçirip daha çok şey paylaştığınız hissedeceksiniz. Konuşmak ve kısa geziler size keyif verecektir. Romantik, sevgi dolu ve aynı zamanda yoğun iletişim halinde olduğunuz bir aşk yaşıyor olabilirsiniz.

Yay: Tutulmalar sayesinde birçok şeyin hızlandığını gözlemliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, endişe ettiğiniz konuları bir kenara bırakmak. Venüs, perşembe sonrasında evlilik hayatında güzel günleri müjdeliyor. Eşinizle bağlantılı işlerde iyi gelişmeler var. Günlük hayatınızda oldukça doğru bir ekiple çalışıyorsunuz. Tek yapmanız gereken, biraz hızlanmalarını sağlamak. Sağlığınız korunuyor ancak iştah konusu sizin iradenize bağlı.

Oğlak: Aşk hayatınızı ve yaratıcılığınızı canlandıracak tüm koşullar elinizin altında. Tek yapmanız gereken, utangaçlığı bir tarafa bırakıp kendinize güvenmeniz. Varsa çocuklarla ilgili oldukça olumlu gelişmeler içindesiniz, şans onlardan yana. Bu dönemi değerlendirin. Venüs, günlük işlerinizin perşembe günü sonrasında çok akıcı bir döneme girdiğini müjdeliyor. İş yerinde ve günlük yaşantınızda, iletişim ve koordinasyon sayesinde her şeyin eskisinden daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Kova: Hafta başında yaratıcılığınızı ve original fikirlerinizi kullanabileceğiniz ancak eleştiri de alacağınız topluluklar içinde olabilirsiniz. Perşembeden sonra yaklaşık bir ay boyunca, Venüs sayesinde güzel gelişmeler var. Tatile çıkmak, çocuklarla hoşça vakit geçirmek için mükemmel bir dönem. Aynı zamanda etkileyici yazı ve konuşmalarınızla sahnede olabilirsiniz. Aşk fırsatları da ayağınıza geliyor. Venüs, aşk evinizde…

Balık: Hafta başında proje çalışmaları ile kendinizi gösterebilirsiniz. Hafta ortası ise üzerinde uğraştığınız çalışmalara daha fazla özen gösterip detaylara inmenizde fayda var. Venüs, aile içinde uyumlu günlerin geleceğine işaret ediyor. Evinize dostları çağırıp küçük partiler verebilirsiniz. İletişimle bağlantılı yeni bir eşya almayı planlıyorsanız tam zamanı. Yakın çevrenizden aldığınız destek, sizin sağlam temelli adımlar atmanızı kolaylaştırabilir.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 06.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.