Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BU HAFTA NELER OLUYOR?

Bu Hafta Neler Oluyor?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Venüs’ün Oğlak'la buluşması, parasal konuları ön plana çıkarıyor.

Yılın en sosyal haftalarından birine giriyoruz. Parlak fikirlerimizi paylaşıp ortaya mükemmel işler çıkarabiliriz. Kalıcı ve sıradışı ilişkiler kendini gösterebilir.

Venüs’ün ‘ağır abi’ Pluto ile Oğlak burcunda birleşmesi, parasal konuları ön plana çıkarıyor. Çok doğru yatırımlar yaparak temkinli ama sağlam temelli kazanç yolları sağlayabiliriz. Fazla gerçekçi olup karamsarlaşma riskine karşı iyimserliğimizi koruyalım.

Koç: Kariyer evinizde Pluto ile kavuşan Venüs, başarılarınızın görünür hale geleceğini işaret ediyor. Güçleniyorsunuz, şefkatinizi ve cömertliğinizi çevrenize karşı kullandığınızda harikalar yarattığınızı göreceksiniz. Yeni bir çevreye girmeniz, ideallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayabilir. Partnerinizin size ve sosyal çevrenize uyum sağladığını görüyorsunuz. Onun kişisel problemlerini çözmek konusunda size gereksinimi var.

Boğa: Kariyer evinizde oluşan yeni ay, iş değiştirmek, itibarınızı ve toplumsal etiketinizi yenilemek yönünde gelişmelere işaret ediyor. Belki bu ay biraz daha yenilikçi projeler içinde olabilirsiniz. Günlük işlerinizde olgun ve aklı başında kişilerden destek görüyorsunuz. Venüs sayesinde hayata olan inancınız ve kararlılığını giderek artıyor. Yurt dışına gitmek ve yabancılarla iletişime geçmek için uygun bir zaman.

İkizler: Yurt dışı, yabancılar, flörtler ve tatil... İşte bu ayın özeti. Arkadaşlar ve sevdiklerinizle biraraya gelmek için bir çok fırsat sizi bekliyor. Varsa çocuklarınız ile bağlantılı güzel gelişmeler duyacak, verdiğiniz desteğin, emeklerin boşa gitmediğini görerek sevineceksiniz. Venüs ve Pluto, partnerinizle ortaklaşa yatırıma girme fırsatını veriyor. Paranızı değerlendirme konusunda aracı kuruluşlara güvenin.

Yengeç: Fiziksel ve ruhsal konularda iyi yönde dönüşüm sağlayabileceğiniz bir dönem yeni ay ile birlikte başladı. Küçük estetik operasyonlar, enerji çalışmaları ve her türlü arınma çalışmasını başlatabilirsiniz. Eve bilgisayar, Tv ve benzeri araçları alarak daha fazla kitle iletişiminden faydalanmanız da mümkün. Partnerinizle beraber katılacağınız sosyal ortamlar, size keyif verecektir.

Aslan: Ortak ve partner alanınızda oluşan yeni ay, önemli kişilerin hayatınıza gireceğini işaret etmekte. Mars, Güneş ve Merkür’ün karşıt burcunuzda yer alması, bu aralar ufak tefek çarpmalara karşı dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Bir süredir üzerinde çalıştığınız projelerinizi tanıtmak, yeni çalışma arkadaşları edinmek de bu haftaya ait konularınız. Çevrenizden gelen fikirleri, yaratıcılığınız ile süsleyebilirsiniz.

Başak: Sağlık, günlük işler ve size bağlı çalışanlar alanında yeni ay oluştu. Sağlığınıza özen gösterme amacı ile düzenli egsersizlere başlayabilir, ofisinizde bazı fiziksel değişiklikler yapabilirsiniz. Size destek veren ve size bağlı çalışan kişilerde bir yenilik ve tazelenme sözkonusu. Aşk evinize giren Venüs, sağlıklı, kalıcı ve düzeyli ilişkilerin başlayabileceğine işaret. Yapmanız gereken her şeyi biraz hafife alabilmek. İlişkideki pürüzlerin değil, güzelliklerin üzerinde durduğunuzda her şey daha iyi olabilir.

Terazi: Bir süredir içinde bulunduğunuz konular sizin aracı olmanızı, kişiler arasında köprü vazifesi görmenizi sağladı. İlişkilerde denge misyonunuz devam ediyor. Ancak iyi bir haberimiz var: Yeni ay sayesinde, sizden daha üst seviyede bulunan kişilerden büyük yardımlar almaya başlıyorsunuz.
Barış, uyum ve adaleti simgeleyen Venüs, ev ve aile alanınıza geçti. Aile içinde yaşanan ufak karışıklıklar, Venüs sayesinde uyuma ve sevgiye dönüşüyor. Antika ve klasik eşyaları satın alarak evinizde ufak dekoratif değişiklikler için en uygun haftalardasınız.

Akrep: Ev ve aile alanında oluşan yeni ay, taşınma, tamirat gibi işler için uygun bir aya girdiğinizi gösteriyor. Evde agresif olmamaya ve sakinliğinizi her şartta korumaya özen gösterin. Venüs, kardeşleriniz ve yakın çevrenizde olumlu gelişmelerin olacağını işaret ediyor. Kısa seyahatlerden keyif alabilirsiniz. Kariyer konusunda kendinizi kaotik bir ortamda hissedebilirsiniz. Bırakmak, fazlalıklardan arınmak iyi gelebilir. İç dünyanızı farkedin ve iyi dileklerle, iyimserlikle güzelleştirmeye çalışın.

Yay: Yazı yazmak, öğrenmek ve ilgi alanınızda gelişmek istiyorsanız bu hafta gecikmeden başlayın. Yeni yerler keşfetmek, komşularınızla tanışmak için hiç durmayın. Kova burcunda oluşan yeni ay, istekleriniz için size destek veriyor. Para evinize geçen Venüs ise, büyük miktarlarda olmasa da kalıcı, sağlam ve uzun dönemli kazanç kapılarını bu haftalarda sizin için açıyor olacak. Bireysel yatırımlar konusunda şanslısınız, bunu iyi kullanın.

Oğlak: Burcunuza giren Venüs, Pluto ile de kavuşarak sizin ilişkilerde baskınlaşmanızı sağlıyor. Başarılarınız, kurduğunuz ilişkiler sayesinde daha fazla ortaya çıkıyor. Mesafeli, fazla yüzgöz olmayan tarzınız, itibarınıza büyük katkı sağlıyor. Rüzgar arkadan gelirken fazla temkinli olmanıza gerek yok. Biraz rahatlayın ve iyimserliğinizi elden bırakmayın. Para evinizde oluşan yeni ay, teknoloji ve yeni ekonomi alanlarından para kazanmaya başlayabileceğiniz fırsatlara işaret ediyor.

Kova: Burcunuzda oluşan yeni ay, Merkür ve Mars’ın da olumlu etkisini getirecek size... Fikir üretmek, yeni dostluklar kurmak, uzun zamandır istediğiniz atılımları gerçekleştirmek için harika bir zaman. Kendi renginizi ortaya koyun ve farklı yanlarınızı keşfedin. İlişkilerde daha özgür ruhlu olabilir, konuşmalarınızla özel ve iş hayatınızda çok ön plana çıkabilirsiniz. Sunum yapmak, ders vermek, TV’de yer almak için uygun haftalardasınız.

Balık: Dostluklar, arkadaşlıklar ve mesleki idealler alanınızda Pluto ile kavuşan Venüs, bu konularda kalıcı ve keyifli sorumluluklara işaret ediyor. Kariyer bağlantılı ilişkilerinizi geliştirerek gelecek için yatırım yapabilirsiniz. Jüpiter’in para evinizde bulunması, özellikle haftanın ilk günlerinde başkalarından para konusunda talepkar olabileceğinizi söylüyor. Tanrı’nın cömertliğini maddi konularda hissediyor olabilirsiniz.

Binnur Zaimler

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 07.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.