Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU HAFTA DOLUNAY, HER ŞEY AÇIĞA ÇIKIYOR!

Bu Hafta Dolunay, Her şey Açığa Çıkıyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.11.2010 - 08:30 | Son Güncelleme:

Bu hafta gökyüzünde ne gibi değişiklikler yaşanıyor ve yaşantımızı nasıl etkileyecek?

Yükselen burcunuza göre de okuyun

Bakalım bu hafta gökyüzünde ne gibi değişiklikler yaşanıyor ve yaşantımızı nasıl etkileyecek? Binnur Zaimler anlatıyor.

Koç: Hafta başında plan program yapmak için kendinizi zorlamayın. Hafta ortasından sonra çok hızlanıyorsunuz. Bireyselliğiniz ön plana çıkarken, birçok eski bayan arkadaşınızı görmeniz size keyif verecek. Hafta sonuna doğru, kişisel birikimlerinizi değerlendirmek için yatırım kararı verebilirsiniz. Bu son fırsat gibi duruyor.

Boğa: Haftanın ilk günleri sizi rahatlatacak arkadaş grupları ile hareket ediyorsunuz. Hafta sonuna doğru artık ilişkiniz yeni de olsa, uzun zamandır sürüyor olsa da, bazı kararlar almanız kaçınılmaz olacak. Kendi isteklerinizi ortaya koyarak ilişkiyi daha sağlıklı bir boyuta taşımak adına hareket edin.

Anahtar söz: Maddi ve manevi paylaşabilmek.

İkizler: Bayram haftası olmasına rağmen kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler var. Aşk hayatınızda bir süredir yaşadığınız sürüncelemeler hafta sonuna doğru ortadan kalkıyor. Varsa çocuklarınız ile hafta sonundan itibaren güzel bir döneme giriyorsunuz. Hafta sonu ev ve sağlık alanlarında tedbirli olmakta fayda var. Güvencede olmak isteyeceksiniz.

Yengeç: Yengeçlerin bayram dolayısıyla hafta başında kısa seyahatler yapması büyük olasılık… Haftaya rahat ve keyifli başlıyorsunuz. Bayram boyunca itibarınızı ve kalbinizi inciten olayları kafanızı takmamanızda fayda var. Cumartesi ve Pazar günleri, sevdiklerinizle huzurlu vakit geçirecek, varsa çocuklarla ilgili birçok konunun olumlu yönde çözümlendiğini göreceksiniz.

Aslan: Bazen sevgilinizin fazlasıyla şımarıklaştığını, rasyonel davranmadığını düşünüyorsunuz. Yine de duygusal anlamda güzel başlıyor haftanız. Bayramda fiziksel anlamda çok enerjik geçen iki üç günlük seyahatlere çıkmanız mümkün. Hafta sonu ise evde bir çok konu çözümleniyor. Sakin kalmanız, olaylara egonuzu karıştırmamanızda fayda var.

Başak: Her şeyi mükemmel yapmak için çok uğraşıyor, hata yapma olasılığınız olunca bazı işleri hep erteliyorsunuz. Bu hafta sonuna doğru işleriniz düzelmeye başlıyor. Çevrenizdekilerden daha fazla destek alabileceksiniz. Bayram tatilinin son günlerinde, Dolunay sayesinde kardeşlerinizle ilgili güzel haberler alacaksınız. Eğitim, akademik kariyer ve yurt dışı bağlantılı konularda kararlar vermeniz kolaylaşacak.

Terazi: Her şeyi paylaşmaya o kadar alışmışsınız ki… Yine en sevdiklerinizle birlikte olup güzel anlar paylaşacağınız bir bayram geliyor. Sizin için zor olsa da bayram boyunca bazı kişilere ‘hayır’ demeniz gerekecek. Hafta sonu, sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz hediye alıyorsunuz. Onun birikimleri sayenizde artıyor.

Akrep: Son günlerde sizin samimi çabalarınız ile gelişen olaylar, aslında sizin de büyük bir değişim içine girmenizi sağladı. Hafta sonu sizin için çok önemli. Birçok konu açığa çıkacak, gözler önüne serilecek. Sansasyonel haberler alabilir, daha da ilginci o olayları çözerken bulabilirsiniz kendinizi.

Yay: Hafta başı ev ile ilgileniyor, farklı bir tarz ile evinizi güzelleştiriyorsunuz. Aile içinde güzel bir hava var. Bayram boyunca eğlenceli, yaratıcılığınızı ve muzipliğinizi ön plana çıkaracağınız birçok teatral ortam oluşacak. Eğlenmeye bakın. Hafta sonu oluşacak dolunay süresince korku ve endişe geliştirmemeye bakın. Gökyüzü, “yıldızlara dikkat” diyor.

Oğlak: Son zamanlarda içinizden düşündüklerinizi kaleme dökmek geliyor değil mi? Yazmaya başlamak için uygun günler Pazartesi ve Salı. Hafta başında yakın çevreniz veya kardeşlerinizle kısa seyahatlere çıkmanız mümkün. Bayramda bireyselliğinizi ön plana çıkarmanın zamanı. Programlarınızı nasıl istiyorsanız öyle yapın. Dolunay ile birlikte hafta sonu karşınıza çok yeni bir ilişki çıkabilir. Mevcut ilişkiniz ise daha çok kişi tarafından fark edilecek.

Kova: Hafta başında maddi birikimler ve değişik becerilerinizi geliştirme konularında güzel gelişmeler olacak. Eğlenceli ve rahat geçen bayram sonundaki hafta sonu, aile içinde ve kariyerinizle ilgili bir çok yeni karar alacaksınız. Sabit fikirli olmadan, başkalarının düşüncelerine de kulak vermenizde fayda var.

Balık: Haftaya başlarken gözler üzerinizde. Fantastik fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak için çok doğru bir zaman. İştahınız hafta başında açılabilir, kendinizi kontrol etmenizde fayda var. Hafta sonu eğitim, yurtdışı faaliyetler, medya alanlarında çok fazla fırsat ayağınıza gelebilir. Perşembe gününden itibaren kariyerde ilerlemenizin hızlı olduğu bir döneme giriyorsunuz.

Binnur Zaimler

Yayın tarihi: 15.11.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.