Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU HAFTA BÜYÜK DEĞİŞİMLER OLACAK

Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Jüpiter'in hareketliliği burçlara nasıl yansıyacak?

Büyük değişimlerin haftasına girdiğimizi söyleyen Binnur Zaimler, 2 Haziran’ın ilk saatinde ikizler burcunda "parçalı güneş tutulması"nın gerçekleşeceği haberini veriyor. İşte, bu haftanın burç yorumları...

Jüpiter, 4 Haziran Cumartesi Türkiye saatiyle 15.58’de yaklaşık bir sene kalacağı boğa burcuna geçiyor. Önceden planladığımız girişimler, yolculuklar, teklifler için perşembe gününden sonra harekete geçmemiz çok etkili olacaktır. Ok yaydan fırlar, evren harekete geçer. Perşembeden önce meditasyon yapmak, hedeflerimizi netleştirmemize, gönlümüzden geçenlerin bilinçli olarak farkında olmamıza yarar.

(Öncelikle yükselen burcunuzu okuyunuz)

Koç: Tutulma ile birlikte inançlarınız, hayata bakış açınız gelişim gösteriyor. Olaylara çok daha geniş bir perspektiften bakma şansını elde edeceksiniz. İlişkiniz ise bu yeni bakış açınızdan olumlu yönde etkileniyor. Hem iş yerinde hem de özel hayatınızdaki partneriniz, sizin bir büyük bir adım atmanıza yardımcı olacak. Yurt dışı seyahatler çok şey kazandırabilir.

Boğa: Ortaklaşa paylaşımların hızla ön plana çıktığı bir haftaya giriyorsunuz. Kendi Bireysel kazanımlarınızı paylaşmaya hazır olun. Bu durum siz isteseniz de istemeseniz de söz konusu olacaktır. Eşinizle ortak bir yatırımla girmek, ev veya benzeri ortak yatırımlar
yapmanız mümkün. İş yerinde en yakın çalıştığınız kişi, ortağınız ise oluşturduğunuz büyük projede kendi birikimlerinizi kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler: Yeni birileri tutulma ile karışınıza çıkıyor. Kadersel yönde olumlu etkileri bulunacak bu kişiler, hem özel hem iş hayatınızda sizinle olabilirler. Sizin vizyonunuzu genişletecek bu kişilere dikkat edin. Özel hayatınızda ise yeni bir partner hatta evlilik devreye girebilir. Bireysel olarak, bazı şeylerin hayatınızdan gitmesine izin verin. Detoks zamanı başladı.

Yengeç: Tutulmalar günlük hayatınızda rutine bağlanmış alışkanlıkların iyi yönde değişmesini sağlayabilir. Sağlığınıza iyi gelecek bazı değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Beslenme düzeninizi regüle etmek, özellikle outdoor spora başlamak için uygun zamanlar. Yeni bir evcil hayvan edinmek niyetindeyseniz, bu hafta hiç durmayın. İş yerinde fiziksel olarak ofisiniz, aldığınız görevler ve size bağlı çalışanlarda değişiklikler söz konusu olabilir.

Aslan: Aşk hayatınızda hızlı ve muhteşem değişikliklere hazır olun. Oldukça eğlenceli bir yaz sizi bekliyor. Varsa çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler, şansla gelen yeni fırsatlar dikkat çekici. Bu fırsatları iyi değerlendirip çoğaltabilirsiniz. Ne olursa olsun yatarıcılığınız artıyor. Kendinizi ifade etmede sandığınızdan çok daha başarılı olduğunuz toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Başak: 2 Haziran tutulması ise hayatınızda bazı kökten değişimler gerçekleşiyor. Kökleriniz, aileniz, atalarınızla ilgili konular bir anda odak noktanız haline gelebilir. Bir aile ağacı oluşturmak için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Evinizde ve aile içindeki olumlu değişimler, hatta ani bir taşınma her şeyi tazeleyecek. Kariyer ise bir süre nadasa bırakılmalı. Fazla beklentiye girmeden, gitmesi gerekenlere karşı direnç gösermeyin.

Terazi: Burcunuzda bulunan Satürn, tutulma sırasında çok sağlam temelli başlangıçlara girmenizi sağlayabilir. Yakın çevrenizdeki değişim, aslında sosyal olarak sizi rahatlatacak görünüyor. Kardeşler ve arkadaşlar, bu dönemden sonra kimliğinizin yenilenmesinde size destek olacak. Geniş açıdan dünyaya bakacağınıza biraz yakın çevrenize konsantre olabilirsiniz.

Akrep: Bir süredir para durumunuz düzelmişti. İşte şimdi tutulmalar size yeni maddi imkanlara ulaşacağınız kapılar açıyor. Ortaklaşa paylaşımlardan uzak durup bu aralar bireysel yatırıma yönelmenizde fayda var. Sadece maddi değil, beceri anlamında da kendinize yatırım yapın. İleride sizi uzun dönem kazançlı duruma sokacak yeni kursalara gidebilirsiniz.

Yay: Tutulmanın doğrudan sizinle ilgili olduğunu biliyorsunuz değil mi? Hayatınızda istediğiniz, gerçek emellerinize odaklanmanın tam sırası. Özellikle tutulma öncesi büyük hayaller kurun ve asla endişe etmeyin. Evren sizin yanınızda. 2 Haziran sonrasında atacağınız adımlar, ister 2 hafta içinde, isterse 3 ay içinde de olsa size olumlu şekilde dönecektir. Yeni bir bebek, yeni bir iş, yeni bir aşk için hayatınızın en uygun dönemlerinden birindesiniz.

Oğlak: Tutulmalar, sağlığınıza özen gösterip, fazla koşturmadığınızda size istediğiniz günlük koşulları sağlayabilir. İç dünyanızın renklenmesine, canlanmasına izin verin. Bu dönem sizin dış dünyadaki kimliğiniz, görüntünüz ve mesleğinizden çok, kendi iç
benliğiniz ile yakınlaşabileceğinizi gösteriyor. İçsel olarak güçlendiğinizde, dış dünyada daha mutlu olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova: Aşk hayatınızı bir kenara bırakıp dostlarınıza daha fazla vakit ayırın. Bireysel çabalar, projeler ve gösterilerden çok grup olarak hareket ettiğinizde daha mutlu olacaksınız. Bu dönem doslardan, mesleki dernek, klüp ve partilerden büyük fırsatların geleceğini bilin. İdealleriniz, uzun dönemli vizyonunuz ne yönde ise o tarafa doğru hızla gidebilirsiniz. İyimserlik tüm güzel kapıları açacaktır. Varsa çocuklarınızın artık düşündüğünüzden daha da olgunlaştıklarını kabul edin.

Balık: Kariyerinizde oldukça hızlı ve olumlu gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. İstediğinize bu haftalarda kavuşmanız büyük olasılık. Tanınırlığınız da giderek artıyor. Bunun yanında eviniz, aileniz bir süreliğine sanki ikinci planda kalıyor. Onlara zaman ayırın ancak bu konuda oluşacak değişime karşı direnç göstermeyin. Hiçbir şeyi kayıp olarak görmeden, farklı bir gözlükle bakmaya çalışın.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 30.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

ben burcuma tam uyuyorum :))

16.06.2011 09:47:16 gizem ışşık

Burclara yapmis oldugunuz yorumlar icin cok tesekkurler.Ben Balik burcundayim insallah soylemis oldugunuz tum guzel olan seyler gercek olur.Tum guzellikler sizlerle olsun.Hoscakalin.

30.05.2011 19:49:42 Habibe Wwagner

bende pasak burcuyum canım

16.06.2011 09:48:52 gizem ışşık
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER