Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BOĞA 2016 YILLIK BURÇ YORUMLARI

Boğa 2016 yıllık burç yorumları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.12.2015 - 16:16 | Son Güncelleme:

2016 yılında burcunuzu neler bekliyor? Bu yıl aşk ve iş hayatınızdaki gelişmeler neler? İşte, Astrolog Niobe Aslı Temel’den 2016 yılı Boğa burcu yorumu...

Son 2.5 yıldır, özellikle 2015 yılının Ağustos ayına kadar, pek çok Boğa burcu aşktan yana şanssızdı. Hatta tüm çabalarına rağmen ilişkilerinde dengeyi bir türlü kuramıyor, geçmişe sünger çekemiyor ya da aradığı aşkı bulamıyordu. Neyse ki tüm bu talihsizlikler son buluyor. 2016 sizin için aşk ve romantizmin kapılarını sonuna kadar açıyor. Bu yıl, şans ve bolluk gezegeni Jüpiter, Eylül ayının ikinci haftasına kadar size şimdiye kadar tatmadığınız pek çok yenilik ve sürprizler hazırlıyor. Yaratıcı yönünüz ortaya çıkabilir, sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedebilirsiniz. Eğer yalnızsanız bu “yeni bir aşk”, bir ilişkiniz varsa “evlilik hazırlıkları” anlamına gelebilir. Hiçbiri değilse de sizin için keyifli ve yepyeni oluşumların habercisi bir yıl olabilir. Fakat unutmamalısınız ki her aşk mutlu sonlanmayabilir. Dolayısıyla ikili ilişkilerinizi güçlü temeller üzerine oturtmalısınız. Özellikle Mart ve Mayıs ayları sizin için zorlu geçebilir. Yüzeysel ya da geçici ilişkilerden uzak durmalısınız. Yakın çevreniz sayesinde hayata farklı bir pencereden bakmaya ve belki de hayatınıza yeni bir yön vermeye başlayabilirsiniz. Hatta bu durum kendinizi yeniden tanımanıza olanak sağlayabilir. Özellikle eğlenceleriniz için yapacağınız harcamalarınıza ve bütçenizi aşmayacak şekilde planlama yapmanızda fayda var. Bu anlamda daha kontrollü gitmeniz gerekebilir yıl içerisinde.

Özellikle Mart ayı içerisinde, sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler ya da yepyeni arkadaşlıklar söz konusu olabilir fakat kendinizi çok kaptırmamalısınız.

YENİ AŞKLAR, PLANLAR, PROJELER...

Aşk ya da iş hayatınıza ilişkin önemli gündemler bu yıl ön planda. Yeni aşklar, planlar, projeler ya da görüşmeler olabilir. Yakın bir arkadaşınızla ufak da olsa aranıza bir soğukluk girebilir. Bu nedenle özellikle Mart ve Şubat aylarında duygusal yönünüzü devre dışı bırakıp daha sakin ve olgun bir yaklaşım sergilemenizde fayda var.

Aşk hayatınızda değişim ve dönüşüm kapıda! Eski acılar, başarısız deneyimleri geride bıraktığınız bir dönem olabilir. Yeni aşkların yanı sıra mevcut ilişkileri bir sonraki adıma taşıma fırsatları gündemde. Ancak beklenmedik gelişmeler karşısında ani kararlardan ve hareketlerden uzak durmanız gerekiyor. Öte yandan sosyal yaşamınızı, mevcut arkadaş çevrenizi enine boyuna gözden geçirmenizde fayda var.

GÖREV VE SORUMLULUKLARINIZI İHMAL ETMEMELİSİNİZ

Satürn’ün konumu, görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemeniz gereken bir yıla girdiğinizin habercisi. Bu anlamda birtakım zorluklar yaşayabilirsiniz ancak azimli olup işlerinizi ya da görevlerinizi zamanında tamamlarsanız, hem maddi hem de manevi olarak tatmin olacağınızı söyleyebiliriz. Bu yıl iş hayatınız ve kariyerinizden çok, eşinizden ya da akrabanızdan gelen miras veya nafaka gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerle ilgili gelirler ve paralar ön planda. Öğrenci olanlar varsa, çok çalışmaları durumunda mutlak başarı elde edeceklerdir.

İŞ HAYATINDA FIRSATLAR

Eylül ayının ikinci haftasından itibaren, iş ve sağlık gibi başlıklarda şansınız yaver gidebilir. Yeni bir iş, yeni iş arkadaşları ya da verim alabileceğiniz yeni projeler söz konusu olabilir. Mevcut işinizde mutlu değilseniz, Kasım ayı hariç Eylül ayından itibaren 12 ay boyunca iş hayatınızdan uzun zamandır almadığınız kadar keyif alabilirsiniz. Sağlığınız ise koruma altında Sevgili Boğa’lar.

BÜTÇEYE DİKKAT!

Ocak, Şubat, Haziran ve Temmuz ayları evlilik, ortaklık ve iş birliği başlıklı konularda olumlu gelişmelerin yaşanabileceği bir dönem olabilir. Size söylenenleri dikkate alacağınız, ekip ruhu ile hareket edeceğiniz ve her tür ikili ilişkilerinizi sağlam temellere oturtabileceğiniz bir yıldasınız.

2016 yılında bütçenizi doğru planlamalı ve kaynaklarınızı mümkün mertebe korumalısınız. Yakın çevreniz ya da eğlenceleriniz için gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda ise yılın ikinci yarısında daha umut vadeden fırsatlar ve oluşumlar yüzünü gösterebilir.

2016 yılının ortalarında, iş çevrenizde sözünü tutmayan, sizinle aynı dili konuşmayan insanlar yüzünden birtakım zorluklar yaşayabilirsiniz.

Bir başka öne çıkan başlık ise çocuklarınızla ilgili duygusal çatışma içeren konular olabilir. Çocuklarınıza karşı daha ılımlı ve anlayışlı bir tutum sergilemeniz olası sıkıntıları önleyebilir. Beklentilerinizi bir müddet geri planda tutup kendinizi baskı altına almadan esneklik göstermenizde fayda var.

Her ne olursa olsun bu yıl size kendinizi ve hayatınızı yenileme şansı sunacak gibi görünüyor. Özellikle Ekim ve Kasım aylarında karşınıza yepyeni fırsatlar çıkarabilir.

ÖNEMLİ TARİHLER

Sevgili Boğa’lar aşağıdaki tarihleri dikkate alırken, +/- bir ay açıklamasını özellikle dikkate almanızı rica ediyorum.

Mart ayı (+/- 1 ay) civarında, sizinle aynı dili konuşan, hayata aynı pencereden bakan kişilerle bağ kurmak isteyeceğiniz bir süreç olabilir.

Kendi işinizi kurabilir ya da yeni bir yatırım yapabilirsiniz. 17 Haziran-11 Eylül arası, risk almamanız gereken bir dönem.

Ağustos ayı civarında, kariyerinizde ve imajınızda iniş çıkışlı durumlar yaşanabilir. Başlangıçlara, sonlara ya da ailenizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren ani gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Eylül ayı (+/- 1 ay) civarında, yeni ilişkiler, yeni çevreler, yüksek felsefe grupları, kültürel gruplar, spiritüel topluluklar veya yeni aşklar gündeme gelebilir.

Sevgili Boğa’lar hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

ÖNEMLİ NOT: Yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da mutlaka okumalısınız.

Yayın tarihi: 25.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.