Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AY YENGEÇ BURCUNDA

Ay Yengeç Burcunda
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Ay yengeç burcunda doğanlar, yakın çevrelerine çok önem verirler, onları kendi gibi korumak isterler.

Ay, yengeç burcunda yöneticidir. Bu konumda doğanlar yakın çevrelerine çok önem verirler, onları kendi gibi korumak isterler. Günlük hayatlarını, güçlü olan içgüdü ve sezgileri yönlendirir.

Duyguları, çok yoğun, değişken ve çelişkilidir. Aile bağlarına büyük önem verirler. Sevdikleri kişilerin iyiliği için birçok gereksiz sorumluluğu üstlenebilirler. Bir erkeğin haritasında annesine benzeyen bir eş seçtiği kadının haritasındaysa duygusal erkeklere meyil görülebilir.

Onların anneleri genellikle duygusal, şefkatli ve çok fedakar kişilerdir. Geçmişlerine çok bağlıdırlar, geçmişten bir şeyler hatırlattığı için birçok eşyalarını biriktirirler. Aile kavramı tüm hayatlarında büyük rol oynar. Annelerine takıntılı bir şekilde bağlı olabilirler. Karar vermek, hareket etmek ve kabuğundan sıyrılmak onlar için acılı, korkulu ve yıllar süren, uzun bir süreçtir.

Ay yengeçte olan kişi için hayatta en zor şey duygusal olarak büyüyüp, olgunlaşmak olabilir. Dış dünyada sanki bir anne, ihtiyaçsız ve her yaptığını bilen bir yetişkin gibi görünmesine rağmen kendisini koruyacak, şefkatli bir anneye ihtiyaç duyan asıl kendisidir. Ancak çevresine, kendisine bağımlı insanlardan bir duvar örerek saklanmaya çalışır.

Astrolog Şenay Yangel

Yayın tarihi: 30.09.2010
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Ağız ve diş sağlığını olumsuz etkileyen hastalıklaryeniAğız ve Diş SağlığıMerih Keçe

Ağız ve diş sağlığını olumsuz etkileyen hastalıklar

Hangi hastalıklar diş ve ağız sağlığınızı olumsuz etkiliyor? Bu hastalıklarının etkileri nelerdir?Devamı >
Kadınlar da erken boşalma problemi yaşıyor!yeniAşk, Mahremiyet ve CinsellikA. Cem Keçe

Kadınlar da erken boşalma problemi yaşıyor!

Kadınlarda erken boşalma bir avantaj mıdır yoksa cinselliğin kalitesini mi düşürür?Devamı >
Meyveli pratik parfe tarifiANNE ŞEFTülay Ersanay Etkin

Meyveli pratik parfe tarifi

En pratik pasta tarifim meyveli pratik parfe oldu. Denerseniz hiç pişman olmazsınız. Sabahtan yapın atın dondurucuya, akşama harika ve bir o kadar da serinletici pastanız hazır. Tabii ki lezzetine de diyecek yok. Meyveli pratik parfe özellikle yaz akşamları için harika bir seçenek olacaktır.

Devamı >