Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AY TUTULMASI YAKLAŞIYOR

Ay Tutulması Yaklaşıyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.12.2010 - 10:01 | Son Güncelleme:

Gelecek hafta ayın 21’inde İkizler burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek.

Gelecek hafta ayın 21’inde İkizler burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu hafta sakin kalıp dinlenmekte fayda var. Kendimize masaj ve aromatik banyolar için zaman ayıralım.

Koç: Hayal gücünüzün üst seviyelere çıktığı bu dönemden en iyi şekilde faydalanarak işlerinizde içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Sezgileriniz sizi doğru tarafa doğru yönlendiriyor. Meslekten arkadaşlarınıza, dostlarınıza destek olmak ve morallerini yükseltmek size de iyi gelecektir. Yabancılar, yeni fırsatlar keşfetmenizi sağlayacak. Hafta sonundan itibaren kendinizi geliştirme adına adım atarsanız, gerisi çok hızlı gelecektir.

Boğa: Bekarsanız hayatınıza hafta başında giren yeni kişi size biraz sıra dışı gelse de iyi kalpli olduğunu bilin. Çocuğunuz varsa sürpriz gelişmeler ile hafta başında olanlara çok sevineceksiniz. Merkür’ün geri gitmesi, yurt dışından gelen eski dostlarınız olabileceğini gösteriyor. Bu hafta para durumunuzu gözden geçirin, gelecek hafta tutulmanın etkisi ile bir yatırıma karar verebilirsiniz.

İkizler: Geçmişten gelen alacakları tahsil edebilmeniz, ortaklaşa paralarınızı geçmiş yatırımları kontrol ederek büyütebilmeniz mümkün. Kariyeriniz ön plana çıkıyor. Hafta başında iş hayatındaki gelişmeler karşısında, doğru sözleri sarf edip olumlu adımlar attığınızdan emin olun. Bu hafta sizden çıkan sözler, hareketler gelecek hafta katlanarak büyüyecek. Ok yaydan çıkıyor.

Yengeç: İnançlarınıza daha sıkı sarılıyorsunuz. Hafta ortasında ev ve iş hayatı aynı anda hareketleniyor. Evde düzeni sağlamak için yapmanız gereken tüm ailenin farklı isteklerini dikkate almak. Dengeli paylaşım huzuru getirecektir. Geçmişten gelen iş arkadaşlarınızın büyük desteğini alabilirsiniz. Karşıdaki kişinin sözüne güvenerek hareket etmek yerine biraz bekleyin. Merkür’ün geri gidişi ile kendi elinde olmadan kararını değiştirebilir.

Aslan: Sevgilinizle güzel vakit geçirebilir, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir, seyahatlere beraber çıkabilirsiniz. Bunun yanında karşınıza sizi geliştirecek manevi yönü kuvvetli insanlar da çıkabilir. Çocuklarınız var ise bu hafta onların arkadaşları ile uyumlu olduğunu ve yaratıcılık konularında başarı kazandıklarını duyabilirsiniz.

Başak: Gelecek haftaki tutulmanın ipuçlarını bu hafta başındaki ilk günler hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkıp isteklerini söyleyen, beklenti içindeki kişilere karşı tavrınızı netleştirin. Merkür’ün aşk evinizde geri gidiyor olması, geçmiş sevgililerle karşılaşma ihtimalini getiriyor. Hiçbir şey tesadüf değil, kapanmamış dosyalar olabilir. Çocuğunuz varsa bazı unutkanlıklar yaşadığında üzerinde durmayın.

Terazi: Hafta ortasında karşınıza çıkan bir kadın size sorumluluklarınızı hatırlatabilir. Onun sayesinde yeniden işlerinize odaklanabileceksiniz. Ev ile ilgilenmek için güzel bir zaman. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz konulara elinizi uzatacaksınız. Eskiden gelen işleri tamamlayın ama eve yeni bir sistem, alet vb. kurmaktan bu dönemde kaçının. Müzikle uğraşmanızın size keyif vereceği bir hafta.

Akrep: Yarım kalmış işleri bitirmek adına kısa seyahatlere çıkmanızın uygun olduğu bir haftadasınız. Aslında her şey oldukça yolunda ancak içinizdeki kuruntulardan kurtulduğunuzda bunu fark edebilirsiniz. Pazartesi günü çocuklarla ilgili sürpriz haberler var. Hafta ortasında beklenmedik durumlarla karşılaşırsanız sakinliğinizi koruyun.

Yay: Hızlı tutulma haftasına yaklaşıyorsunuz. Hayatınızda güzel gelişmeler söz konusu. Ancak her şeyi sizin başlatmanız daha uygun olacaktır. Karşınıza çıkacak kişiler hayatınızın yönünü bir anda istekleriniz doğrultusunda değiştirebilir. Yeter ki heyecanlanıp unutkanlık tuzağına düşmeyin. Sezgileri küçümsememeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Alacakları tahsil için iyi bir hafta.

Oğlak: Burcunuzda geri giden Merkür, cumartesi gününden sonra Yay burcuna dönecek. O zamana kadar arşivlerinizi açıp geçmişte yapmak istediklerinize bir göz atabilirsiniz. Sorumluluk almak istediğiniz konular yine karşınıza çıkacak. Hafta ortası iş yerindeki itibarınızı artırmak, daha iyi konuma geçebilmek için fırsatlar var. Korkmadan olayların üzerine gidebilirsiniz.

Kova: Coşkulu ve iyimser kişiler sizi bu hafta oldukça destekliyorlar. Eğer bir sevgiliniz veya çocuğunuz olmasını istiyorsanız, bu hafta sonundan itibaren 21 Aralık’a kadar adımlar atın, hayal kurun. Tutulma bu konudaki isteklerinizi hızlandıracaktır. Hafta ortasında kariyer alanında otorite figürleri ile yakın temasta çalışabilirsiniz. Her şey yolunda.

Balık: Hafta başında gözle görülür hale gelen projeleriniz sayesinde konuşuluyor olacaksınız. İşte bu noktada seçeceğiniz yaklaşım, hareket ve sözleriniz, bir sonraki hafta gerçekleşecek tutulmanın temellerini atıyor olacak. Uyumlu, sevgi dolu ve asla rekabet tuzağına düşmeyen bir tavır sergilerseniz, işler yolunda devam edecek. Size bağlı çok şey var.

Binnur Zaimler

Yayın tarihi: 13.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

Bu hafta mesleki açıdan hayalimdekilere bir Ad koyma zamanım...Ya adım atıcam yada biraz daha bekliycem...Koç burcu olarak nasıl bir sonuca ulaşıcam bakalım..

13.12.2010 12:28:03 GÜL TUNCALI

Umarım hepsi gerçekleşir. Bu sıra burçlara fena kafayı taktım.

13.12.2010 11:58:41 Fikret Soylu