Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AY TERAZİ BURCUNDA

Ay Terazi Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Ay, terazi burcunda iken doğanlar huzur dolu insanlardır.

Ay, terazi burcunda iken doğanlar huzur dolu insanlardır. Çevrelerinde arkadaşlarının olmasına özen gösterirler. Tavırları, sempatik diplomatik ve anlayışlıdır. İnsanlarla çok iyi ilişki kurarlar, objektiftirler.

Zor zamanlarda soğukkanlılıklarını elden bırakmazlar. Dengeli ve uyumlu yapıları eşleri arkadaşları ve dostlarıyla olan gerilimli durumlarda çok işe yarar. Haksızlıklara hiç dayanamazlar. En kötü yanları kararsızlıktır, kişisel problemlerini çözmekte zorlanırlar. Ay'ı terazide olan kadınlar eş olarak yakışıklı, iyi giyimli ve havalı erkekleri seçebilirler. Erkeğin haritasında ise, dikkat çekici ve sosyal bir kadın arayışı ön plandadır. Bu kişilerin anneleri çocuklarının artistik yönlerini ortaya koymak için ellerinden geleni yaparlar. Onları motive etmek hoşlarına gider. Açgözlülük ölçüsünde başkalarından sempati beklerler. İlgi ve ihtiyaçları söz konusu olduğunda tarafsız kalamaz, değişken ve kaprislidirler. Çatışmaktan ve beğenilmemekten patolojik derecede çekindikleri için her an uzlaşmaya hazırdırlar.

Astrolog Şenay Yangel

Yayın tarihi: 30.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.