Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AY KOÇ BURCUNDA

Ay Koç Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Ay, koç burcunda ise özgürlük ön plandadır.

Ay, koç burcunda olduğu zaman bu burca sahip kişilerin nelerden etkilendiklerine ve nasıl özelliklere sahip olduklarına bakalım.

Özgürlüğe ihtiyaçları vardır diğer insanları da özgür olmaları için desteklerler, çok çabuk sıkılırlar hayatlarının her alanında yeniliğe ihtiyaç duyarlar, biraz bencil oldukları söylenebilir. Bencil tavırlarının da farkındadırlar. Hayatta önceliğin hep kendilerinde olmasını isterler; eğer ay bu burçta diğer yıldızlarla ters açılar alıyorsa bu ters mizaç dayanılmaz hale gelebilir. İstekle başladıkları işlerini yarıda bırakırlar. Aşırı tepkileri anlamsız isyanlara dönüşebilir, ayran gönüllü olduklarından sıklıkla iş ve eş değiştirebilirler. Bu konumda doğmuş kişilerin anneleri özgür, aktif düşündüğünü söyleyen ve kişinin hayatında çok baskın olan kadınlardır.

Kendilerine emanet edilen ve ihtiyaç içinde olan insanları sadakatle savunur ve korurlar. Güçlü bir şekilde savaşma ve her türlü engele rağmen ayakta kalabilme dürtüleri çok gelişmiştir. Özgüvene sahip insanlardır. Açık, net ve kıpır kıpırdırlar. Ömür boyu kendilerini genç hissederler. Açık fikirli, yeni olan, ilham veren ve coşkulu şeylere daima hazırdırlar. Bazen kendilerine zarar verecek kadar düşüncesiz ve gergin olabilirler. Başkalarına uymakta, onları dinlemekte zorluk çekerler. Başkalarının duygularına ve ihtiyaçlarına karşı sabırsız ve tahammülsüzdürler. Kendi işleri ve ihtiyaçlarıyla öyle meşguldürler ki durup da karşılarındaki kişilerin onların hareketleriyle ilgili neler hissedebileceğini düşünmeyi akıl edemezler. Bunun yanında geniş bir inisiyatif yeteneğine sahiptirler.

Astrolog Şenay Yangel

Yayın tarihi: 30.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.