Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AY İKİZLER BURCUNDA

Ay İkizler Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Ay ikizler burcunda doğanların başlıca özelliği hareketli, becerikli ve çok yönlü olmalarıdır.

Ay ikizler burcunda doğanların başlıca özelliği hareketli, becerikli ve çok yönlü olmalarıdır. Bir anda birden fazla kitap okumaya çalışır ve bir görevi yerine getirirken bir diğeri ile uğraşmaktan kaçınmazlar.

Bu eğilim karşılıklı ilişkilerde artar ve bir anda birden fazla kişi ile duygusal ilişki yaşayabilirler. Evliliği kolay kolay düşünmezler, flörtçüdürler ve karşılıklı kur yapmaktan çok hoşlanırlar. Sabırsız olduklarından son söyleyeceklerini ilk başta söyleyerek karışık durumlara yol açabilirler. Olumsuz denebilecek özelliklerine rağmen mantıklı ve akıllıdırlar.

Ay ikizlerde olan erkeklerin entellektüel kadınlardan hoşlandıkları görülür. Can sıkıcı şekilde "Her şeyi bilirim" havası taşırlar. Duygularının karanlık yönleriyle yüzleşmekten kaçarlar. Düşünceleri ve duyguları sürekli olarak değişir. Er ya da geç, her şey duydukları kuşku yüzünden parçalanıp gider. Bazen zararına olsa bile akılları daima üstün gelir. Diğer bir deyişle yüreklerine giden yola akıllarını koyarlar. Sezgilerine mantıklı, gerçekçi kılıflar bulurlar. Geçmiş deneyimleri bugün buradaki düşüncelerinde tarafsız olmalarını engelleyebilir.

Astrolog Şenay Yangel

Yayın tarihi: 30.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.