Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AY BOĞA BURCUNDA

Ay Boğa Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Ay boğa burcunda, rahat bir hayatın habercisidir.

Ay, boğa burcunda rahat bir hayatın habercisidir. Fiziksel ve duygusal çevreleri için çok koruyucu ve sahiplenici olurlar.

Aile bağlarına çok önem verirler. Anılarını ve eski dostlarını asla unutmazlar. Eğer güvenlikleri tehlike altındaysa kendilerini savunmak için ellerinden geleni yaparlar. Risk almayı sevmediklerinden bir işe girmeden önce çok hesap yaparlar. Kazandıkları parayı iyi kullanırlar. Alım satım işlerinde çok şanslıdırlar, pratik ve sağduyuludurlar. Sahiplenme duygusu ve inatçılıkları bazı problemlere neden olabilir.

Sert etkiler ve sabit burç etkileri yoğunsa durum vahimleşir, içine kapanık olabilirler. Başlarını ağrıtmamak için kendilerine yapılan haksızlıkları göz göre göre kabullenebilirler. Davranışları doğal, sabırlı, hoşnut, neşeli, yumuşak, şefkatli ve sosyaldir. Sevdiklerine ve güven duygusu veren şeylere sahip olma istekleri çok güçlüdür. Kontrolden çıkmış bir tekelcilikleri vardır. Değerli ve üstün şeylere sahip olmak isterler. Onlar için 'güvenlik' sahip oldukları maddi varlıklardır. Malları, mülkleri ve bankada paraları olana kadar huzursuz ve sinirli olurlar. Kendilerini güvende hissetmeleri için önce evlerinin kendilerine ait olmasını isterler. Ancak sahip olduklarıyla kendilerini değerli hissederler. İyi dostlar, mükemmel bir eş, pozisyonu değişmeyecek bir iş ve devamlı dengede bir banka hesabı… 

Sanat ve estetik zevkleri gelişmiştir. Uzun ömürlü, kalıcı biraz da eski moda stilleri severler. Koleksiyoncudurlar. Keyiflerine ve tensel zevklere düşkündürler. Sevdikleri bir insanı hissedebilmek için fiziksel yakınlığa ihtiyaç duyarlar. İstikrarlı olmalarına rağmen, Söz vermeye, taahhütte bulunmaya gelince tereddüt eder ve geç karar alırlar. Çünkü kararlarını bir kez verdikten sonra asla değiştirmek istemezler. Bazen zamanı geçmiş ve yararsız bile olsa alışkanlıklarını değiştirmeyerek tutuculuğun tutsağı haline gelebilirler. Ay boğada olanların anneleri sıcak, besleyici ve koruyucudurlar.

Astrolog Şenay Yangel

Yayın tarihi: 30.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.