Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AY ASLAN BURCUNDA

Ay Aslan Burcunda
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

“Ay”ı aslan burcunda olan insanlar mücadelecidir.

“Ay”ı aslan burcunda olan insanlar mücadelecidir. Kişisel istek ve arzularına daima ulaşırlar. Arkadaşlık, dostluk kavramları onlar için çok önemlidir.

Lider bir ruha sahiptirler. Bu yanlarını acil durumlarda ustaca ortaya koyarlar. Kendine güvenen, inatçı ve romantik tiplerdir. Hayat onlar için kazanılması gereken bir savaştır. Dış dünyaya karşı yaklaşımları çoğunlukla teslim alma, ele geçirme şeklindedir.

Özellikle ay, Neptün’den sert açı almıyorsa kendilerini iyi hissederler ve olumlu enerjileriyle çevrelerindeki insanlara da hayat verirler. Ay aslanda kişiye cinsel çekicilik kazandırır. Erkeğin haritasında ise erkek, cazibeli bir kadın arayışı içerisindedir. Kadının haritasında ise, eşin lider ve güçlü olması istenir.

Ay'ı aslanda olanların anneleri, güçlü kişilikleri ile göze çarpar. Gelişmiş bir ay aslan tipi, son derece saygın ciddi ve ağırbaşlı olabilir. Vefalı, sadık, bağışlayıcı ve yüce gönüllüdür. Ayrıca bu ay burcu, insana içtenlik mizah yeteneği ve doğal bir çocuksuluk verir. Fazla çaba sarf etmeden diğer insanlar tarafından sevilir ve beğenilir. Çoğunlukla çocuklarla ilişkileri çok iyi düzeydedir ve içlerindeki çocuğu daima yaşatabilir.

Astrolog Şenay Yangel 

Yayın tarihi: 30.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Aslan burcuyum 13.08.1979 saat 16.30 da dogmusum yüselen burcum ne oluyor

06.07.2011 01:30:38 aslinaz tarim