Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASTROLOJİ MERAKLILARI İÇİN TÜRKÇE ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Astroloji meraklıları için Türkçe Astroloji eğitimi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.07.2014 - 07:59 | Son Güncelleme:

Astrolojiye gönül vermiş herkes bu seminere ücretsiz olarak katılabilecek.

Dünyanın en saygın Astroloji okullarının başında gelen Amerika’daki Kepler College'den Prof. Gary Gomes ve Astrolog Şenay Yangel'in birlikte verecekleri ilk Vedic "HİNT" Astroloji dersi, hem Türkçe hem de İngilizce sesli ve görsel materyallerin kullanılacağı uzaktan eğitim programı webinar uygulaması ile 16 Ağustos 2014 günü saat 23:00'da gerçekleşecek.

Dünyada Kepler College bünyesinde ilk Türkçe seminer olması dolayısı ile aynı anda tüm dünyada Türkçe konuşan tüm Astroloji sevdalıları ÜCRETSİZ olarak bu seminere katılabilecekler. İnterneti olan ve Astroloji bilimine gönül vermiş herkes bu seminere katılabilecek.

Astrolog Şenay Yangel 16 Ağustos'ta gerçekleşecek olan seminere Astroloji bilimine gönül vermiş herkesi davet ediyor. Türkiye'de Astroloji konusunda uluslararası önemli bir çalışmanın temsilcisi olmaktan gurur duyduğunu ifade ediyor ve ekliyor:

"Kepler College ile işbirliğimizi artırarak devam ettirme arzusundayım. Nihai hedefim Kepler Collage Amerika'nın temsilciliğini almak ve benim vereceğim Kepler müfredatına uygun Türkçe dersler sonucunda, eğitimini başarı ile tamamlayan herkese Kepler onaylı ve tüm dünyada geçerli sertifika ve diploma vermektir. Bu iş birlikteliklerini başka uluslararası Astroloji eğitim kurumları ile de geliştirip hem astrolojiye hem de Türkçe konuşulan tüm Türk dünyasına eğitimli astrologlar yetiştirebilme hizmetini amaç edindiğimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum."

Bilgi ve kayıt: astrodeha@gmail.com

Tel: 0212 583 32 75

Not: Seminer kayıtları katılan herkese mail yolu ile gönderilecektir.

Yayın tarihi: 05.07.2014
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Merhabalar ucretsiz astroleji egitimi akmak istiyorum ama ksyit olamadim yardimvi olurmusunux

05.08.2014 18:46:59 Gul Berhan