Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASTROLOJİ DÜNYASI YİNE HAREKETLİ

Astroloji Dünyası Yine Hareketli
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.01.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

2011'in ikinci haftasında Merkür, Venüs ve ay yine hareketli.

2011'in ikinci haftasında Merkür, Venüs ve ay yine hareketli. Bu hafta hangi burcu, neler bekliyor? İşte Binnur Zaimler'den burç yorumları...

Koç: Hafta başında sabırlı olarak içe dönük çalışmalar gerçekleştirebilir, çarşamba gününden itibaren kendinizi ortaya daha rahat koyabilirsiniz. Geçen hafta ortaya çıkan ve kariyerinize yön veren olaylar, bu hafta daha fazla odaklanmanızı gerektirecek. Venüs ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesi, yurt dışı ve medya bağlantılı konularda aktif olmanızı sağlayacak. Düşündüğünüz yeni temasları kurabilir, tanınırlığınızı her alanda artırabilirsiniz. Sizden daha üst seviyede kadınlardan destek alabileceğiniz bir dönem başladı.

Boğa: Dostlarınızla hafta başında biraraya gelerek, iyimser, sevgi dolu ama hedefi tam belli olmayan konuşmalar yapmanız mümkün. İşin nereye gideceğini bilemeseniz de zamana güvenin, akışına bırakın. Hafta ortasında sizi telaşa sürükleyen ve kontrol edemediğiniz konuların geçici olduğunu unutmayın. Perşembe ay, Boğa burcuna geçerek dikkatleri ve kontrolü size veriyor. Temkinli ve sakin tavırlarınız herkesin rahatlamasını sağlayacak. Yaptıklarınız herkesin daha fazla ilgisini çekmeye başlıyor.

İkizler: Venüs ve Merkür’ün karşıt burcunuzda bulunması hayatınıza renk katacak yeni birilerinin olduğunu gösteriyor. Sizden yaşça küçük veya çocuksu tavırları olacak bu kişiler sizi neşelendirecek ve hayatınıza adeta ışık saçacaklar. Sizden beklenen ise, mantığınızı ve sürekli birden fazla şey düşünen zihninizi biraz susturmanız. Hayatın eğlenceli taraflarını görmeye çalışın. Hafta sonunu sakin geçirmenizde ve her türlü konuda harekete geçmek için bir sonraki haftayı beklemenizde fayda olabilir.

Yengeç: Haftaya çok ılımlı bir ortamda başlıyorsunuz. Sizi destekleyen koşullar var. Kariyerinizde büyük hareketlenmeler öncesi, gerçekten neye inandığınızı ve ne istediğinizi gözden geçirin. Şans sizinle olacak, buna uzun zamandır ihtiyacınız var. Ancak bu hafta oturup nereye gitmek istediğinizi düşünün. Hayalleriniz, niyetiniz ne yönde? İki sene önceki hayallerinizin şu anda sizi heyecanlandırmadığını görüyor olmalısınız. On iki sene önce başlayan güzel dönem bitiyor, yerine taze bir dönem başlayacak.

Aslan: Geçen hafta gerçekleşen tutulma ile birlikte günlük koşturmalarınız artmış olmalı. Başkalarına angarya gelen konular gelip bu haftalarda sizi buluyor. Şunu unutmayın ki, rutin ve sıkıcı gibi görünen görevlerinizi iyi sonuçlarla bitirdiğinizde gelecek haftadan itibaren takdir toplamaya başlayacaksınız. Aşk evinize Venüs’ün girmesi ile flörtlerinizin sayısı artmış olabilir. Varsa çocuklarla ilgili güzel ve neşeli bir dönemdesiniz. Yurt dışına yapılacak geziler, outdoor aktiviteler için en uygun zamandasınız. Artistik yönlerinizi ortaya koyarak başarılı sunuşlar da yapabilirsiniz.

Başak: Hafta başında şunu aklınızdan çıkarmayın: Kimse size karşı değil, herkes kendi tarafında! Yoğun, verimli bir haftadasınız. Aşk hayatınızdaki hareketlenme, hafta sonuna doğru daha da ilginç gelişmelere sahne olabilir. İtibarınız artıyor. Sizden daha üst seviyelerde kişilerin de ilgisini çekecek projelerinizi anlatmak için perşembe ve cuma uygun günler. Eviniz çok neşeli. Tamam dağınık bir enerji hakim olabilir ama yine de evin, ailenin keyfini çıkarın. Lüks bir obje almayı düşünüyorsanız bu haftadan itibaren uygun bir dönemdesiniz.

Terazi: Çevrenizde gelişen bazı olaylar sizi harekete geçirmiş olabilir. Karar vermeniz gereken konular var. Geç kalmayın ve bir an önce yeni olanı, değişik olanı seçin. Yeni bir yoldan ilerleyin. Tabii bundan önce konfor alanınızdan çıkmanız gerekiyor. Hafta ortasında sakin ama kararlı olduğunuzu karşınızdakine gösterirseniz anlayış görebilirsiniz. Pazar gününden itibaren çocuklar ve aşk alanında büyük hareketlenmeler var. Olumlu açılar, destek göreceğinizi ve yaratıcılığınızın artacağını işaret ediyor.

Akrep: Hafta başında sevgiliniz size güzel sürprizler hazırlayabilir. Varsa çocuklarla ilgili büyük fırsatlar kapınıza gelebilir. Tek yapmanız gereken bazı şeyleri çok didiklemeden kabul etmek olacaktır. Hafta sonuna doğru olumlu görüşmeler yaparak puan topluyorsunuz. Venüs’ün para evinizde olması, maddi birikimlerinizde güzel gelişmelere işaret. Ortaklaşa birikimlerden çok bireysel kazançlarınızı artırmaya bakın. Yakın çevreniz bu hafta da ajandanızın en üst sıralarında yer alıyor. Kardeşler, yakın arkadaşlar sizden ilgi istemeye devam ediyor.

Yay: Burcunuzda bulunan Venüs ve Merkür, birçok yeni fikir oluşturmanızı sağlayacak. Bu dönemi iyi değerlendirin. Geleceği iyimser şekilde planlamak ve bu yönde iyi ilişkiler geliştirmek için büyük fırsatlar var. Bir ürünü veya fikri karşı tarafa satabilmek için gezegenler size büyük destek veriyor. Neşeli, eğlenceli, iyimser yapınızı kullanın. Keşfedilmemiş olan her şeyin üzerine gidin ve başkalarını bu şekilde etkileyin. Geçen haftaki tutulma etkisinde, yeni kazanç kapıları oluşturuyorsunuz.

Oğlak: Bu hafta içinizden gelse de “Don Kişot”luk yapmayı bir kenara bırakın. Venüs ve Merkür’ün kontrol edemediğiniz bir alanda durması, ilişkiler konusunda sakin davranmanızı gerektirebilir. İç dünyanız son derece hareketli. Rüyalarınıza dikkat edin, sizi bu hafta gerçek hayallerinizle karşılaştıracaklardır. Lüks tüketim yönünde harcanacak paralar size bazı kayıplar yaşatabilir. Yakın çevrenizden gelen destek devam ediyor. Özellikle hafta başında kısa ve olumlu geziler yapabilirsiniz.

Kova: Büyük taarruzdan önceki son haftadasınız. Pazar günü Mars’ın Kova burcuna geçmesi ile özel ve iş hayatınızda büyük atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta Venüs ve Merkür’ün arkadaşlıklar ve mesleki ideallerinizi gösteren alanda bulunması, dostluklarınızın hayatınız olumlu yönde etkileyeceğine işaret ediyor. Astrolojide bu alan aynı zamanda “hopes and wishes” olarak geçer. Geleceği dönük emellerinizi ortaya koyabileceğiniz, sizi ileriye taşıyacak fikirlerinizin arkasından gidin.

Balık: Hafta başında, özellikle Mart 15-20 arasında doğan Balıklar göz önünde olacaklar. Şansınıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Jüpiter Balık burcundan ayrılmadan önce, Uranüs ile son dansında sürpriz üzerine sürpriz yapacaktır. Para konusunda şanslı gününüz ise çarşamba ve perşembe günleri. Venüs ve Merkür’ün kariyer evinizden geçmesi, aklınızın ve yüreğinizin itibarınız ile bağlantıda olduğunu gösteriyor. Olumlu gelişmeleri en üst noktaya çekmek sizin elinizde. Eşinizle ortaklaşa konularda orta noktayı bulmaya çalışın.

Hazırlayan: Binnur Zaimler 

Binnur Zaimlerin bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 10.01.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Perşembe gününü iple çekiyorum:) Ay, boğa burcundaymış iyi etkileneceğini yazmışsınız bakalım.