Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASLAN 2016 YILLIK BURÇ YORUMLARI

Aslan 2016 yıllık burç yorumları
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.12.2015 - 16:37 | Son Güncelleme:

2016 yılında burcunuzu neler bekliyor? Bu yıl aşk ve iş hayatınızdaki gelişmeler neler? İşte, Astrolog Niobe Aslı Temel’den 2016 yılı Aslan burcu yorumu...

Geçtiğimiz yıl burcunuzda olan şans ve bolluk gezegeni Jüpiter ve Mars kendinize olan güveninizi artırdı ve hayatınızda köklü değişiklere olanak sağladı. Ancak bu yıl işler başkalarının kontrolünde seyrediyor gibi. Olaylar başkalarının yaklaşımlarına ya da sizin ikna yeteneğinize bağlı olarak şekillenebilir hatta baştan aşağı değişebilir.

GÜVENME İSTEĞİ

Yeni senede sevdiğiniz kişiler zaman zaman sizi incitebilir. Üstelik sevdiğiniz kişilere karşı görev ve sorumluluklarınız da artabilir. Aşk hayatınızda birtakım güvensizlikler yaşayabilir, daha olgun ya da sizden yaşça büyük kişilere ilgi duyabilirsiniz. Bu yıl size kol kanat gerecek ya da sizi doğru yönlendirecek kişilere ihtiyacınız var gibi görünüyor. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık evinizi ziyaret eden Satürn, 2018 yılına kadar bu konularda size büyük ölçüde katkı sağlayacak. Sevdiğiniz kişilere sevginizi göstermeyi ihmal etmemeniz ve eğlenceye bir müddet arama vermeniz gereken bir süreçtesiniz.

HEM HARCAYIN HEM KENARA ATIN

Şans Kralı Jüpiter, bu yıl Eylül ayının ikinci haftasına kadar size maddi konularda türlü fırsatlar ve kapılar açacak. Bu süreçte yaptığınız çalışmaları paraya çevirebilir, ek gelirler elde edebilir, mevcut mal varlıklarınız ya da yatırımlarınız kanalıyla kazanç elde edebilir, karlı alışverişler yapabilir, daha fazla gelir elde edebileceğiniz işlere veya maaş artışı getirebilecek görevlere yönelebilirsiniz. Hatta mevcut borçlarınız varsa bir şekilde rahatlama şansı bulabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun bazı kanunları ya da prosedürleri atlamamalısınız. Herhangi bir açık ya da hata sizi zor durumda bırakabilir. Bu arada ikinci evinizdeki Jüpiter sevdiklerinize karşı her zamankinden daha bonkör davranabileceğinize işaret ediyor. Paranızı sizi duygusal anlamda tatmin edecek şeylere harcayabilirsiniz. Ancak aşırı harcamaların da hiçbir yararı yok, birikim de yapmalısınız.

AKRABALAR MUTLULUK KAYNAĞI OLABİLİR!

Eylül ayının ikinci haftasında Jüpiter burç değiştirerek, yılın geri kalan döneminde sizin için iletişim, yayıncılık, medya, halkla ilişkiler, eğitim, satış, pazarlama, fikirleriniz, akrabalar, komşular ve kısa mesafeli seyahatler başlıklarını temsil eden 3.evinizi koruma altına alacak. Bu süreçte kendinizi çok daha iyi ifade edebilir, iletişim araçlarını sık sık kullanabilir, yeni şeyler öğrenmeye başlayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve akrabalarınızla olan bağlarınızı kuvvetlendirebilir, varsa dargınlıklarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Satış, pazarlama, yayıncılık, internet, ticaret, iletişim, yazarlık, insan kaynakları, danışmanlık, yazılım mühendisliği, halkla ilişkiler ya da eğitim alanlarında çalışan Aslan burçları bu alanlarda başarı elde edebilir veya mevkilerinde yükselebilirler.

Mart ayında yapacağınız keyifli bir seyahat yenilenmenizi sağlayacaktır. Hatta yeni aşklar veya mevcut aşkları güçlendirme fırsatı bile söz konusu olabilir. Özellikle yaz aylarında, ilişkinizin her geçen gün biraz daha ilerlediğine ve canlandığına tanık olabilirsiniz.

Eylül ayı içerisinde cebinize giren parada bir artış söz konusu olabilir. Çocuğunuzu ilgilendiren konularda yatırımlar yapabilir ya da partnerinizin istekleri için birtakım harcamalarda bulunabilirsiniz. Maddi konularda (sigortanın karşılamadığı hasarlar veya ödenmemiş primler vb.) can sıkıcı tartışmalar artabilir. Ani tepkiler vermemeye dikkat etmeli ve paranızı doğru alanlarda kullanmalısınız. Öte yandan aşk hayatınızı canlı tutacak yeni planlar yapabilir, ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine oturtabilirsiniz. 2016’ya sevgi dolu mesajlar, mailler ve telefonlarla giriş yapabilirsiniz Sevgili Aslan’lar.

ÖNEMLİ TARİHLER

Sevgili Aslan’lar aşağıdaki tarihleri dikkate alırken, +/- bir ay açıklamasını özellikle dikkate almanızı rica ediyorum.

Mart ayı (+/- 1 ay) civarında, ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda (kredi, burs, tazminat, vergi, prim, nafaka, miras, alacak verecek, sigorta vb.) dikkati elden bırakmamalı ve yeterince incelemeden hiçbir evrakı imzalamamalısınız.

İnternet veya diğer iletişim araçları yoluyla yeni kişilerle tanışma fırsatı doğabilir ancak ilk randevular için güvenli yerleri tercih etmenizde fayda var.

Ağustos ayında özel yaşamınızda birtakım sorunlar baş gösterebilir fakat bağlayıcı sözler vermek veya mevcut ilişkileri belli bir seviyeye taşımak açısından da şanslı bir dönem.

Eylül ayı (+/- 1 ay) civarında, Mart ayında öğüt aldığınız kişilere yeniden danışmanız gerekebilir. Alacak verecek meseleleri, krediler, sözleşmeler veya anlaşmalar esnasında detaycı olmanız ve evrakları gerekirse tek tek incelemeniz gerekiyor. Borç veya kredi almak için biraz daha beklemek yararlı olacaktır. Öte yandan borçlarınızı da tahsil edebilirsiniz.

Sevgili Aslan’lar hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

ÖNEMLİ NOT: Yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da mutlaka okumalısınız.
 

Yayın tarihi: 25.12.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.