Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

7 MART HAFTASI NELER OLUYOR?

7 Mart Haftası Neler Oluyor?
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.03.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Haftanın ilk yarısında kendimizi akışa bırakalım.

Haftanın ilk yarısında kendimizi akışa bırakırsak olaylar istediğimiz yönde gelişecek. Çarşamba gününden itibaren başımıza buyruk davranmak daha iyi bir fikir olabilir. Yavaş yavaş hayatımızı yönlendirmek için hareketleniyoruz. Uranüs Koç burcuna 11 Mart Cuma günü geçiyor. Bir anda hızlanıyoruz.

(Yükselen burcunuza göre de okuyun)

Koç: Hafta ortasından itibaren fikirlerinizde büyük bir uyanış hissedeceksiniz. 7 sene sürecek, önemli bir dönem başlıyor bu hafta sizin için. İçinizden gelen özgürleşme isteğini dikkate alın ve kendinizi artık kandırmayın. Büyük fırsatlar ayağınıza geliyor. Hızlı kararlar verecek ve tohumları bu ay ekmeye başlayacaksınız. Özel ve iş hayatınızda, çevrenizdekileri kırmadan hareket edebilirseniz, uzun dönemli rahat edersiniz. Bir çok gezegenin burcunuza geçiyor olması, baş bölgenize dikkat çekiyor. Acelecilik baş ağrısı ve gerilim yaratabilir. Bu yüzden şunu unutmayın "Telaşı ortadan kaldırınca işler hızlanır."

Boğa: Venüsün keyfini çıkarın. Dış dünyada katılacağınız davetler, toplantılar sizin itibarınızı artıracak. Güzel projelere imza atabilirsiniz. Yeniay sayesinde, bu hafta yeni arkadaş gruplarının içine giriyorsunuz. İç dünyanız hareketleniyor. Uranüs, Jüpiter ve Merkür’ü doğru kullanıp sezgilerinize güvenirseniz ruhsal olarak ilerleyebilirsiniz. Kişisel olarak başlatmak istedikleriniz için düğmeye basamaya daha zaman var. Yüklerinizden arınmayı, bırakamadıklarınızı bu ay bırakmayı deneyin.

İkizler: Yeni ay kariyer alanında oluştu. Çalışmıyor olsanız da, başkaları tarafından daha tanınır ve bilinir hale geliyorsunuz. Toplumsal imajınızı ve kariyerinizi etkileyecek gelişmeler bu hafta başlıyor. Kendinize bir yön çizin, fazla dağılmadan hedeflerinizi belirleyin. Pazartesi ve Salı günleri sizi yukarılara çekecek ve istediğiniz görev için kapıları çalın. Sonuçlarını, Dolunayla birlikte iki hafta sonra almaya başlarsınız. Yalnızsanız, yeni bir arkadaş grubunun içinden biriyle yakınlaşıyorsunuz.

Yengeç: Jüpiter, Merkür ve en sonunda sürpriz gelişmeler sağlayan Uranüs de kariyer alanınıza giriyor. Bir süredir buna ihtiyacınız vardı. Gelen projelere ve tekliflere açık olun. Aslında mayısa kadar süren önemli ve büyük fırsatların olduğu bir dönem içine girdiniz. Farkındalığınızı artırın ve her bilgiyi değerlendirin. Bu hafta büyük adım atmayı beklemeyin, ama tohumları ekebilirsiniz. Mart ve nisan ayları imajınızı yenileyeceğiniz bir dönem. Yeniay sayesinde yurt dışı ve medya bağlantılı taze projeler içine giriyorsunuz. Yüksek öğrenim yapma fırsatınız varsa kaçırmayın.

Aslan: Sizden daha güçlü ve varlıklı kişiler sizi desteklemeye başladı. Kendinizi geliştirip iyi bir kariyere hazırlanmanızı sağlayacak fırsatlar kapıda. 11 Mart sonrası sürprizlere açık olun. Sevgilinizle ortaklaşa paylaşımlarınızda son derece mutlu bir dönem başlıyor. İki hafta boyunca sevgilinizle bol bol buluşmaya çalışın. Çocuk düşünüyorsanız bu hafta çalışmalara başlayın. Varsa çocuklarla ilgili 18 ay sürecek güzel gelişme dönemine girdiniz.

Başak: Agresif bulduğunuz kişilerin eleştirilerini olumlu yönden ele almaya çalışın. Sizi durmadan karar değiştirerek oyalar görünebilirler. Olayın içindeki mesajı almaya çalışın. Çok muhatabınız olacak görünüyor. Bu aralar yediğiniz besinlerin sağlıklı ve taze olduğundan emin olun. Ufak tefek çarpmalara, küçük ateşlenmelere karşı önlem almanızda fayda var. Venüs, ofisinizin ve günlük işlerinizin yolunda gitmesini sağlıyor, endişelenmeyin.

Terazi: Bu hafta yeni bir yerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Fiziksel olarak ofisinizde yapacağınız değişiklikler, aslında huzur verecektir. İlişkilerde dengeyi tam oturttum derken, daha talepkar kişiler kafanızı karıştırabilir. Aslında bu kişilerden büyük yardım görebilirsiniz. Yakın zamanda başlamış olan bir ilişki, eğer derinden seviyorsanız evliliğe doğru gidecek demektir. Aniden medeni halinizi değiştirme kararını almanızı sağlayacak Uranüs, bu cuma günü 7 seneliğine Koç burcuna geçiyor.

Akrep: Aşk hayatınızda önemli değişimler var. Yalnızsanız, çok beğeneceğiniz ve gerçek aşkı yaşayacağınız bir kişi karşınıza bu 10 gün içinde çıkabilir. Bir ilişkiniz varsa, mutlu bir dönem sizi bekliyor. İnsanlara şifa vermekten, onları mutlu etmekten keyif alıyorsunuz. 15 gün boyunca, projelerinizi tanıtıp büyük beğeni toplayabilirsiniz. Sağlık konuları ile ilgiliyseniz, algılarınızdan faydalanarak insanları iyileştirmeyi deneyin.

Yay: Yeniay ile evinizde tazelik veren dğeişimler yapabilirsiniz. Geçen hafta atmanız gerekenlerden arındınız. Şimdi ise güzel objeler ve sevdiğiniz insanlarla evinizi donatın. Yeni bir yere taşınmanız bile sözkonusu olabilir. Ev ve aile konularında gelecek hayalleri kurun. Hayallerinize asla endişelerinizi bulaştırmayın. düşledikleriniz, gelecekle ilgili potansiyeli bugünlerde belirliyor. 18 ay boyunca tazelenme dönemine giriyorsunuz.

Oğlak: Planladığınız ve sizi geliştireceğine inandığınız kurslara ve seyahatlere bu haftadan itibaren başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizde olan bitenler sizin istediğiniz yönde gelişmeye başladı. Kardeşlerinizle ve okul arkadaşlarınızla ilgili olumlu gelişmelerin yanısıra, temel eğitimle edindiğiniz deneyimler, ilgi alanlarınızı daha da sevmenizi sağlayacak. Kısa seyahatler için harika bir 15 güne girdiniz. Şehir içinde de olsa gezip dolaşmaktan keyif alıyorsunuz. İş ve ev dengesinde kendinizi unutmayın.

Kova: Venüs size ve ilişkilerinize güzellik vermeye devam ediyor. Para kazanmak ve ihiyacınız olan parayı başkalarından talep etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eğer yoga, bale, edebiyat gibi konulara ilgi duyuyorsanız, kendinize yatırım yapmanın, beceri kazanmanın tam zamanıdır. Hafta sonuna doğru aniden çıkacağınız seyahat size çok iyi gelecek. Bazı şeylerin farkına varmanızı sağlayacak olabilir. Her konuda kardeşlerinizden ve arkadaşlarınızdan destek isteyebilirsiniz.

Balık: En önemli haftalardan biri sizi bekliyor. Mars size cesaret, Merkür akıl vermek üzere yanınızda. Balık burcunda gerçekleşmiş olan Yeniay enerjisini en iyi şekilde değerlendirerek tüm adımlarınızı bu hafta atın. İş başvuruları, yeni birileri ile tanışmak ve kendinizi iyi hissettirecek, uzun zamandır planladığınız yoga kursu… Bu haftadan itibaren maddi birikimleriniz artıyor. Sezgileriniz çok açık, bunu görmezden gelmezseniz, doğru adımları kolayca atabilirsiniz.

Binnur Zaimler

Binnur Zaimlerin bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 07.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

ben aysel dogun tarihini tan olarak bilmiyorun annem nisanin 2. haftası dogdun diyor . babam da 20 nisanda doğdun diyor benim kinligimde ise 20.04.1991 yazıyor benim yükselenim hanggi burç ogrenmek istiyorum

11.03.2011 12:29:29 aysel düzgün