Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

31 OCAK- 6 ŞUBAT HAFTASI BURÇLAR

31 Ocak- 6 Şubat Haftası Burçlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
31.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Mars ve Güneş’in Kova burcunda yakın dansı ile, müzik ve teknoloji hayatımıza giriyor.

Pazartesi ve salı tüm konuları ciddiyetle ve temkinli şekilde ele alıyoruz. Başkalarını kırmamak, uyumu bozmamak adına bazı sorumluluklar üstlendiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Mars ve Güneş’in Kova burcunda yakın dansı, müzik ve teknolojinin hayatımıza aktif şekilde girmesini sağlıyor

Perşembe sabaha karşı Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay bir iki hafta boyunca sosyalleşmemizi ve topluma faydalı işler yapmamızı sağlayacak. Yeni ay öncesi biraz soluk almak ve nefes egsersizleri yapmak, nörolojik sistemimizi aktive edecektir. Kalan işlerimizi de kolayca bitirebiliriz. Merkür Kova, Venüs ise Oğlak burcuna geçerek, bu iki burcu zihinsel ve ilişkisel boyutta harekete geçirecektir.

(Lütfen yükselen burcunuzu da okuyun.)

Koç: Ne yapmak istediğinizden çok eminsiniz. Çevrenizdekilerin size biraz alan açmasını sağlamanız için agresif olmadan onlarla konuşmayı deneyin. Arkadaşlıklar alanında perşembe günü oluşan yeni ay, yeni gruplara katılacağınızı işaret ediyor. 4 Şubat sonrası söz sizde. Müzik, entelektüel aktiviteler, sinema ve internet aktiviteleri için uygun günler. 

Boğa: Hafta başında kendinizi ciddi anlamda geliştirmeniz, seyahatlere katılmanız mümkün. Bir süredir itibarınız, genel imajınız ve kariyerinizle ilgili çabalarınız var. Perşembe sonrası yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. İsteklerinize doğru adım atmanız, fırsatları beraberinde getirecektir. Jüpiter’in iç dünyanızı aydınlattığı bu günlerde, gönülden dilediğiniz sevgi dolu her şey daha sonra gerçekleşecektir. Her şeyin uygun zamanda olduğunu unutmayın.

İkizler: Tüm hava elementlerinin size destek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yurt dışı veya medya bağlantılı faaliyetler, geziler sizi bekliyor. Varsa çocuklarla ilgili projelerinizi 3 Şubat sonrasında gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızsanız, bu yeniay size yeni bir aşk getirebilir. Tek yapmanız gereken çevrenizde beliren yeni kişilerin farkına varmak. Bir süredir yazmayı veya eğitim vermeyi düşünüyorsanız tam zamanıdır. Her alanda bilgi sahibisiniz, iletişim yeteneğinizi harekete geçirin.

Yengeç: Hafta başında, olayları fazla büyütmeden dengelemeye çalışın. Hiç kimse size karşı değil, sadece herkes kendi tarafında. Hafta sonuna doğru ortaklaşa konularla ilgili oluşacak yeni ay, başkalarının kaynaklarından ister istemez en iyi şekilde yararlanma imkanı verecektir. Evliyseniz eşinizle ortak yatırım yapabilirsiniz. Paranızı değerlendiren aracı kurum veya bankalarda da değişikliğin faydası olacaktır. Hafta sonu kadersel şekilde karşınıza çıkacak kişilerle kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz.

Aslan: Günlük işler, çalışma ortamındaki konular hafta başında gündeminizde olacak. Hafta içinde bazı kişiler hayatınızdan çıkabilir ya da siz onlarla görüşmelerinizi azaltabilirsiniz. Perşembe sonrası bir iki hafta boyunca hayatınıza girecek yeni kişilerle temas kuracaksınız. Özel ve iş hayatınızda belki biraz sorgulandığınız ama harekete geçtiğiniz günler sizi bekliyor. Merkür’ün de cuma günü Kova burcuna girmesi, birebir iletişime zaman ayıracağınız bir aya girdiğinizi gösteriyor. Üstlerinizin desteği Jüpiter sayesinde hep devam ediyor. Yaptıklarınız daha fazla görünür hale gelecek.

Başak: Varsa sevgilinizle hafta başında birbirinizi daha iyi anlamaya özen gösterin, yadıma ihtiyacı olabilir .Hafta sonu ise düşündüğünüzden daha sıcak ve romantik geçebilir. Yalnızsanız cuma ve sonrasında Venüs sayesinde 3 hafta içinde karşınıza çıkacak kişi ile uzun dönemli bir birliktelik sizi bekliyor. Sağlık ve günlük işler alanında oluşacak yeniay, yeni bir ofise taşınmanızı, size bağlı kişilerde değişiklik olmasını sağlayabilir. Beslenme ve fiziksel aktivite konularına eğilmeniz için uygun günlerdesiniz. 

Terazi: Hafta başında ortaya çıkan evinizle ilgili sorumluluklar, kısa zamanda hallolabilir. Perşembe sonrası çocuklarla ilgili yeni projelere başlamak için çok uygun. Müzik, koşu, drama gibi ilgi alanları varsa bu ara başlayabilirler. 
Yalnızsanız, size ilgi duyacak kişilerle tanışabilir, kısa ve keyifli tatillere çıkabilirsiniz. Projelerinizi sunmak, eğitim vermek için uygun haftalara giriyorsunuz. Haftasonundan itibaren Venüs, Oğlak burcuna geçerek evinize uyum getirecek.

Akrep: Hafta başında yakın çevrenizle ilgilenebilir ve kısa seyahatler edebilirsiniz. Endişelerinizi bir kenara bırakmanız için fırsatları görmeye çalışın. Tekrarlayan problemlere farklı yaklaştığınızda belki onlardan sonsuza kadar kurtulursunuz. Perşembe günü gerçekleşecek yeniay, eviniz ve ailenizde yenilikler yaratacak. Bazı şeyler alabilir, hatta mars sayesinde hızlıca taşınabilirsiniz. Bunun için her şey uygun. Hafta sonu kısa seyahatlere çıkabilir ya da yakın çevrenizle beraber olabilirsiniz.

Yay: Hafta başında maddi birikimlerinizle yakından ilgilendiğinizde, hafta sonundan itibaren getirilerini alacaksınız. 4 Şubat sonrası Venüs sayesinde maddi kazancınızda artış olabilir. Perşembe günü gerçekleşecek yeniay, size yazma, öğrenme, harekte geçme konularında ilham veriyor olacak. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilgili yeni bir dönem başlıyor.

Oğlak: Hafta başı ve hafta sonu gözler sizin üzerinizde olacak. Venüs 4 Şubat’ta burcunuza geçiyor. İlişkilerinizi canlandırma, yeni iş ilişkileri kurma dönemindesiniz. Venüs burcunuzdan geçerken güzelliğiniz ve çekiciliğiniz de ön plana çıkar, fırsatınız varsa fotoğraf çektirebilirsiniz. 3 Şubat’ta gerçekleşecek yeni ay, farklı bir yerden gelir elde etmeye başlayacağınızı işaret ediyor. Öğretim, danışmanlık, müzik vb. konularda yeni bir kazanç kapısı oluşturabilirsiniz. 

Kova: Beklediğiniz hafta sonunda geldi. 3 Şubat tarihinde burcunuzda oluşacak yeniay, yılın belki de en önemli haftasında olduğunuzu vurguluyor. İş başvuruları, yeni projeler, yeni ilişkiler için harekete geçin. Spor, müzik, vs. Aktivitelere başlamayı düşünüyorsanız hiç durmayın. Yeniay’da atacağınız adımların sonuçlarını iki hafta sonraki dolunayda görmeye başlayabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren Venüs, iç dünyanıza daha fazla eğilmeniz için çalışıyor olacak.

Balık: Hafta başında, mesleki idealleriniz için sorumluluk almaya ve bol bol çalışmaya devam ediyorsunuz. Hafta sonundan itibaren bu alanda, Venüs sayesinde önemli değişimler olabilir. Kurmuş olduğunuz ilişkiler sayesinde isteklerinize yaklaşıyorsunuz. 3 Şubat’ta gerçekleşecek yeni ay, bir ay sonra harekete geçebilmeniz için şimdi içe dönüp kendinize bakmanızı söylüyor. Neleri bırakmanız gerekiyorsa bırakmanızda fayda var, yeniliklere yer açın.

Binnur Zaimler

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak içinklayın.

Yayın tarihi: 31.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.