Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

28 MART HAFTASI BURÇLAR

28 Mart Haftası Burçlar
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.03.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Barış ve güzellik gezegeni Venüs Balık burcunda!

Balık burcuna giren barış ve güzellik gezegeni Venüs, evrensel sevgiyi ve karşılık beklemeden yardım etme temalarını ön plana alıyor. Balık burcunda bulunan gezegenler, sağlık konularına kişisel ve ülke düzeyinde eğileceğimizi vurguluyor.

Merkür 30 Mart günü geri gitmeye başlayarak hızımızı biraz kesecek. Aslında yavaşlamaya ihtiyacımız var. İçe dönük çalışmaların tam zamanıdır. Yeni aydan önce hafta sonunu sakin geçirelim.

Koç: Bu hafta hızınızı yavaşlatacak olaylar gerçekleşebilir. Bunun geçici bir dönem olduğunu bilin ve çok ısrarcı olmayın. Yolunda gitmeyen konuların içine girerek neyi düzeltmeniz gerektiği özenle araştırmanızda fayda var. Cuma-Pazar arasında üzerinde çalıştığınız işleri noktalamanız kolay olacak. 3 Nisan Pazar öğleden sonra burcunuzda oluşacak yeni ay, bir kaç hafta içinde yeni kişiler, yeni projeler ve olaylar getirecek.

Boğa: Kendi işini yapanlar, şirketin maddi koşullarının arttığı bir döneme giriyor. Venüs, size dostlarla birarada olma, grup ve organizasyonlara katılma ve yalnızsanız biriyle tanışma imkanı verecek. Bir süredir üzerinde kafa yorduğunuz idealleriniz konusunda güzel gelişmeler var. Yine de bir çok gezegenin kontrol alanınızda bulunmaması, ne istediğinizden emin olmadığınızı gösteriyor.

İkizler: Bir kaç haftadır çok hareketli olan kariyeriniz, bu haftadan itibaren Venüs sayesinde size bir terfi getirebilir. Kariyer alanında istekleriniz gerçekleştirmek için yılın en iyi haftası içindesiniz. Merkürün geri gitmesi eski dostlarla karşılaşmanızı, hatta işbirliği içinde bazı projelere girmenizi de sağlayabilir. Dostlarınız ve sevgiliniz arasında iyi bir denge kurmak size kalıyor. Varsa çocuklarınızla ilgili konular bu hafta ön plana çıkabilir.

Yengeç: Yurt dışı, kişisel gelişim ve medya alanında Venüs bu haftadan itibaren size destek olmaya başlıyor. Sizden daha üst konumda kişilerden destek göreceğinizi bilin ve gerektiğinde yardım isteyin. Hayata inancınızın arttığı, sevginizi herkesle paylaşmak istediğiniz bir dönem başlıyor. İtibarınız ve kariyeriniz konusuna odaklısınız. Bu alandaki projelerinizde bu haftadan itibaren işler planladığınız hızda gitmeyebilir. Bazı konuları akışa bırakmak en doğrusu.

Aslan: Yurt dışı, eğitim ve medya bağlantılı yeni bir döneme girmeden önce, bu hafta gerekli hazırlıkları yapmanın tam zamanı. İşyerinde üstlerinizle, veya eşinizin ailesi ile iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat etmekte fayda var. Eşiniz, ortağınız veya en yakın çalışma arkadaşınız ile ortaklaşa işlerde şansınız yükseliyor. Beraber girdiğiniz yatırımlar olumlu yönde gerçekleşecek. Sevgiliniz ile paylaşımlarınız çok daha sevgi dolu, keyfini çıkarın.

Başak: Hem özel hem iş hayatında karşınıza çıkan kişiler, tam da ihtiyacınız olan şefkat ve anlayışı verecekler. Yalnızsanız, karşınıza size uygun ve oldukça çekici birileri çıkabilir. Venüs, aynı zamanda, sonuçlandırdığınız işlerin takdir görmesini de sağlayacak. Yakınlarınızla ortaklaşa paylaşımlarda, planlar değişebilir. Bunun yanında alacakların tahsilatı için uygun bir dönem.

Terazi: Bir çok kişi ile biraradasınız. Hem özel, hem aşk ve hem de iş hayatınızda, Merkür’ün geri gitmesi ile geçmişten tanıdığınız kişiler yine hayatınıza girebilir. İlişkileriniz gözden geçirdiğiniz bir durumdasınız. Evliyseniz, eşinizin kafası biraz karışık olabilir. Günlük işleriniz, Venüs sayesinde oldukça yolunda gidiyor. Çalıştığınız ve tüm gün bulunduğunuz mekanları en azından bir çiçekle güzelleştirmenin yarattığı sıcaklığı görebilirsiniz.

Akrep: Aşk hayatınız çok güzel bir döneme giriyor. Venüs, romantik bir ilişki (eğer hala başlamamışsa) için kapılarını sonuna kadar açmış durumda. Hobiler ön plana çıkıyor. Yaratıcılığınızı evrensel sevgiden alabilir ve ortaya çok güzel işler çıkarabilirsiniz. Algılarınız çok açık. Varsa çocuklarınızın güzel sonuçlar elde ettiğini görerek sevineceksiniz. Günlük işleriniz, sağlık ve ofis hayatınızda üzerinde çalıştığınız ne varsa, daha fazla dikkat gerektirecek.

Yay: Ev ve aile içinde şefkat ve uyumu hissediyorsunuz. Şimdi evinize şık ve keyifli objeler alma zamanı. Bir akvaryuma ne dersiniz? Eski defterlerin açılması ve geçmişte aşık olduğunuz kişilerin tekrar ortaya çıkması mümkün. İçe dönük yaratıcı çalışmalara devam edip, Merkür 24 Nisan’da düzeldikten sonra son noktayı koymanızda fayda var. Kısa ve hareketli tatiller yapabileceğiniz bir dönem geliyor.

Oğlak: Kardeşler, çocukluk arkadaşları veya komşularınız ile ilişkilerinizin son derece olumlu olduğu bir dönem başlıyor. Onlarla ilgili gelişmeler sizi de memnun edecek. İş için de olsa kısa seyahatler yapmak, ruhunuzu dinlendirecektir. Eğitim konularında fırsatlar var. Ev hayatınız ise oldukça ön planda görünüyor. Aile ve evle ilgili kararları, bu haftadan itibaren, Merkür’ün geri gitmesi ile gözden geçirebilirsiniz. Geçmişte tanıdığınız kişiler evinizi ziyarete gelebilirler.

Kova: Maddi konularda bir süredir gerçekleştirdiğiniz atılımlar, geliri de temsil eden Venüs sayesinde güzel gelişmeler getirecek. Çok büyük miktarlarda olmasa da, kazancınız artıyor, fırsatları iyi değerlendirin. Merkür’ün geri gitmesi ile kısa seyahatlere, şehir içi yolculuklara daha fazla özen gösterin, arabanızın bakımını ihmal etmeyin. Yakın çevre ve kardeşlerinizin kafası karışık olabilir, onlara destek verme zamanı. Kendi içinizde yazılar yazma, yeni buluşlar yapabilme dönemindesiniz. Yakın çevreniz değişiyor.

Balık: Hareketli, mücadeleli günler geçirdiniz. Sağlık sorunları da ortaya çıkmış olabilir. Nihayet bu haftadan itibaren Venüs sayesinde keyfiniz, sağlığınız, ilişkilerde uyumunuz, barış dolu iç dünyanız aydınlanıyor. Çekiciliğinizi kullanarak ön plana çıkabilir, çevrenizdekileri çok rahat ikna edebilirsiniz. Venüs, Balık burcunda yücelir, evrensel sevgi, sanat, şiir, lirik müzik ve benzeri ilham veren konulara el atın. Evde de olsa dans edin ve müzik dinleyin. İnsanlara koşulsuz sevgi ve yardım eli uzatın. İyileştime yeteneğiniz artmış durumda.

Binnur Zaimler

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Binnur Zaimler'in bu haftaki videosunu izlemek için tıklayın!

Yayın tarihi: 28.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (12)

aşk hayatım ve ilerde neler olacak

28.03.2011 19:37:15 hatice durceylan

Güzel bir hafta gibi görünüyor hadi hayırlısı :)))

12 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER