Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

25 NİSAN HAFTASI GÖKYÜZÜ

25 Nisan Haftası Gökyüzü
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.04.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Sanat ve müzik kapılarını açmış bizi bekliyor.

İletişim gezegeni Merkür’ün düzelmesi, yavaş giden işlerin ve aksaklıkların hafta ortasından sonra toparlanmasını sağlayacak. Çarşamba sabah saatlerinde, ilham perileri çok yakınımızda olacak. Ne üzerinde çalışıyorsak sezgileri kullanmaya bakalım. Gökyüzünde bu hafta meydana gelecek olan değişiklikleri Binnur Zaimler'den dinliyoruz.

Çarşamba ve perşembe günleri, sıkı programlar ve bozulmaması gereken detaylı planları bir kenara bırakarak rahatlayalım. Sanat, müzik kapılarını açmış bizi bekliyor. Aşk ilişkilerinde sabırsız ve ısrarcı olabiliriz. Haftasonu bir süredir elimizde olan işleri çok hızlı bitirebilme şansımız var. Hızlı ama telaşsız olursak kazanırız.

(Yükselen burcunuza göre de okuyun.)

Koç: 9-15 Nisan doğumlular, arka arkaya gelecek fırsatları yakalamalılar. Bu hafta elinizde kalan işleri tamamlamak, istekleriniz doğrultusunda son hamlelerinizi yapmak için hiç durmayın. İçinizdeki endişeleri tamamen silin. Merkür’ün Koç burcunda düzelmesi ve ideallerinize ışık tutacak gökyüzü, kolayca destek alacağınızı ve ilerleyeceğinizi söylüyor. Burcunuzda bu hafta gerçekleşen Jüpiter ve Mars kavuşumu hamlelerinizde şanslı olduğunuzu vurguluyor.

Boğa: Burcunuzda ilerleyen Güneş sayesinde aydınlanmaya başladınız. Ancak yine de 3 Mayıs’ta oluşacak yeni ay öncesinde enerjiniz yeni başlangıçlar için düşük olabilir. Hareket etmek yerine, iç dünyanıza yönelin ve planlar yapın. Yeni bir dönem başlıyor, önünüzde çok tempolu günler ve yeni karar almanızı sağlayacak koşullar var. Çarşamba ve perşembe günleri idealleriniz konusunda hayaller kurun, dostlarla işbirliği yapın. Hafta sonu meditasyona zaman ayırın.

İkizler: Bu hafta arkadaş gruplarının size kadersel anlamda büyük faydası olduğunu hissedeceksiniz. Onlar sayesinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelere girebilirsiniz. Tüm işlerinizi organize ederken, sevgilinizi de işin içine kattığınızdan emin olun. Onu bir sorumluluk değil, eğlenceli vakit geçirdiğiniz biri olarak gördüğünüzde sorunlar çözülebilir. Hobilerinize zaman ayırdığınız takdirde, gelecekte kariyerinize faydalı olduklarını görebilirsiniz. Hafta sonu, işyerindeki ekip ile birlikte bir projeyi tamamlamak için harika bir zaman. Ilişkiniz sağlam değilse bu hafta kopabilir.

Yengeç: İki ay önce aydınlanan itibarınız, Merkür’ün gerilemesi ile sekteye uğramıştı. İşte bu haftadan itibaren kariyer, itibar ve toplumsal imajınızla ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Ancak utangaçlığı bırakıp sizin harekete geçmeniz anahtar söz. Ayakları yere basan idealler oluşturabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Grup ve dernekler, siyasi partiler içinde yer almak gelecek haftadan sonra mümknü olabilir. Aile içindeki konuları bir sorun olarak görmekten vazgeçip onları oldukları gibi kabul edin. Siz arkanızı dönüp unuttuğunuzda, sorunlar kendiliğinden havaya uçabilir.

Aslan: Üstlerinizden gördüğünüz destek bu hafta da devam ediyor. Özellikle hafta sonu çok hızlı geçiyor. Bir yurt dışı gezisi, ufkunuzu açacak bir toplantı veya eğitime hazır olun. Öğrenmeye, keşfetmeye bu aralar çok açıksınız. sevgilinizle çarşamba ve perşembe günleri oldukça romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Tüm gerçekleşen olaylar yaratıcılığınızı kamçılıyor, hızınızı kesmeyin ve eğlenceye de zaman ayırın. Eğlenirken daha etkin olduğunuzu farkedin.

Başak: Eğer yalnızsanız, çarşamba ve perşembe günleri, size ilgi gösteren ve oldukça romantik birini farkedebilirsiniz. Eğer bir sevgiliniz varsa, bu günler sevgi dolu geçecek görünüyor. Onunla hızlı kararlar verip ortak bir yatırım yapabilirsiniz. Projeleriniz bu haftadan itibaren hareketleniyor. Dış dünyada daha fazla söz sahibi olacağınız bir dönem başlıyor. Hafta sonunu büyük planlar yaparak geçirebilir, kendinizi yeni ay için hazırlayabilirsiniz. 

Terazi: Etrafınızdaki herkesin size çok fazla akıl verdiğini, çok konuştuklarını düşünüyorsunuz. Egoları ile uğraşmak size sıkıcı geliyor. Ancak onlardan girişken olmayı öğrenebilirsiniz. Zor anlarınızda yanınızda bulunan güçlü kişiler olduğu için sevinmelisiniz. İstedikleri aslında sadece size yardım etmek. 12-18 Ekim arası doğanlar için hafta sonu oldukça önemli ve hızlı geçecek. İlişkileri dengeleme yeteneğinizi göstermenin yanında, artık kararlı konuşmalar yapmanızın zamanıdır.

Akrep: Çalışma yerinizi düşünün. Bu bir ofis veya bir kafe olabilir. Artık başka bir yerde çalışmanız, işlerinizi başka bir alana taşımanız ugun olabilir. Bu hafta önemli bir projeyi, hiç düşünmediğiniz kadar hızlı tamamlıyorsunuz. Agresifliği bir kenara bırakıp sakin ve işe odaklı olmaya çalışın. Günlük hayatınızı kolaylaştırmayı bekleyen çok kişi var, onlardan yardım alın. Çarşamba ve perşembe aşk ve yaratıcılığınızın arttığı günler. Sağlığınız özen gerektiriyor.

Yay: İlişkileriniz konusunda çok hareketli dönemler yaşıyorsunuz. Bu konuda eskisi kadar kararsız değilsiniz, sular duruluyor ve siz daha çok ne istediğinizi görebiliyorsunuz. Hafta sonu ilişkiniz konusunda son kararı vereceksiniz. Eğer ilişki sağlam değilse kopabilir. Gözönünde olup eserlerin sunuşlarını yapmaya devam ediyor, oldukça da eğleniyorsunuz. Sahnede olmanız, etrafınızın da neşesini artırıyor. Varsa çocuklarla ilgili çok güzel gelişmeler bu hafta sonu netleşecektir.

Oğlak: Biraz rahatlamanın, flörte, yeniliğe, kendinizi kırlarda dinlendirmeye zaman ayırmanın sırası geldi. Ev ve aile konuları ile yeterince ilgilendiniz. Özellikle 9-15 Ocak tarihleri arasında doğanlar aile ve ev konusunda hafta sonu net kararlar alacak görünüyor. Her şey düşündüğünüzden de hızlı sonuçlanabilir. Yeni bir yere taşınmak isteyenler için bu hafta plan yapmak ve gelecek hafta harekete geçmek daha uygun olacaktır.

Kova: Çarşamba ve perşembe günleri kendinize değer katacak aktiviteler içine girebilirsiniz. Kazanma gücünüz bu günlerde yerinde olacak. Maddi birikimlerinizi de aynı günlerde artırmanız mümkün. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ve çocukluk arkadaşlarınızla ilgili olayların tamamlanması bu hafta sonunu bulacak. Ancak hızlı ve net sonuçlar alınması sizin de içinizi rahatlatacaktır. Arkadaşlarınızın sizi çok sevdiğini ve her zaman yanınızda olacaklarını unutmayın. Üzerinde çalıştığınız bir kitap projesi varsa, bu hafta sonu tamamlama olasılığınız yüksek. 

Balık: Çarşamba ve perşembe günleri, ışıldadığınızı hissedeceksiniz. Neptün ve Ay burcunuzda birleşiyor. Bu fırsatı algılarınızı kullanarak yaratıcı olmak için kullanmak en doğrusu olacaktır. Balığın gölge tarafı olan alınganlıktan ve kurban rolü oynamaktan uzak durun. Her şeyin elinizde olduğunu unutmayın. Hafta sonu maddi konularda yeni kararlar alarak ilerleyin. Şartlar kazançlarınızı artırmaya uygun. Gelecek hafta oluşacak yeni ay, yakın çevrenizle ilgili yeni ve somut adımlar atabilmenizi sağlayacaktır. Yeni komşular ön planda olabilir, kardeşlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Binnur Zaimler Kraliyet düğünü astrolojik açıdan yorumluyor. İzlemek için tıklayın!

Yayın tarihi: 25.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.