Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

21- 28 ŞUBAT HAFTASI BURÇLAR

21- 28 Şubat Haftası Burçlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta yeni fikirler ön plana çıkarken, algılarımız bize renkli düşünceler veriyor.

Bu hafta yeni fikirler ön plana çıkarken, algılarımız bize renkli düşünceler veriyor. Sezgilerimize güvenebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Telaşa gerek yok. Aceleci kişilerin baskısı karşısında sakinliğinizi korumaya çalışın.

Mars yaşam enerjisi, atılımlar ve harekete geçme gücüdür. Çarşamba günü Mars’ın balık burcuna geçmesi farklı alanlara eforumuzu harcayacağımızı söylüyor. Romantik aşklar başlayabilir. Yaratıcılığın en yüksek olduğu gün ise cuma.

(Özellikle yükselen burcunuzu okuyun.)

Koç: Hafta başında karşınızdakileri ikna etmek için ılımlı yaklaşımda bulunmanız gerekecek. İsteklerinizin gerçekleşmesi biraz da başkalarına bağlı. Hafta ortasından itibaren birkaç gezegenin Balık burcunda bulunması iç dünyanızı hareketlendirecek. Hedeflerinize doğru harekete geçmek için biraz bekliyorsunuz. Bu dönem, istediklerinizin nedenini keşfetmenizi sağlayacak. İstekleriniz sevgiden mi geliyor? Yoksa aslında rekabet hırsı ve üstün konuma geçmek mi önemli sizin için?

Boğa: Dost ve arkadaşlardan destek görebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özverili ve sevgi dolu kişiler size yardım elini uzatıyor. Balık burcundaki yığılma aynı zamanda çalıştığınız şirketin maddi durumunda da iyileşme olacağını müjdeliyor.  Hafta başında günlük işlerinize ve sağlığınıza özen göstermek ön plana çıkıyor. Hafta ortasında birçok kişi size danışmak isteyecektir.

İkizler: Bu haftadan itibaren kariyer konusu giderek daha fazla hayatınıza girecek. Bir ay boyunca, ister çalışan biri ister hayatında hiç çalışmamış biri olun, itibarınız artıyor, Gözönünde olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. İş değişikliği, yeni bir proje içine girmek veya iş başvurusu yapmak için iyi bir dönem. Hafta başında flörtler veya varsa çocuklarla ilgili sorumluluklar önem kazanıyor.

Yengeç: Sizden yüksek konumdaki kişilerden destek alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yurt dışı bağlantılı konular, medya ve akademik çalışmalar da hayatınıza giriyor. Nisan ayında kariyerinizde gerçekleşecek önemli adımlar öncesinde, inandığınız her şeyi gözden geçirip hayata daha sevgi dolu gözlerle bakmaya çalışın. Şimdi hayata olan inancınızı kuvvetlendirin. Olaylara daha geniş açıdan bakabilmeniz mümkün.

Aslan: Hafta başında, birkaç haftadır üzerinde çalıştığınız konulara son kere yoğunlaşacak ve geri kalan işleri de bitireceksiniz. Hafta ortasından itibaren odaklandığınız konularda değişiklikler var. Varsa eşiniz veya ortağınız ile yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Ortak paralar daha kolay harcandığı gibi, aslında doğru yeri bulan yatırımlar da yapılabilir. Bankalar ve aracı kurumlardan doğru destek alınabilir. Evliyseniz, eşinizin maddi kazancında artış olabilir. Hafta ortasında evle ilgilenmeniz gerekebilir. Perşembe ve cuma günleri oldukça keyifli görünüyor. Çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler var.

Başak: Birkaç haftadır üzerinde yoğun şekilde çalıştığınız her şeyi başkalarının takdir etmemesi sizi üzüyor olabilir. Mars’ın Balık burcuna geçmesi ile, tüm projeleriniz artık herkesin huzuruna çıkıyor. Eleştirilere yapıcı yaklaşın. Aynı zamanda, birçok kişi ile yakın temasta çalışacağınız, çok kişiye dert anlatmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Karşınıza çıkan kişiler size faydalı olabilir. Onlardan öğrenmeye çalışın. Şifacılar ve tıp uzmanlarının da faydasını görebilirsiniz.

Terazi: Hafta başında, önemli işlerin altından kalkmanız çevrenizdekilerin takdirini toplayacak. Yine de dikkatli ve politik hareket etmenizde fayda var. Sağlık ve günlük işlerinizi etkileyecek olan gökyüzü değişiklikleri bu haftadan itibaren temponuzu artırabilir. Düzenli egsersiz yapmaya, büyük projelere başlamak için hafta ortasından itibaren harekete geçebilirsiniz. Çok çalışmanızın sağlığınızı bozmasına izin vermeyin. Yanınızda çalışan kişilerde de bir ay içinde bazı değişiklikler söz konusu. Aşk hayatınızdaki hareketlenme, bu haftadan itibaren daha rutin bir akışa bırakıyor kendini.

Akrep: Yalnızsanız, büyük aşkınızla tanışmaya hazır olun. Flörtler evinize giren mars ve merkür, ilişkilerde ilk hareketi sizin başlatabileceğinize işaret ediyor. Varsa çocuklarınızın enerjisinin arttığı, kendilerine güvenle hareket ederek ön plana çıktıkları bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcılığınız giderek artıyor, bunun farkına varın ve değerlendirin. Spekülatif konularda ve şans oyunlarında sezgilerinizin size çok büyük fırsatlar getirebileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Yay:  Evinizde bol bol hareketin olacağı bir dönem bu hafta ortasında başlıyor. Tadilat veya yeni bir dekorasyon düşünüyorsanız başlamak için tam zamanı. En azından ilgili kişilerle temasa geçin ve piyasa araştırması yapın. Taşınmayı düşünüyorsanız sırası gelmiş demektir. Evdeki hareket aynı zamanda diğer aile üyelerinin yoğun bir döneme girdiğini de gösteriyor olabilir. Telaşlanmayın ve sakinliğinizi koruyun. Enerjinizi yoga, meditasyon ve hatta sadece uzaklara bakıp dinlenerek de artırabilirsiniz. 

Oğlak: Yakın geziler yapmak, kardeşlerinizle ilgilenmek, çocukluk arkadaşlarınızı ziyaret etmek için mükemmel bir döneme bu hafta giriyorsunuz. Aklınızda yazı yazmak, iş için bazı ziyaretlerde bulunmak, ticarete atılmak varsa hiç durmayın. Maddi birikimlerinizi bir düzene oturttunuz, gelecek haftadan itibaren gelirinizde düzenli iyileşme bekleyebilirsiniz. Jüpiter, evinizde ve aile içinde gerçekleşen hızlı gelişmelere işaret ediyor.

Kova: Haftalardır süren hareketlilik, özellikle burcun sonunda doğmuş olanlar için hafta başında da devam ediyor. Hafta ortasından itibaren ise maddi kazançlara yönelik olarak yetenekleriniz geliştirmek için harekete geçiyorsunuz. Varolan becerilerinizi daha etkin kullanarak yeni kazanç kapıları açabilmeniz bu haftadan itibaren mümkün olacak. Ortaya attığınız fikirler, kariyerinizde adımlarınızı ileri doğru atmanıza yardımcı olacak.

Balık: Gökyüzü balık burcuna ışık tutuyor. Hafta ortasından itibaren bir ay boyunca çok yoğun, keyifli ve iplerin sizin elinizde olacağı bir döneme giriyorsunuz. Neler istediğinizi kafanızda netleştirin ve sonra arzularınız için harekete geçin. Uzun zamandır beğendiğiniz birine açılmak, iş teklifi yapmak, spiritüel yeteneklerinizi kullanarak çalışmaya başlamak için uygun bir dönem. Mars ve Merkür, algılarınıza güvendiğinizde çok şey başarabileceğinizi söylüyor. Dans etmek için fırsat yaratın.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 21.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.