Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

18-24 NİSAN HAFTASI BURÇLAR

18-24 Nisan Haftası Burçlar
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.04.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Venüs, 21 Nisan'dan 16 Mayıs'a kadar Koç burcunda...

18-25 Nisan haftası astroloji dünyasında neler olup bitiyor, gezegenlerin yer değiştirmesi hayatımızda ne gibi değişkliklere neden olacak Binnur Zaimler anlatıyor.

Dolunay ile başlayan bir haftaya giriyoruz. İlişkilerde ‘sen-ben’ tartışmasını bir kenara bırakıp, sağlam işbirliklerine gitmeye çalışalım. 

Çarşamba günü Güneş Boğa burcuna giriyor, artık daha ılıman, yeşil ve renkli bir doğa var dışarıda. Piknik yapmanın tam zamanı. Venüs’ün Perşembe günü Koç burcuna geçmesi, ilişkilere girişken, aceleci ama biraz maymun iştahlı bir hava getiriyor. 23 Nisan günü, Merkür geri hareketini sonlandırarak bayram hediyesi veriyor.

Koç: İnsanların tavırlarını bir kenara bırakın. Gergin olmanıza neden olan koşullar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Önce Venüs, perşembe günü burcunuza geçerek ilişkilerinizi canlandırıyor. Bu dönemde çekiciliğiniz arttığı için bir çok kişi sizinle ilgilenmeye başlayabilir. Cesaretli tavırlarınız sayesinde, özel ve iş hayatınızda istediğiniz randevuları koparabilirsiniz. Büyük kararlar için gelecek haftayı beklemek, iletişim kazalarından etkilenmenizi engelleyecektir.

Boğa: Çarşamba gününden itibaren Boğa zamanı başlıyor. Önümüzdeki günlerde, hayatınız giderek daha fazla renklenecek. Hafta başında bazı konularda karar almanız gerekebilir. Kendinize güvenin ve karşınızdakilerin ısrarcı tavırlarına aldanmayın. Hafta sonu size destek veren kişiler sayesinde güzel geçecek.

İkizler: Perşembe günü, arkadaşlıklar evinize giren Venüs sayesinde, dostluklarınızın size çok şey kazandırdığı bir döneme giriyorsunuz. Mesleki idealleriniz ile bağlantılı önemli adımlar atabileceğiniz günler başlıyor. Kariyer hayatınız ise biraz bulanık görünüyor olabilir. Olaylara önyargısız yaklaştığınızda her şeyin yalınlık içinde olduğunu görebilirsiniz.

Yengeç: Dış dünyadaki etiketiniz, imajınız hakkında karar vermenizde fayda var. Bazı karışıklıklar kariyerinizde attığınız adımları değiştirmenize sebep olsa da bu hafta sonuna doğru rahatlıyorsunuz. Birkaç hafta boyunca, sizi tanımayanlar dahi sizi hakkınızda olumlu şeyler düşüneceklerdir. Bu anlamda büyük adımlar atmanızın zamanı geldi. Bu hafta plan yapın ve gelecek hafta uygulayın. Ne olursa olsun ilk adım sizden gelsin.

Aslan: Hayata geniş bir perspektiften bakıyorsunuz. Uzaklarda olan ve temasınız olan kimseler, size aslında çok şey öğretiyor. Venüs’ün perşembe günü Koç burcuna geçişi, size bir kaç hafta yurt dışı ve medya alanlarında güzel ve hızlı gelişmeler getiriyor. Bu dönemde üst konumda bulunan bir kadından destek görebilirsiniz. Bu haftalarda sizi etkileyen sürpriz gelişmeler, gelecek aylarda kariyerinizi yukarılara çekecektir. Fırsatları değerlendirmenin tam zamanı.

Başak: Maddi ve manevi size ait tüm varlıklar üzerinde çekişmeli bir hafta sonu geçirmiş olabilirsiniz. Hafta başında yakın çevreniz sizin için ilgi çekici hale geliyor. Perşembe sonrasındaki birkaç hafta, eşiniz veya ortağınız ile paylaşımlarınızda iyi yönde gelişmeler var. Ortak paralarınızı doğru şekilde değerlendirmek için gelecek haftayı bekleyin. Duygusal paylaşımlarda ise çekingenliği bırakın.

Terazi: Geçtiğimiz haftasonu netleşen bazı olaylar, bu hafta başından itibaren maddi kaynaklarınızı bir sisteme sokmanızı gerektiriyor. Başkalarının kaynaklarından destek görmenize az bir zaman kaldı. Hafta sonundan itibaren size verilmiş sözler yerine getiriliyor. İlişkilerinizde yaşadığınız soruların sizde derin izler bırakmasına izin vermeyin. Uzun soluklu ama geçici bir mücadele dönemi içindesiniz.

Akrep: Bir süredir karışık giden günlük işleriniz, ofis hayatınız ve sağlık durumunuz bu hafta ortasından itibaren iyileşme içine giriyor. Üzerinde çalıştığınız projelerden büyük keyif almaya başlıyorsunuz. Venüs, aynı zamanda size bağlı çalışanların iyi yönde değişebileceğini simgeliyor. Çarşamba sonrası, bir ay boyunca birebir diyalog içinde olacağınız kişiler var. İlişkilerinizde öğretme ve öğrenme süreci içine giriyorsunuz.

Yay: Bir süredir oldukça hareketli olan aşk hayatınızda bu haftadan itibaren karmaşa yerini yavaş yavaş netliğe ve güzel zamanlara bırakacak. Asla durağan bir ilişkiyi benimsemiyorsunuz. İşte tam da size göre birileri karşınızda. Varsa çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler birkaç hafta boyunca sizinle olacak. Yaratıcılıktan, cesaretinizi ortaya koymaktan keyif aldığınız bir döneme giriyorsunuz.

Oğlak: Ev içinde gerçekleşen hareketlilik sizi bir süredir sersem etmiş olabilir. Her şeyin iyiye doğru gittiğine emin olabilirsiniz, sadece biraz zamana ihtiyacınız var. Dış dünya ve aile hayatını dengelemek hafta başında öncelikleriniz arasında yer alabilir. Perşembe gününden itibaren bir süre evinizle ilgili hoşunuza gidecek gelişmeler var. Sevenleriniz ziyaretinize gelebilir. Eve güzel ve renkli objeler almak için uygun zamanlar…

Kova: Hafta başında kariyer hayatınız ve iş hayatında attığınız adımlara ışık tutan olaylarla karşılaşıyorsunuz. Perşembe ve sonrasında güzel seyahatler yapıp, entelektüel olarak kendinizi besleyebileceğiniz fırsatlar oluşuyor. Hafta sonu daha çok içe dönük olabilir, kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Korku ve endişeleri kendinizden uzak tutmanız oldukça önemli.

Balık: Bir süredir bedelsiz yapmakta olduğunuz işlerden para kazanmanızın zamanı geldi. Unutmayın, para enerji alışverişi demektir. Büyük maddi kazançların geldiği bir dönemdesiniz. Bu hafta sonuna doğru alacaklarınızı da tahsil edebilirsiniz. Temel eğitim, yazarlık, kısa seyahatler ve yakın çevrenizle bağlantılı konuların aydınlandığı bir ay çarşamba günü başlıyor. Hafta sonunu idealleriniz için çalışmakla geçirebilirsiniz.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın! 

Yayın tarihi: 18.04.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

ya ne diyeyim tam da burcum beni anlatıyor.

Burcum amma doğru çıkıyor bu arada burcum boğa:)