Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

14 ŞUBAT-21 ŞUBAT HAFTASI BURÇLAR

14 Şubat-21 Şubat Haftası Burçlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Hafta sonu Güneş, Kova burcundan çıkıp Balık burcuna geçecek.

Hafta sonuna doğru oluşan Dolunay, 3 Şubat civarı ortaya çıkan konuların netleşmesini sağlayacak. İlişkilerdeki beklentilerimizle ilgili olumlu veya olumsuz mutlaka karar alacağız. İşyerinde liderler değişebilir, yeni yönetimsel kararlar alınabilir. Hafta sonu Güneş Kova burcundan çıkıp Balık burcuna geçecek. Sezgilerimize güvenebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

(Lütfen yükselen burcunuzu da okuyun.)

KOÇ: Bir süredir flört halinde giden yakınlaşma tam bir ilişkiye dönüşebilir. Varsa Çocuklarınız ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olacaksınız. Mesleki ideallerinize yönelik çalışmalarınız meyve verecek. Artistik sunuşlar, eserlerinizi sergilemek için perşembe ve cuma günleri ideal. Hafta sonu Balık burcuna giren Güneş, bir ay boyunca bilinçaltınız, sezgilerinize zaman ayırmanın vakti geldi diyor. Her türlü korku ve endişelerinize ışık tutarak onları temizlemenize fırsat verecek.

BOĞA: Dolunay hem kariyer hem de aile içindeki konuların çözümlenerek netleşeceğini söylüyor. Uzun zamandır beklediğiniz, kariyer bağlantılı bir gelişme bu hafta sonuna doğru gerçekleşebilir. Eviniz ve aileniz ile ilgili bazı kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Gergin ortamlardan uzak kalıp, cumartesinin gelmesini bekleyin. Hafta sonu ise çocuklar, flörtler ve eğlenceli konularda seçimleriniz hayatınızı yönlendiriyor olacak.

İKİZLER: Hafta başında maddi kazancınız artabilir. Hafta sonuna doğru oluşan Dolunay size iyi gelecektir. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle bağlantılı gelişmeler sizi mutlu edecek. Yurt dışı ve medya konularında ön plana çıkabilme fırsatları var. Haftasonu ise eviniz ve ailenizle bağlantılı duygusal olaylar sözkonusu. Ailenin sizin için sevgi demek olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

YENGEÇ: Hafta başında gözler sizin üzerinizde olacak. Ev ve aile bağlantılı endişelerinizi bırakmayı başardığınızda hayat size gülümsüyor olacak. Perşembe ve cuma günleri, Dolunayın etkisi ile maddi kazancınız artabilir. Bireysel birikimlerinizi başkaları ile ortak yatırımlarda paylaşma kararı alabilirsiniz. Para veya yetenek... Ne olursa olsun, birikimleriniz artabilir ve paylaşımlarınız da buna paralel gelişebilir.

ASLAN: Hafta sonuna doğru oluşan Dolunay, sizin için yılın en önemli dönemlerinden biri... Bir süredir üzerinde çalıştığınız konuların artık arenaya çıkma zamanı geldi. Kendinizi iyi ifade ettiğiniz ve olayların buna bağlı şekillendiği bir dönemdesiniz. İlişkilerde kararlarınızı alırken gerginlikten uzak durmaya çalışın. Sizi geren konuların farkına vardığınızda asıl nedeni içinizde araştırın. Alışılmışın dışında bir şekilde sorunu çözdüğünüzde, bir daha aynı problemle yüzleşmeniz artık gerekmeyebilir.

BAŞAK: Hafta başında dostlarınız ve iş arkadaşlarınızdan destek görecek, işlerinizi daha sevgiyle yapabileceksiniz. Hafta ortasından itibaren, günlük işlerinizde gerginlikten uzak kalmanız sağlığınız için önemli. Dolunay, iş baskısı yaratabilir, ancak nefes egzersizleri sayesinde perşembe ve cuma’yı rahat geçirmeniz de mümkün. Hafta sonu sevdiklerinize karşı toleransınızı yüksek tutun.

TERAZİ: İş ve kariyer konuları hafta başında odak noktanız olabilir. Yeni iş fırsatları arıyorsanız telefonla sarılıp, aklınızdaki bir kaç yere özgeçmişinizi göndermenizde fayda var. Hafta sonuna doğru oluşan Dolunay, aşk hayatınız, çocuklarınız ve hayatınızdaki büyük emellerle doğrudan ilgili. Kendinizi sevin ve olumlu haberler duyduğunuzda Tanrı’ya teşekkür edin.

AKREP: Rahat başladığınız bir hafta. Ay, inançlarınıza, yurt dışı bağlantılara ve hayat felsefenize odaklanmanızı kolaylaştıracak. Dolunay ise kariyer alanında gerçekleşiyor. Eviniz ve işinizi hayatınızda nereye oturtuyorsunuz? Bu konularla ilgili endişeleriniz var mı? İşte bunları görme fırsatı bulacaksınız. Kendinizde, artık bırakılması gereken eski düşünce kalıplarını farkedebilirsiniz. Kariyer alanında güzel bir gelişme sizi bekliyor olabilir.

YAY: Dolunay; yurt dışı, medya, inanç sistemleriniz ve akademik alandaki olayları tetikliyor. Büyüme ve gelişmenizi sağlayacak yönde her türlü olay karşınıza çıkabilir. Yurt dışı bağlantılı işler yapıyorsanız, sonuçları bu hafta alacaksınız. Hafta sonu ise itibarınızı düşünmek ve imajınızı doğru yönetmek önceliklerinizin arasında yer alıyor. Sessiz kalmak yerine, içinizden geçenleri, kimseyi yargılamadan dile getirmeyi deneyin.

OĞLAK: Hafta başında, ve tabii sevgililer gününde, sevdiğinizin size ne derece düşkün olduğunu anlayacaksınız. Sizden daha duygusal olduğunu, şefkate ihtiyacı olduğunu unutmayın, biraz olsun ciddi ve prensipli tavrınızı bir kenara bırakın. Dolunay, işinizdeki ortaklarınızla ve ya eşinizle ortaklaşa alanda gerçekleşiyor. Bir yatırım kararı alabilir, banka ve aracı kuruşlar sayesinde birikimlerinizi artırabilirsiniz. Borçlar, ödenmesi gereken vergiler ve alacaklarla ilgili bir haftadasınız.

KOVA: Son bir kaç hafta çok hareketli geçti sizin için. Kariyer, ilişkiler ve bireysel hedefleriniz konusunda kararlılıkla güzel adımlar attınız. Şimdi meyveleri toplama zamanı. İlk geri dönüşleri haftasonuna doğru alacaksınız. Bu bir iş siparişi, iş görüşme randevusu veya beğendiğiniz kişi ile ilk yemek olabilir. Haftasonundan itibaren Güneş Balık burucna girerek bir ay boyunca maddi birikimler ve yetenekler alanınızı aydınlatıyor.

BALIK: Günlük işlerinizin yoğun olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Çalışmalarınız, gelecek haftadan itibaren gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacak görünüyor. Hafta sonuna doğru oluşan Dolunay, iç sıkıntılarınızı işlerinize yansıtmadığınız sürece sorun çıkarmayacak. Rahat olun ve bir dönemin sonuna geldiğinizi düşünün. Balık zamanı cumartesi başlıyor, atılım zamanınız hızla yaklaşıyor.

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 14.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

;))))))))))))))çok doqru !!!

30.03.2011 08:38:08 kübra soner