Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

14 -21 MART HAFTASI BURÇLAR

14 -21 Mart Haftası Burçlar
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.03.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Dolunaya yaklaşan günler içinde bizi neler bekliyor?

Dolunaya yaklaşan günler içinde bulunuyoruz. 4 Mart sonrasında ortaya çıkan yeni projelerin, girişimlerin ve haberlerin olgunlaşağını gözlemliyoruz. Artık hedeflerimiz daha belirgin. Tıp, iyileştirme, su ile bağlantılı tüm konular Balık burcu ile ön plana çıkıyor. Tıp Bayramının bu hafta kutlanmasına şaşırmamak lazım. Tüm şifacıların bayramını kutluyoruz.

Ya Galatasaray-Fenerbahçe derbisine ne demeli? Nevruz gerginliğinden (!) kaçmak için 18 Mart Cuma gününe alınan önemli maç, tam Dolunay’a rastladı… Bu büyük derbi günü, Galatasaray ve Fenerbahçe klüpleri büyük kararlar alma sürecine girebilirler.

Haftanın sorusu: Başıma buyruk mu yaşamalıyım, yoksa çevremdekilerle uyuma mı öncelik vermeliyim?

(Yükselen burcunuza göre de okuyun.)

Koç: Hızlı düşünüp hızlı karar vermek istiyorsunuz. Kontrol sizde olmalı. Ancak pazartesi günü, statükocu, geleneksel düşünen kişiler tarafından yavaşlatılma ihtimaliniz büyük. Sakinliğinizi koruyun. Bu hafta spora başlamanız, içinizdeki enerjiyi doğru şekilde dışa vurmanızı sağlayabilir. Hafta sonuna doğru hayallerinize ve rüyalarınıza iyimserlik katmaya çalışın. Dolunay ile birlikte, günlük işlerinizde ve iş yerinde zamanı gelmiş bazı değişiklikler yapabilirsiniz. 

Boğa: Venüs, kimsenin cesaret edemediği, sıradışı yöntemler ile kariyerinizde parlayabileceğinizi söylüyor. Radikal, zamanının ilerisinde işlerle ön plana çıkma fırsatları var. Hafta sonuna doğru Dolunay sayesinde yeni bir aşk başlayabilir. Uzun zamandır beğendiğiniz biri varsa, ilişkiye doğru net adımlar atabilirsiniz. Varsa çocuklarla ilgili haberler duyacağınız perşembe ve cuma günleri sizin için önemli. Dolunay yaratıcılığınızı tetikliyor, sunuş yapmak ve eserlerinizi sergilemek için çok uygun günler.

İkizler: Sizden daha üst konumlarda bulunan kadınlardan destek alacağınız günlerdesiniz. Meraklarınızı hobiye dönüştürebilirsiniz. Yurt dışı, medya ve yüksek öğrenim konularında fırsatları değerlendirmeye bakın. Hafta sonuna doğru evdeki rolünüz ile kariyer hayatındaki rolünüz arasında daha dengeli, uyumlu olmanızı gerektirecek koşullar söz konusu. Ailenizden ne kadar destek alırsanız, bu hafta, dış dünyadaki başarılarınız o denli artacak.

Yengeç: Pazartesi günü, eski hesapları, anıları ve duygusallığı bir kenara bırakmanız, gerçekçi olmanızı tavsiye ediyoruz. Dış dünyada, başkalarının gözünde, itibarınızın giderek arttığı sürecin henüz başındasınız. Bu dönemde size belki çok katı gelen bir takım yaptırımlarla savaşmak yerine, doğru mesajları almaya çalışın. Hafta sonuna doğru kardeşlerinizle ilgili haberler alabilir, kısa geziler yapabilirsiniz. Yurt dışı seyahatler, kişisel gelişim eğitimleri hayata bakış açınızı olumlu yönde etkileyebilir.

Aslan: Hafta başında günlük işlerinize kanalize olmanız normal. Kendinizi fazla yıpratmayın ve hayatın keyfini çıkarın. Merkür, Jüpiter ve şimdi de Uranüs, inanç dünyanızda ani uyanmaların söz konusu olabileceğini gösteriyor. Aynı zamanda medya, yurt dışı öğrenim imkanları konularında Mayıs ayına kadar büyük fırsatların bu hafta başladığını unutmayın. Dolunay, maddi getirilerinizde denge kurmanızı sağlayacak. Eşinizle paylaşımlarda güzel gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Varsa ortağınız ile ortak girişimleriniz için bir miktar para ayırmanız gerekecek. 

Başak: Sizin için önemli bir hafta başlıyorsunuz. Cuma günü Başak burcunda oluşacak Dolunay, bir süredir beklediğiniz soruların cevaplarını bulmanızı sağlayacak. Varsa ilişkinizin daha sağlıklı devam etmesi için sevgiliniz ile yapıcı bir konuşma yapabilir, eğer yürütmek istemiyorsanız bu kararınızı da açıklayabilirsiniz. Zaten Cuma günü, siz isteseniz de istemeseniz de bir çok karar almanızı sağlayacak olaylar gerçekleşecektir. Dik duruşunuzu bozmadan, karşıdaki kişilerle iletişimde yapıcı olmaya özen gösterin.

Terazi: Hafta başında hızlı hareket etmeniz ve seçimlerinizi netleştirmeniz gerekebilir. Telaşa gerek yok, hızlı olmanın tek yolu sakin davranmaktır. Konuları birbirine karıştırmayın, kişisel sürtüşmelerden uzak durun. Dolunay, sizden habersiz yapılan planları ortaya çıkarabilir. İplerin sizin elinizde olduğu döneme sadece bir ay kaldı. Bir süredir sevgilinizden gelen destek bu hafta da devam ediyor olacak. Aşk ve sohbet, bu aralar en çok ihtiyacınız olan şeyler. Venüs sayesinde ikisine de kavuşabilirsiniz.

Akrep: Acaba başka hayalleriniz mi var? Kariyer ve işle ilgili bazı şeyleri sorguladığınız bir dönem başlıyor. Aslında hedefleriniz eskisi kadar net değil, kendinize biraz zaman tanıyın. Dolunay size olumlu pek çok şey getirecek. Büyük bir sevgi yaşıyor olabilirsiniz, bunun sonucunda ileri dönük daha kalıcı adımlar atabilir, yalnızsanız yeni birilişkiye başlayabilirsiniz. İlgi alanlarınıza yönelik grup, dernek ve partilerden gelen teklifleri değerlendirip hafta sonuna kadar yanıtınızı iletmenizde fayda var. 

Yay: Kendinizi bir çok olayın ortasında bulabilirsiniz. Günün sonunda tüm gelişmelerin size faydası olabilir. Dolunay, aslında kariyerinizin önemini artıracak. Bir süredir, belki de kimsenin çok haberdar olmadığı çalışmalarınızın sonucu size başarı olarak dönebilir. Venüs ve Satürn, entelektüel kapasitenizi artıracak, öğrenmeyi bir hobi haline getirmenize imkan verecektir. Yalnızsanız büyük aşklara bu haftadan itibaren hazır olun. Yaşadıklarınız hayatınıza damgasını vurabilir. Varsa çocuklarla ilgili, onların özgürlüklerini ve bireyselliklerini kazandıklarını gördüğünüz, oldukça güzel bir döneme giriyorsunuz. Tatil planlarınızı ertelemeden uzun hafta sonu planları ile yola çıkın deriz.

Oğlak: Çok güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu gücü nasıl kullanacağınız tamamen size bağlı. Çevrenizde sizden daha duygusal, çocukça kişilere yol göstermek ve bunu yaparken şefkati unutmamak size kalıyor. Herkesin kendine özgü becerileri olduğunu kabul edin. Dolunay, kısa seyahatler yapmanızı, kardeşlerinizle ilgilenmenizi sağlayabilir. Yurt dışı bağlantılı, üzerinde detaylı çalışacağınız konular gündeme gelebilir.

Kova: Çekiciliğinizin arttığı bir dönemden geçiyorsunuz. Başkaları tarafından ilgi çekici ve sıradışı bulunuyorsunuz. Bu fırsatı hem başarılarınızı artırmak, hem de karşı cinsle ilişkiler için kullanabilirsiniz. Müzik, bilim ve edebiyat konularına sarılmak, hobi halinde sevdiğiniz konularla uğraşmak için iyi bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz hobileriniz sonunda işiniz haline gelebilir. Dolunay, para kazanmanızı sağlayacak. Çekinmeyin ve maddi getiriler konusunda talepkar olun.

Balık: Bu hafta tüm ilişkilerinizi gözden geçirmeniz için fırsatlar var. Alıngan ve kırılgan olmamaya çalışın. Kurban rolü oynamayı bir kenara bırakıp hayatınızın kontrolünü elinize alın. Bu konuda Mars size hala destek veriyor. Enerjinizi dağınık şekilde kullanmak yerine, hedeflerinize kanalize olun. Bu Dolunay, Balık burcu ile doğrudan ilgili. Kendinizi en iyi şekilde gösterebilir, toplumsal arenaya rahatça çıkabilirsiniz. Eleştirilere değil, kazanımlara odaklandığınız sürece kazanacaksınız. 

Binnur Zaimler'in bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Binnur Zaimler'in bu haftaki videosunu izlemek için tıklayın!

Yayın tarihi: 14.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (5)

yengeç güzel girisimlerdee 19 mart insallah hayırlı bır tarih olur

19.03.2011 13:07:53 leyla altun

aslan :) umarım yazılanlar gercek olr :)

18.03.2011 22:30:03 gülşah kaplan
5 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER