Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

11-18 NİSAN HAFTASI BURÇLAR

11-18 Nisan Haftası Burçlar
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.04.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta astroloji dünyasında neler oluyor?

Bu hafta astroloji dünyasında neler olup bitiyor, hayatımızda ne gibi değişklikler oluyor Binnur Zaimler anlatıyor.

Koç: Geçen hafta yaptığınız başlangıçlar ilk viraja giriyor. Bu işin devam edip etmeyeceğini pazartesi ilk testte anlamış olacaksınız. Israrcı olmanız size sonuç vermiyor gibi görünse de, tutarlılıkla yeni atılımları devam ettirdiğinizde Nisan sonundan itibaren olaylar lehinize dönecek. Moralinizi bozmadan, yolunuza devam edin. Hafta ortasında neşeli ve yaratıcı saatler sizi bekliyor. Varsa çocuklarınızla ilgili eğlenceli gelişmeler var. Aşk, salı-perşembe arası odak noktanız olabilir.

Boğa: Haftaya kardeş ve yakın çevreniz konusunda olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Çarşamba ve perşembe günleri ise oldukça verimli, içinizin rahat ettiği pek çok çalışma ile geçiyor. Size keyif veren konulara odaklanın. Hafta sonu çevrenizde gelişen olaylar, doğrudan sizinle bağlantılı olmasa da başkaları sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilir. İç sesinizi dinlemeye çalışın ve planlar yapın. Gözönünde olacağınız zaman çok yaklaştı.

İkizler: Para, maddi birikimleriniz ve kendinize yaptığınız yatırımlar hafta başında odağınız olacak. Büyük otorite figürleri ile ortaklaşa yatırımlara girme kararı alabilirsiniz. Merkür’ün dostluklar evinizde geri gitmesi, geçmişten gelen bir çok tanıdık ile tekrar iletişime geçerek çok şey kazanmanızı sağlayabilir. Kariyer alanında güzel gelişmeler, toplumsal itibarınızın artmasını sağlayacak. Sizi tanımayanların bile ilgisini çekiyorsunuz.

Yengeç: Hafta başında gözler üzerinizde olacak. Bazı durumlarda çok baskıcı ve ısrarcı bulduğunuz kişiler, aslında gerçekçi olmayı da öğretiyor. Kariyerinizde başlayan hareketlilik devam edecektir, ancak şimdi geriye dönük bazı projeleri gözden geçirme zamanı diyebiliriz. Medya ve eğitim konularında istediğiniz yönde gelişme sağlayabilir, uzun zamandır aklınızda olan bir yurt dışı seyahate çıkabilirsiniz.

Aslan: Günlük işlerinizde, siz bağlı kişilere karşı belki biraz daha tolerans göstermenizde fayda var. İşi ne kadar kontrol etmeye çalışırsanız, bu hafta ortaya beklenmedik aksaklıklar o denli çıkabilir. Hafta ortasında gözler üzerinizde olacak. Çevrenize neşe, yaratıcılık saçabilir, oyuncu tarafınızı kullanarak ortamı renklendirebilirsiniz. Hafta sonu sizden destek isteyen büyükleriniz ve özellikle kardeşlerinize yardım etmeniz çok önemli olabilir. Eğitime öğrenme konuları üzerinizde kalıcı değişimler yaratacaktır.

Başak: Size olumlu yönde katkısı bulunacak bir çok gelişme var. Çevrenizdekiler her şeyden şikayet etme eğiliminde olsa da siz o enerji içine girmeyin. Çünkü sizin için tüm değişimlerin güzel yönde gerçekleşme ihtimali çok kuvvetli. Hafta ortasında aşk ve dostlar arasında kalabilirsiniz. Çocuklarla ilgili gelişmeler tüm hafta boyunca devam ediyor. Özellikle hafta sonu maddi birikimlerinizde karar almanız gereken durumlar oluşabilir.

Terazi: Geçen hafta başlayan değişim süreci sizi içine almış durumda. Bu dönemde artık sizi rahatsız eden kişi, olay ve mekanlardan arınmanız için koşullar hazır. Yapmanız gereken evrenin mesajlarını doğru almak ve harekete geçmek. Hafta sonu sakin kalıp, kararları kendi kendinize verdiğinizden emin olun. Başkalarına bağımlılığınız azaldığı sürece daha mutlu olacaksınız.

Akrep: Aşk, yaratıcılık ve varsa çocuklar, bu aralar sizin için ilham kaynağı. Sevgiliniz olmadan hiçbir yere gitmiyorsunuz. Bu aralar hayatınızda hiç yazmadıysanız bile şiir yazabilir, bir beste yapabilirsiniz. İlham perileri sizin için çalışmaya devam ediyor. Bu dönem aynı zamanda bir çok kişiye şifa verebileceğiniz, hayatlara tatlı dokunuşlar gerçekleştireceğiniz bir dönem. Mutlaka bunu yardım dernekleri ile yapmak zorunda değilsiniz, işyerindekiler de sizin şefkatinize ihtiyaç duyabilir.

Yay: Aşk hayatınızda geçmiş defterler açılıyor. Bir zamanlar sünger çektiğinizi düşündüğünüz duygularınız tekar canlanıyor diyebiliriz. Varsa çocuklarla ilgili hızlı gelişmeler üzerinde net karar almadan 24 Nisan sonrasına kadar beklemekte fayda var. Evinizle ilgili unutkanlıklara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Kısa tatiller ve yaratıcı projeler için uygun zamanlar.

Oğlak: Bu hafta başında ve hafta sonunda bazı çekişmeli konuların içinde yönlendirici rol üstleniyorsunuz. Aslında bir çok kişinin arasını yapmak ve olayları sakinleştirmek size düşüyor. Oldukça güçlü bir konumda olduğunuzdan, zayıf durumda olanları ezmemeye özen gösterin. Prosedür ve kuralları uygulamak size keyif verse de, insanın doğasında duyguların da bulunduğunu unutmayın.

Kova: Kendinize değer katıyorsunuz. Maddi birikimleriniz artmaya devam ediyor. Kendinize yatırım yapmak amacı ile spiritüel konulara, lirik müzik ve şiire, edebiyata yönelebilirsiniz. Sanal ortamlarla bağlantılı internet işlerinden de para kazanabileceğiniz bir dönem. Hafta ortasında karşınıza çıkacak kişi ile ego savaşına girmeden uzlaşmak en doğrusu olacaktır. Hafta sonu seyahatlerde temkinli ve planlı hareket etmekte fayda var.

Balık: Algılarınızın oldukça açık olduğunu farkedin. İş ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde, kararlarınızda sezgisellikten faydalanmak yapacağınız en doğru şey olacaktır. Perşembe ve cuma günleri, karşınıza çıkacak biraz dar kafalı kişilere sevgiyle yaklaşın. Belki doktorunuz, belki danışmanınız olan bu kişilerle biraraya gelmenizin bir tesadüf olmadığını anlayacaksınız.

Binnur Zaimlerin bu haftaki köşe yazısını okumak için tıklayın!

Yayın tarihi: 11.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.