Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
ANNE MUTFAĞI
ANNE ŞEFLER
Selin Acundaş Hakkında

Selin Acundaş, Koç Üniversitesi Uluslararası İliskiler mezunu. Hollanda Leiden Universitesi'nde AB Kamu Yönetimi Master'ını yaptı. Şu anda Bussiness Development Manager olararak Media Republic'te çalışıyor.

Selin'in yemekle ilişkisi 2001 yılında Hollanda'da 15-20 kişilik arkadaş gruplarına yemek yaparak başladı. 2003 yılında Swissotel'in açtığı 3 aylık uluslar arası mutfak eğitimini tamamladı. Daha sonra 2006'da Milan Culinary Institute'de İtalyan mutfağı üzerine eğitimler aldı. Yemek konusundaki birikimini Beyoğlu'nda açtığı Kumbara adlı mekanda "private fine dining" konseptini uygulayarak artırdı. Selin Acundaş'ın 2010 yılından beri aktif olan www.selininkumbarasi.com adlı bir blogu var. Selin bu video blogda yemek yaparken konuklarıyla hayata dair sohbetler yapıyor. Selin aynı zamanda 4,5 yaşındaki Can'ın annesi. Can'ın büyüme maceralarını da blogunda paylaşıyor.

Selin Acundaş’ın Tüm Tarifleri