Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OKULA KEYİFLE DÖNMENİN YÜZLERCE YOLU IKEA'DA...

Okula keyifle dönmenin yüzlerce yolu IKEA'da...
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.08.2015 - 13:02 | Son Güncelleme:

Ürün çeşitliliğiyle her zevke ve her bütçeye hitap eden IKEA, okul alışverişinde çocukların en büyük yardımcısı oluyor.

YARATICILIĞINIZI KAĞITLARA DÖKÜN...

IKEA‘nın kağıt dünyası, yeni okul dönemine renkli bir başlangıç yapmak isteyen öğrencilere çok çeşitli alternatifler sunuyor. Rengarenk kağıtlar, kalemler, defterler, desenli paketleme kağıtları, ataçlar, yaratıcı fikirlerin yazılacağı not kağıtları; uzun yaz tatili sonrası okul alışverişine renk ve ilham katıyor, ders çalışmayı eğlenceli bir hale getiriyor.

 

ÖĞRENCİLİKTE İLK YILLAR ...

Öğrenciliğin ilk yılları için çocuklarınıza en keyifli ortamı yaratmak sizin elinizde. Aydınlık bir oda, neşeli oyuncaklar ve derli toplu bir kitaplık, ilkokula başlayacak çocuğun konsantrasyonunu artıracak, daha büyük yaştaki çocukların da arkadaşlarını ağırlayarak sosyalleşeceği bir ortam yaratacak unsurlardan sadece birkaçı…

 

DEKORASYON YARATICILIĞI ETKİLİYOR...

IKEA, çocukların dünyasını zenginleştirecek gerçekçi çözümler sunabilmek için yaptığı araştırmalardan, dekorasyonun yaratıcılığın gelişmesinde önemli bir yeri olduğunu biliyor. Bu nedenle, çocuk odalarında kullandığı canlı renkler, natürel malzemeler ve uyumlu tekstil kombinleriyle sıcak bir duygu yaratarak, çocuklara hayallerini hayata geçirmeleri için fırsat sunuyor. Okulların açılmasıyla birlikte, odalarında daha fazla vakit geçirecek çocuklar için, kendi dünyalarını yaratma imkânı sunan IKEA, birbirinden renkli organize yaşam alanları tasarlıyor. Böylece uzun yaz tatili sonrası okula dönüşü, tüm çocuklar için keyifli bir hale getiriyor.

  

GENÇLERİN TERCİHİ DE İKEA ...

Okula dönüş zamanını, odalarını yenileme fırsatı olarak gören gençlerin yardımına da IKEA yetişiyor. Küçük dokunuşlarla odalarında büyük değişimler yaratan gençler, IKEA’nın renkli dünyasını odalarına yansıtıyor. Birbirinden farklı genç odaları, fonksiyonel çalışma masaları, şarj sorununu ortadan kaldıran kablosuz masaüstü şarj üniteleri ve odaların kişiselleşmesine yardımcı olan dekoratif aksesuarlar, yaratıcı gençleri bekliyor.

  

Yayın tarihi: 26.08.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.