Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HEM EĞLENCELİ HEM ÖĞRETİCİ AYLİN SERİSİ!

Hem eğlenceli hem öğretici Aylin serisi!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.05.2015 - 16:52 | Son Güncelleme:

Keskin Color, okul öncesi gelişimi destekleyici ürün grubuyla da miniklere birbirinden keyifli alternatifler sunuyor.

Keskin Color, Aylin serisinde yer alan altı hikaye kitabı, dört aktivite kitabı, bir resimli sözlük, iki takım oyunu ve iki boyama kitabından oluşan koleksiyonla çocukları hem bilgilendiriyor hem yeteneklerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

Keskin Color’ın Aylin serisi hikaye kitaplarında miniklere sosyal davranış kurallarının yanı sıra beslenme ve temizlik alışkanlığı kazandırmaya yönelik eğlenceli temalar öne çıkıyor.

Çıkartmalı boyama kitapları ise onların zihinsel ve fiziksel yeteneklerinin yanı sıra hayal güçlerinin de gelişmesine yardımcı oluyor.

Aynı şekilde çıkartmalı aktivite kitapları da renkleri, şekilleri, sesleri, harfleri ve sayıları eğlendirerek öğretiyor. Keskin Color’ın Aylin serisinde; eğitici kartlar ve çıkartmalı alıştırma kitapları da önemli yer tutuyor.

Keskin Color, üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor.

Yayın tarihi: 27.05.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.