Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

YAZ AYLARINDA CİLDİNİZİN KURTARICISI ALOE VERA

Yaz aylarında cildinizin kurtarıcısı Aloe Vera
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.07.2014 - 12:05 | Son Güncelleme:

Cildinize 12 bitki özünden gelen sağlık.

Aloe Vera üreticisi LR Health&Beauty, yaz aylarında yanınızdan ayırmayacağınız bir acil yardım uzmanını çantalarınıza taşıyor. LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, güneşin cilt üzerindeki etkilerine son verirken herhangi bir dış etkenden dolayı tahriş olan cildi hızla iyileştiriyor.

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi LR Health&Beauty, yaz aylarında cildin kurtarıcısı olacak LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi’ni sunuyor. Güneşin ardından cilde hoş bir serinlik ve nem katan sprey, hassaslaşan cildin üzerini koruyucu bir tabaka gibi kaplayarak cildin kendisini toparlamasına destek oluyor.

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi cildi yatıştıran ve hızlı iyileşmeyi sağlayan içeriği sayesinde, cildi tahriş eden dış etkenlerin yanı sıra yaz aylarının kabusu olan sivrisinek ısırıklarına da meydan okuyor.

LR’ın sunduğu sprey yüzde 83 oranında Aloe Vera’nın yanı sıra kandil çiçeği, civan perçemi, papatya ve adaçayı gibi değerli bitki özlerini birleştiriyor ve yaz aylarında cilde doğanın gücünden gelen vazgeçilmez konforu sunuyor.

Yayın tarihi: 15.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.