Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

THE ERDEM X NARS İŞ BİRLİĞİ BİR HARİKA!

The Erdem X NARS iş birliği bir harika!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.02.2018 - 15:01 | Son Güncelleme:

Londra, İngiltere 21 ŞUBAT, 2018 – NARS Cosmetics bugün moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu’yla uzun soluklu iş birliğini açıkladı. Sınırlı sayıda üretilen Erdem for NARS Strange Flowers koleksiyonu dünya çapında Nisan 2018’de 13 parçalık göz, dudak ve yanak ürünleriyle lanse edilecek.

Özel tasarlanan kapsül makyaj koleksiyonu NARS’ın ikonik vizyonu ve güzellik felsefesiyle Erdem’in estetik imzası ve düşsel anlatımıyla bir araya geliyor. Cüretkâr ve mütevazi tonlar, yumuşak dokunuşlu çiçekli ambalajları ve iş birliği için tasarlanan üç orijinal Erdem desenleriyle beklenmedik bir palet sunacak.

“NARS ile olan iş birliğimde estetiğimi keşfetmek, renk ve ürünler üzerinden farklı elementlerle sınırları ne kadar zorlayabileceğimizi görmek gerçekten çok ilginçti” dedi Erdem. “Yeni pigmentler ve paletler geliştirmek kozmetiğin kendisi kadar büyüleyiciydi.”

nars

NARS ve Erdem 2013’ten beri aralıklarla partnerlik gerçekleştiriyordu; Londra Moda Haftası’nda defile makyajında, Met Gala kırmızı halısında ve tasarımcının ERDEM X adlı 10. yıldönümü kitabında. Bu iki markanın makyaj koleksiyonunda ilk iş birliği.  

Yayın tarihi: 23.02.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.