Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SICAK VE BAŞTAN ÇIKARICI: CASAMORATİ KOLEKSİYONU

Sıcak ve baştan çıkarıcı: Casamorati Koleksiyonu
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
28.01.2015 - 12:40 | Son Güncelleme:

İtalyan markası Xerjoff, sayısız ödül aldığı Casamorati Koleksiyonu ile artık Türkiye’de!

Xerjoff, 18. ve 19. yüzyıl arasında İtalya'da faaliyet gösteren muhteşem koku evinin tarihsel ve sanatsal mirasını korumak amacıyla yeniden oluşturduğu Xerjoff Vintage Casamorati Koleksiyonu’nu sunuyor.

Lüks parfüm dünyasına en değerli yolculuk

1888’de Bologna’da kurulan “Fabbrica di Profumi C.Casamorati” özel kokular ve çeşitli sofistike banyo sabunları konusunda uzmanlaşmıştır. O dönem yaptığı üretimle Casamorati, büyük ulusal ve uluslararası fuarlarda sayısız ödül almıştır.

Notaların sıcak birleşimi

Sıcak ve baştan çıkarıcı, Bouquet Ideale vanilya ve papirüsün gizemli dokunuşları ile birleşen güzel ve pudramsı kaşmir notasından oluşuyor. Tütün çiçeği, labdanum, vanilya, kumarin ve miskin şehvetli karışımı, bu sarhoş edici kokunun temelini oluştururken tarçın ve muskat kalp notası da kokuya baharat katıyor.

Notaların sıcak birleşimi ruhunuzu kucaklıyor ve güneyden gelen rüzgarların çiçek ve baharat kokularını taşıdığı bir Akdeniz adasına ulaştırıyor.

Brandroom ve Debenhams mağazalarında satışta!
 

Yayın tarihi: 28.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.