Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEVGİNİZİ GÖSTERMENİN YUMUŞACIK YOLU: KİCONİCO

Sevginizi göstermenin yumuşacık yolu: KicoNico
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.02.2015 - 14:50 | Son Güncelleme:

Imaginarium’un sembolü KicoNico ile sevdiğinize yumuşacık sıcak bir dokunuş ile yıllarca keyifle anımsayacağı tatlı bir hatıra bırakın.

Sevmek ve sevilmenin fiziksel yansımasını sıcaklık ve yumuşaklıkla tanımlarız çoğunlukla. Imaginarium’un sembolü KicoNico ile sevdiğinize yumuşacık sıcak bir dokunuş, kırmızı veya beyaz renkli alternatifleri ile yıllarca keyifle anımsayacağı tatlı bir hatıra bırakın. Ayrıca Kırmızı KicoNico’yu satın alarak Imaginarium’un Unicef ile birlikte yürüttüğü Mutlu Çocuklar Mutlu Yarınlar Projesine destek olup hassas yüreklerinizi ölümsüzleştirin.

Imaginarium’un dünyanın diğer ülkelerinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin de ikonu olan kırmızı Kico Nico’nun satışından elde edilen gelirin tamamı, Imaginarium’un UNICEF Türkiye ile birlikte yürüttüğü Mutlu Çocuklar Mutlu Yarınlar proje kapsamında oluşturulacak fona aktarılacak. Bu projeden elde edilen gelir Unicef Türkiye ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortaklaşa belirlediği bir bölgede, atıl durumda bulunan bir kamusal mekanın okul öncesi eğitim merkezine dönüştürülmesini sağlayacak.
 

Yayın tarihi: 13.02.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.