Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

SELÜLİTE DOĞAL ÇÖZÜM

Selülite Doğal Çözüm
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.06.2011 - 13:10 | Son Güncelleme:

Portakal kabuğu görüntüsüne son!

Yaza selülitsiz girmek için Blossom Village Selülit Giderici vücut yağı! Doğal yağlardan ve özlerden oluşan özel formülüyle cilde derinlemesine nüfus ederek selülit görüntüsünü azaltıyor.

Eğitimini Londra’da tamamlamış ve sonrasında kendini natürel kozmetiğe adamış biri, Selma Aydemir. Bugün her cilt tipine özel olarak, kendi atölyesinde ürettiği kremleri ve yağlarıyla yüzde 100 doğallığı satışa sunuyor. Gerçek doğallığın adı Blossom Village ürünlerinin tümü cildinizi nemlendiriyor ve daha sağlıklı, daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Tamamen doğal yağlar ve özlerden oluşan bir formüle sahip bu ürün, cilde derinlemesine nüfuz ediyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor. İçeriğindeki limon, ardıç ve servi ile vücuttaki yağ depolanmasını yavaşlatan Blossom Village Selülit Giderici Vücut Yağı, selülitin neden olduğu portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Yayın tarihi: 13.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.