Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PHYTOLOGİST 15 İLE SAÇLARA ACİL SERVİS!

Phytologist 15 ile saçlara acil servis!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.01.2016 - 16:26 | Son Güncelleme:

Bitkilerle saç bakımı konusunda uzman Phyto, daha fazla ve daha kalın saç telinin oluşumunu sağlayan saç dökülmesine karşı serumu Phytologist 15 ile saçlara ikinci bir hayat vaad ediyor.

Fransız Phytosolba Laboratuvarları hormonlar, dış faktörler, stres, genetik gibi nedenlerle saç dökülmesi ve saç telinde fark edilir derecede incelme problemi yaşayan güzellik tutkunlarına doğal ve bitkisel içeriğiyle Phytologist 15’i sunuyor.

Erkeklerde kronik olarak görülebilen, kadınlarda hamilelik, ani kilo kaybı, stres, dış etkiler gibi nedenlerle artan saç dökülmesi ve saç teli incelmesine %99 doğal ve bitkisel kaynaklı formülüyle bakım ve onarım yapan Phytologist 15, saç dökülmesinde gözle görülen yavaşlama, daha güzel, dolgun ve kalın saç telleri ve 5942 yeni saç teli oluşumu sağlıyor.

Saç dökülmesi ya da saç büyümesi üzerinde15 biyolojik hedefin tamamında etkili tek formül sunan Phytologist 15 içerisinde; Kakao (saç kökünün tutunmasını geliştirir), Hint Kantaronu (yeni saç büyümesi ve oluşumunu destekler), Çin Takkesi (daha kalın saç teli oluşumu için saç foliküllerinin hacmini arttırır) ve Bitkisel Kök Hücreleri (saçın ömrünü uzatır) bulunuyor.

Hafif ve yağlı hissi bırakmayan kıvamı, düzenli kullanım ile birlikte bitkisel notaların karışımından gelen hassas temizleme etkisinin verdiği keyifli deneyimle saç miktarında artış, daha kalın saç telleri ile daha güzel ve dolgun saçlara kavuşmak artık hayal değil!

Yayın tarihi: 12.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.