Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NİVEA CELLULAR CİLT GENÇLEŞTİRME SERİSİ'NE ÖDÜL

Nivea Cellular Cilt Gençleştirme Serisi'ne ödül
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.03.2016 - 16:02 | Son Güncelleme:

Nivea, Nielsen’in 2015 yılında Batı Avrupa’daki 8 bini aşkın ürün üzerinde yaptığı değerlendirmenin sonucunda, Cellular Cilt Gençleştirme Serisi’yle, “Uluslararası Çığır Açan Yenilik Ödülü”nü alan yüz bakım markası oldu.

Konsantre serum, gündüz, gece ve göz kremlerinden oluşan Nivea Cellular Cilt Gençleştirme Serisi, cilt yaşlanmasına hücresel düzeyde etki ederek çözüm sunuyor. Yaşlanmaya başlayan hücrelerin genç hücreler gibi davranmasını sağlayan seri, özenle seçilen bileşenlerden oluşan formülüyle hücre yenilenmesini tetikliyor. İçerdiği kısa-zincir hyaluronik asit cildin su tutma kapasitesini, manolya özü oksidatif strese karşı dayanıklılığını artırıyor. Kreatin ise hücrelerin enerji üretimini destekliyor. Böylece, cildin yenilenme hızı ve sıkılığında kanıtlanmış düzelme görülüyor; kırışıklar azalırken cilt sıkılaşıyor, tazeleniyor ve daha genç bir görünüm kazanıyor. Dünya çapında 100’den fazla ülkede tüketiciler üzerinde çalışan Nielsen, Dünya’da Çığır Açan Yenilik Ödülleri kapsamında, 8.650 ürünü değerlendirdi. Çalışmanın sonucunda, sadece 18 ürün ödül kriterlerini yerine getirirken, kazanan tek yüz ürünü Nivea Cellular Cilt Gençleştirme Serisi oldu.

NIVEA CELLULAR CİLT GENÇLEŞTİRME SERİSİ

nıvea cellular

Nivea Cellular Cilt Gençleştirme Serisi, kadınların ciltlerinin, kendilerini hissettikleri yaşta görünmesini istediği düşüncesi temel alınarak üretildi. Nivea, ideal ürünlere ulaşmak için formülünden performansına, ürün algısından ismine kadar birçok alanda 20.000 kadının görüşünü aldı. Bu görüşler doğrultusunda üretilen seride yer alan Serum, hafif yapılı yoğunlaştırılmış formülüyle cildi gündüz kremine hazırlıyor; cilt görünümünü anında pürüzsüzleştiriyor ve yorgunluk izlerini siliyor. Gündüz Kremi, düzenli kullanıldığında kırışıkları azaltıyor, cilt sıkılığını ve yenilenmesini artırıyor. Yumuşak dokusu ve sağladığı yoğun nemle cildi tazeliyor. İçerdiği 15 güneş koruma faktörüyle, cildi UV ışınlarının neden olduğu yaşlanma, hücre hasarları ve yaşlılık lekelerinden korumaya yardımcı oluyor. Göz çevresindeki hassas bölge için özel geliştirilen Göz Kremi, ince çizgileri azaltıyor ve tazelenmiş bir görünüm yaratıyor. Gece Kremi ise besleyici ve hızlı emilen formülüyle gece boyunca cilt yenilenmesini destekliyor.

Yayın tarihi: 29.03.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.