Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

VİSİBLY CLEAR İLE SİYAH NOKTALARLA VEDALAŞIN!

Visibly Clear ile siyah noktalarla vedalaşın!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.08.2015 - 13:53 | Son Güncelleme:

Dermatologlarla birlikte geliştirilen Neutrogena, sivilce ve siyah noktaların azalmasına ve yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olur ve etkisini ilk günden itibaren gösterir.

Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış “Neutrogena Visibly Clear” serisi ile problemli ciltler için çözüm sunuyor. Sivilce ve siyah noktalarla etkin bir şekilde savaşan Neutrogena Visibly Clear ailesi problemli ciltler için geliştirilmiş ürünlerden oluşuyor.

SİYAH NOKTALARLA VEDALAŞIN!

Siyah noktaların azalmasında ve yeniden oluşmasını engellemede yardımcı olan Neutrogena Visibly Clear Siyah NoktaTemizleyici Peeling Jel ilk günden itibaren etkilidir. Kullanıldıktan sonar etkisi 3 haftaya kadar sürer. Kremsi formülündeki arındırıcı mikrotanecikler sayesinde, tıkalı gözenekleri siyah noktaya sebep olan yağ ve kirden arındırarak açılmasını sağlar. Siyah noktaların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

İçeriğindeki siyah noktalarla savasan bileşenler sayesinde gözenekleri derinlemesine temizler, 3 haftaboyunca siyah noktaları uzak tutar ve siyah noktaların yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Islak cilde özellikle siyah noktaların bulunduğu bölgelere masaj yaparak uygulanmalı ve bol su ile durulanmalıdır. Neutrogena®ürünleri;kir, yağ ve ölü hücreleri ciltten uzaklaştırarak sivilce oluşumunun hızla azalmasına yardımcı olur.

 

Yayın tarihi: 18.08.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.