Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUHTEŞEM YÜZYIL DİZİSİNİN MÜCEVHERLERİ!

Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Mücevherleri!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Sultanların mücevherleri Boybeyi'nden!

Mücevher sanatının köklü markası Boybeyi’nin saraylara yakışan mücevherleri, yeni başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinde, dönemin büyülü atmosferini yansıtan en önemli unsurlardan biri oldu.

Yüzyıllardır kadınların zarafet ve güzellik kaynağı olan mücevherler, özellikle saray kadınları için gösterişin yegâne sembolü ve bir tutkunun parçası olmuşlardır.

Saray kadınlarının güzellik tutkusuyla yoğrulmuş dillere destan mücevherlerinden yola çıkan Boybeyi, yeni başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisi için birbirinden görkemli takılar tasarladı. Dizinin çekimlerinde kullanılan bu göz alıcı takılar, Boybeyi tarafından dizideki tüm oyuncuların canlandırdığı karakterler için, karakterin ruhunu yansıtacak şekilde ayrı ayrı üretildi.

Boybeyi’nden ‘Hürrem’ Koleksiyonu

Mücevher sanatının köklü markası Boybeyi, Muhteşem Yüzyıl dizisi için özel olarak tasarladığı takılardan esinlenerek ‘Hürrem’ koleksiyonunu oluşturdu ve sarayların tüm ihtişamını mücevherlerinin detaylarında topladı. Pırlanta ve zümrütlerin yoğun olarak kullanıldığı ve geniş bir fiyat yelpazesi içinde bulunan Hürrem koleksiyonunda ürünler zarafetleriyle de göz dolduruyor. Koleksiyonun tüm ürünlerine Boybeyi’nin Kapalı Çarşı’daki 5 mağazasından ulaşmak mümkün. Ayrıca dizide görüp beğendiğiniz takıları Boy beyi mağazalarına uğrayarak sipariş edebilirsiniz.

Boybeyi iletişim bilgileri; 0212 522 44 46   http://redirect.hurriyet.com.tr/default.aspx?url=http://www.boybeyipirlanta.com

Yayın tarihi: 10.01.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Çörek otunu hayatınıza katın!yeniFormda Kalanlar KulübüFatma Yiğitoğlu

Çörek otunu hayatınıza katın!

Potansiyel ilaç olarak gözlenen çörek otunun birçok bilimsel çalışma ile desteklenmiş iyileştirici özellikleri bulunmaktadır. Devamı >
Gebe kalamamanın nedenleriyeniGizli Kapaklı ŞeylerGökçen Erdoğan

Gebe kalamamanın nedenleri

Tıbbi adı infertilite olan gebe kalamama, çeşitli fiziksel nedenler ve bunların yanı sıra ruhsal nedenlerle yaşanıyor.Devamı >
Yaz gelmeden forma girmek için evde yapılabilecek hareketleryeniEgzersizin 50 tonuBaturalp Beşer

Yaz gelmeden forma girmek için evde yapılabilecek hareketler

Kilo vermek için spor salonlarında uzun saatler ter dökmenize gerek yok.Devamı >
Siz de kendinizi değersiz mi hissediyorsunuz? yeniYeni Bir YaşamBanu Çeçen

Siz de kendinizi değersiz mi hissediyorsunuz?

Daha güzel, daha başarılı ya da daha zengin olursanız öz değerinizin artacağını mı düşünüyorsunuz?Devamı >