Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MÜCEVHERİN SİHİRLİ ADRESİ MAGO JEWELRY

Mücevherin sihirli adresi Mago Jewelry
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.08.2014 - 12:48 | Son Güncelleme:

Mücevher tasarımı yepyeni bir boyut kazanıyor!

Mago Jewelry, koleksiyonunda kullandığı en iyi kalite pırlantalar, değerli ve yarı değerli taşlar ile altının eşsiz uyumu sayesinde kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.

Adını İtalyanca “sihir” ve “sihirbaz” kelimelerinden alan Mago Jewelry, koleksiyonunda yer alan dikkat çekici mücevherlerinin yanı sıra kişiye özel olarak da tasarlayabildiği takılar ile kadınların hayatını renklendiriyor.

Mago Jewelry ile kadınlar üzerlerinde adeta bir sanat eseri taşıyor…

Tasarımın giderek önem kazandığı günümüzde Mago Jewelry mücevhere kattığı eşsiz bakış açısı ile fark yaratıyor. Altın ve pırlantanın birbirlerine uyumundan faydalanan Mago Jewelry’nin koleksiyonunda kadınların takmaktan bıkmayacakları yüzükler, kolye ve bilezikler mevcut.

Kadının geleceğine en şık yatırımı Mago Jewelry’nin müthiş mücevher tasarımlarında gizli…

Geçmişe, gelecek için mücevher satın alınan günlere saygı duruşunda bulunan Mago Jewelry’nin ürünleri nesiller boyu kullanılabilecek nitelikte. En şık tasarım seçenekleri, değerli ve yarı değerli taşlar, kaliteli pırlantalar, altın ile harmanlanıp günümüze taşınıyor.

Kadınların en yakın arkadaşı…

Mücevherde kişiye özel tasarım şansı da sunan Mago Jewelry ile dileyen sevdiğinin yüzünü, ona özel hazırlanan bir takı ile güldürmenin ayrıcalığını yaşayacak. Farklı karakterlerin, farklı mücevher arayışlarına da kişiye özel olarak tasarladığı takı seçenekleri ile cevap veren Mago Jewelry kadınların en yakın arkadaşı olacak.
 

Yayın tarihi: 01.08.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.